Keystone logo
© ©Carlow University
Carlow University Online

Carlow University Online

Carlow University Online

Wstęp

Na Uniwersytecie Carlow wszystko, co robimy, ucieleśnia dziedzictwo i wartości Sióstr Miłosierdzia. Otwieramy nasze serca na naszych studentów, kolegów i świat i szukamy praktycznych sposobów na zaspokojenie pilnych i długoterminowych potrzeb w naszych społecznościach.

Nasz internetowy program nauczania oparty na etyce przygotowuje uczniów do skutecznego przewodzenia wybranym zawodom oraz promowania sprawiedliwego i miłosiernego świata. Carlow wierzy w edukację i rozwój w klasie i poza nią. Zachęcamy uczniów do rozwijania umiejętności oceny, przywództwa, analizy, podejmowania decyzji i komunikacji. Transformacyjne doświadczenia edukacyjne i zróżnicowana społeczność w Carlow pomagają uczącym się w pełni wykorzystać swój potencjał, jednocześnie stając się gotowymi do kariery i pełnymi współczucia profesjonalistami.

W pełni zainwestowana kadra pracuje z uczniami, aby pomóc im osiągnąć sukces i zachować równowagę między pracą a obowiązkami szkolnymi. Każdy instruktor wnosi do klasy różnorodne doświadczenia, aby zapewnić bardziej wszechstronny, wieloperspektywiczny, etyczny obraz świata, z którego uczniowie mogą się uczyć i stosować w swojej edukacji, zawodach i życiu codziennym.

Nasze hojne programy pomocy finansowej i kredytów transferowych, wraz z małymi klasami, zapewniają sukces uczniów. Nasze programy oferują najwyższą elastyczność, pozostając wiernym naszemu zaangażowaniu w sprawiedliwość społeczną i doskonałość akademicką. Oferujemy szereg stopni opieki zdrowotnej, biznesu i edukacji online.

Lokalizacje

  • Pittsburgh

    Fifth Avenue,3333, 15213, Pittsburgh

    pytania