Keystone logo
Chadron State College Online

Chadron State College Online

Chadron State College Online

Wstęp

Chadron State College, założona w 1911 roku, jest jedyną czteroletnią akredytowaną szkołą regionalną w zachodniej części stanu Nebraska. Jako instytucja publiczna mająca swoje korzenie w kształceniu nauczycieli, Chadron State przekształciła się w wszechstronną szkołę wyższą z szeroką gamą programów licencjackich i magisterskich. Uczelnia była dumna ze swojej dostępności i przystępności oraz ceni różnorodność i integrację ludzi i myśli. CSC stara się również wykorzystać wpływowe doświadczenia i wyniki dla swoich uczniów i pracowników oraz uznaje zaangażowanie uczniów i uczenie się za główny element swojej misji:

„Chadron State College zapewnia doświadczenia, które wspierają kompetentnych i zaangażowanych przywódców i obywateli, aby wzbogacić region High Plains i nie tylko”.

Kolegium postanawia świętować współpracę i pilnie pracuje nad wyrównaniem wszystkich wydziałów na kampusie. W rzeczywistości dostosowanie jest kluczowym elementem Chadron State 2030, zbioru planów strategicznych uczelni. Chadron State 2030 łączy Master Academic Plan, Campus Master Plan i kompleksową kampanię Chadron State Foundation. Wszyscy trzej pracują razem, aby stworzyć wysokiej jakości środowisko uczenia się dla uczniów oraz angażujące i satysfakcjonujące miejsce do życia i pracy.

Lokalizacje

  • Chadron

    Main Street,1000, 69337, Chadron

    pytania