Keystone logo
Cardiff University

Cardiff University

Cardiff University

Wstęp

O nas

Jesteśmy ambitnym i innowacyjnym uniwersytetem z odważną i strategiczną wizją, zlokalizowanym w pięknej i kwitnącej stolicy.

Jesteśmy jedynym uniwersytetem Russell Group w Walii i jesteśmy dumni z naszej wieloletniej reputacji w zakresie doskonałości akademickiej, najnowocześniejszych badań i wysokiego zadowolenia studentów.

Kierując się kreatywnością i ciekawością, staramy się wypełniać nasze społeczne, kulturowe i ekonomiczne zobowiązania wobec Cardiff, Walii i świata.

Kim jesteśmy

Specjalizujemy się w tworzeniu wysokiej jakości, innowacyjnych badań, które przekładają się na korzyści zarówno lokalnie, jak i na całym świecie.

Mamy zróżnicowaną populację studentów, którzy pochodzą z ponad 130 krajów i różnych środowisk.

Nasza kadra akademicka to liderzy w swoich dziedzinach, którzy tworzą stymulujące środowisko do nauki.

Edukacja

Nasi uczniowie korzystają z nauczania prowadzonego przez badania, które rozwija ich indywidualne zdolności intelektualne.

Dyplom Uniwersytetu Cardiff otwiera drzwi na całym świecie. Absolwenci są tak bardzo poszukiwani przez pracodawców, że 84% z nich podejmuje wysoko wykwalifikowaną pracę wkrótce po ukończeniu studiów.

Badania

Wykorzystujemy naszą wiedzę do opracowywania innowacyjnych badań, które będą miały wpływ na świat.

Innowacja

Z naszej wiedzy badawczej i zaplecza badawczego korzystają partnerzy branżowi i komercyjni, organy rządowe i inne organizacje na całym świecie. Doskonale łączymy przemysł, biznes, rząd i organizacje pozarządowe z naszymi naukowcami.

Międzynarodowy

Cardiff to prawdziwie międzynarodowy uniwersytet; nasze międzynarodowe partnerstwa i współpraca oznaczają, że studenci mają dostęp do uznanego i cenionego na całym świecie nauczania i badań.

Porozmawiaj z naszymi studentami

Chcesz dowiedzieć się, jak naprawdę wygląda studiowanie na Uniwersytecie Cardiff?

Nasz zespół ambasadorów studentów jest gotowy i czeka, aby odpowiedzieć na każde Twoje pytanie.

Lokalizacje

  • Cardiff

    30-36 Newport Road, Adamsdown CF24 0DE, CF24 0DE, Cardiff

    Chat with students

    pytania