We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

Keystone logo
© BIMM University
The Chartered Institute of Public Finance and Accountancy (CIPFA)

The Chartered Institute of Public Finance and Accountancy (CIPFA)

The Chartered Institute of Public Finance and Accountancy (CIPFA)

Wstęp

o CIPFA

CIPFA jest jedynym organem zawodowym rachunkowości na świecie przeznaczonych wyłącznie do spraw finansów publicznych.

CIPFA, Chartered Institute of finansach publicznych i rachunkowości, jest organem zawodowym dla osób w finansach publicznych. Nasze 14.000 członkowie pracują na całym usług publicznych, krajowych agencji kontroli, w największych firm księgowych, a także w innych organach, gdzie pieniądze publiczne musi być skutecznie i efektywnie zarządzać.

Jako jedyny na świecie organizacji zawodowej rachunkowego do specjalizują się w usługach publicznych, portfel CIPFA za kwalifikacje są podstawą do kariery w finansach publicznych. Obejmują one wzorcowe kwalifikacje zawodowe dla księgowych sektora publicznego, a także studia podyplomowe dla osób pracujących już w stanowiskach kierowniczych. Są one prowadzone przez naszych in-house CIPFA Centrum Edukacji i szkolenia, a także w innych miejscach nauki na całym świecie.

Mamy również mistrz wysoką wydajność w zakresie usług publicznych, co przekłada się naszym doświadczeniem i jasny wgląd praktycznych porad i usług. Zawierają one informacje i wskazówki, kursy i konferencje, mienia i rozwiązań w zakresie zarządzania aktywami, doradztwo i ludzi tymczasowe dla wielu klientów z sektora publicznego.

Globalnie CIPFA wskazuje drogę w finansach publicznych poprzez stojąco dla należytego zarządzania finansami publicznymi i dobrych rządów. Współpracujemy z darczyńców, partnerów rządowych, organów rachunkowych oraz sektora publicznego na całym świecie, aby awansować finansów publicznych i wspierania lepszy poziom usług publicznych.

Lokalizacje

  • London

    77 Mansell Street, London, E1 8AN, , London

    pytania