Keystone logo
University of Houston – Conrad N. Hilton College of Global Hospitality Leadership Internetowy tytuł licencjata w zakresie globalnego przywództwa w branży hotelarsko-gastronomicznej
University of Houston – Conrad N. Hilton College of Global Hospitality Leadership

Internetowy tytuł licencjata w zakresie globalnego przywództwa w branży hotelarsko-gastronomicznej

Houston, Stany Zjednoczone

4 Years

Język angielski

Pełny etat, Niepełny etat

06 May 2024

19 Aug 2024

USD 11 882 / per year *

Nauka na odległość

* dla studentów-rezydentów | 27 482 dolarów dla studentów nierezydentów

Wstęp

Nasz tytuł licencjata jest bramą do przywództwa w dynamicznej branży hotelarsko-gastronomicznej. Ten stopień, przeznaczony dla ambitnych profesjonalistów, zapewnia elastyczne i innowacyjne doświadczenie edukacyjne, które nie tylko rozwija umiejętności przywódcze, ale także podnosi je na skalę globalną. Dołącz do naszej sieci liderów branży hotelarsko-gastronomicznej Hilton College i znajdź się w centrum zmian.

Program ten, stworzony z myślą o dostępności, równoważy wysokiej jakości edukację z praktycznością finansową, dzięki czemu Twoje aspiracje w branży hotelarskiej są osiągalne. Przeżyj transformacyjną podróż, która szanuje zarówno Twoje ambicje, jak i budżet, przygotowując grunt pod udaną i zrównoważoną ścieżkę kariery.

Zapraszamy studentów z przeniesienia! Przynieś swoje punkty, połącz swoje przeszłe doświadczenia z naszym innowacyjnym programem nauczania i popchnij się ku przyszłości. To Twoja historia, jesteśmy tutaj, aby dodać nowy, ekscytujący rozdział!

Twoja kariera, Twój harmonogram: elastyczna gościnność

Nasz tytuł licencjata jest dostosowany do najbardziej wymagających potrzeb, oferując niezrównaną elastyczność i wygodę. Program ten, zaprojektowany tak, aby idealnie wpasował się w Twój harmonogram, pozwala realizować cele edukacyjne i zawodowe we własnym tempie, zapewniając, że Twoja podróż edukacyjna będzie zarówno przyjemna, jak i wzbogacająca.

Rekrutacja

Opłata za program

Stypendia i Finansowanie

O szkole

pytania