Keystone logo
Central Christian College Of Kansas

Central Christian College Of Kansas

Central Christian College Of Kansas

Wstęp

Central Christian College Of Kansas jest znany z ogólnej doskonałości naszych programów akademickich. Choć jesteśmy niewielcy, oferujemy praktycznie wszystkie kierunki studiów i kierunki - tylko w bardziej kameralnej, przyjaznej atmosferze zarówno w życiu prywatnym, jak i online.

W Central pomagamy Ci rozwijać się, zapewniając łatwy dostęp do zasobów i informacji, w tym ofert kursów, naszej biblioteki, centrum sukcesu uczniów i nie tylko. Rozszerzamy tę samą intymną i przyjazną atmosferę również na nasze programy studiów online.

Niektóre z naszych najpopularniejszych dziedzin studiów obejmują sztuki piękne, nauki sportowe, biznes i edukację - ale jest wiele innych do wyboru, z których każdy ma pomóc Ci przygotować się do odniesienia sukcesu w wybranej dziedzinie.

Central Christian College dąży do zapewnienia przeobrażającego doświadczenia edukacyjnego zakorzenionego w Chrystusie. Skupia się na zapewnieniu skoncentrowanej na Chrystusie wychowania do charakteru każdej osobie, która pragnie zostać wiernym szafarzem serca, umysłu, duszy i siły.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

  • McPherson

    South Main Street,1200, 67460, McPherson

    pytania