Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Colorado State University - Pueblo Online

Colorado State University - Pueblo Online

Colorado State University - Pueblo Online

Wstęp

Kampus CSU Pueblo, obejmujący ponad 275 akrów, wieńczy północny kraniec Pueblo w Kolorado. Pueblo to ponad 100-tysięczne miasto o bogatej historii i kulturze, położone w samym sercu stanu, nad rzeką Arkansas, w pobliżu gór Greenhorn, w kolorowym regionie Pikes Peak w południowym Kolorado.

Colorado State University-Pueblo jest położony w bogatej historycznie i kulturowo społeczności liczącej ponad 100 000 osób, położonej w południowej części stanu, w pobliżu podnóża Gór Skalistych, zaledwie kilka minut jazdy od Denver i Colorado Springs.

University Leadership Team (ULT) składa się z wydziałów wyższego szczebla i pracowników Colorado State University-Pueblo.

Budujemy zasłużoną reputację jednej z wiodących instytucji w państwie. Wyróżnienie to zostało zdobyte dzięki ciągłej ocenie naszej instytucji i stosowaniu tego, czego się nauczyliśmy, w naszej codziennej działalności.

Wymagania wstępne

Wykaż swoje zaangażowanie i gotowość do odniesienia sukcesu w szkole biznesu, przystępując do egzaminu GMAT — najczęściej stosowanego egzaminu wstępnego, który mierzy Twoje umiejętności krytycznego myślenia i rozumowania.

Pobierz mini quiz GMAT, aby zapoznać się z pytaniami, które znajdziesz na egzaminie.

Lokalizacje

  • Pueblo

    Bonforte Boulevard,2200, 81001, Pueblo

    pytania