Keystone logo
© BIMM University
Chartered Institute Of Personnel Development (CIPD) Online

Chartered Institute Of Personnel Development (CIPD) Online

Chartered Institute Of Personnel Development (CIPD) Online

Wstęp

Jesteśmy profesjonalnym ciała dla rozwoju HR i osób - ekspertów w świecie pracy i partnera zawodowego do ponad 140 tysięcy członków na całym świecie. Naszym celem jest mistrz lepszej pracy i aktywności zawodowej poprzez poprawę praktyk w ludzi i rozwoju organizacji, na rzecz osób fizycznych, przedsiębiorstw, gospodarki i społeczeństwa.

Wierzymy, że jak tworzenie wartości dla organizacji i gospodarki, pracy mogą i powinny korzystać w ogóle zbyt jednostek i społeczeństwa. Prace muszą zrobić więcej, niż spełniać nasze podstawowe potrzeby finansowe - powinny dać nam sens i cel, i przyczyniają się do naszego ogólnego samopoczucia.

Naszym celem

Jako zarejestrowany Miłosierdzia, byliśmy powstała w celu promowania sztuki i nauki o zarządzaniu i rozwoju ludzi dla dobra publicznego. Jesteśmy zobowiązani nie tylko do znalezienia, a walka o sposoby definiowania i organizowania pracy, który tworzy wartość ekonomiczną i społeczną, ale także do promowania sposobów poprawy indywidualnych życia zawodowego.

HR i L & D zawody kluczem do pozbycia że sweet spot. Dobre zarządzanie i rozwój ludzie są nie tylko dobre dla wyników finansowych danej firmy, ale także dla dobrego samopoczucia swoich pracowników i dla długoterminowego dobrobytu gospodarek i społeczeństw, w którym wszyscy pracują.

Nasza wizja

Wierzymy, że rośnie i rozwija się społeczność profesjonalistów, usprawniania pracy i aktywności zawodowej, będziemy mieć pewność, że praca tworzy wartość dla osób fizycznych, organizacji, gospodarki i społeczeństwa.

Naszym celem jest zdefiniowanie i stanowią międzynarodowy wzorzec doskonałości w zarządzaniu ludźmi i organizacji i rozwoju.

Zrobimy to poprzez:

  • poprzez nasz głos wpływać zainteresowane strony i zachęcić ich do inwestowania w zawodzie HR, jak również inne funkcje, które pomagają mistrz lepszej pracy i życiu zawodowym
  • zapewnienie, że zawód HR (a członkostwo CIPD) pozostaje szanowanym i zaufanym całym świecie poprzez rozszerzenie i wzmocnienie definicję profesjonalizmu w WP, oraz zapewnienie, że specjaliści HR przyszłości są wyposażone w wiedzę, umiejętności i zachowań, aby zarobić, że zaufanie i szacunek
  • inwestowanie w własnej przyszłości CIPD jako zrównoważonego biznesu wiedzy, który wyznacza standardy doskonałości w ludzi i rozwoju organizacji

Lokalizacje

  • UK Online

    Chartered Institute of Personnel and Development 2016, 151 The Broadway, SW19 1JQ, UK Online

pytania