Keystone logo
Campbellsville University Online Master of Arts w nauczaniu szkolnictwa średniego 8-12 Science
Campbellsville University Online

Master of Arts w nauczaniu szkolnictwa średniego 8-12 Science

Campbellsville, Stany Zjednoczone

12 Months

Język angielski

Pełny etat, Niepełny etat

Request application deadline

Aug 2024

Request tuition fees

Nauka na odległość

Wstęp

Akredytowany przez Council for the Accreditation of Educator Preparation (CAEP), internetowy program Master of Arts in Teaching - High School Education (8-12) z Campbellsville University zapewnia umiejętności potrzebne do przygotowania uczniów szkół średnich do college'u i siły roboczej poprzez innowacyjne i efektywne metody nauczania. Aby zostać ekspertem w wybranym przez siebie kierunku studiów, program umożliwia wybór ścieżek z języka angielskiego, matematyki, nauk ścisłych i nauk społecznych. Po ukończeniu studiów zdobędziesz wymagany certyfikat, aby uczyć pożądanego przedmiotu i przodować w aktualnych trendach, które pozytywnie zmieniają edukację.

Niezależnie od wybranej ścieżki otrzymasz wsparcie akademickie i wskazówki od wydziału ekspertów o zróżnicowanym doświadczeniu w nauczaniu, którzy postępują zgodnie z programem nauczania opartym na wierze Campbellsville. Po ukończeniu studiów będziesz badać fizyczny, poznawczy i społeczny rozwój dzieci i młodzieży, a także dostępne narzędzia techniczne, które zwiększają możliwości uczenia się swoich uczniów. Oprócz kursów będziesz również musiał zastosować swoje nowe umiejętności dydaktyczne w środowisku akademickim poprzez praktykę / seminarium dla absolwentów. Uczniowie, którzy obecnie nie pracują jako nauczyciele, w tym ci, którzy wybierają opcję 6, muszą ukończyć 16 tygodni nauczania w klasie licealnej.

Realizując swoją pasję do edukacji i kończąc studia magisterskie z nauczania, będziesz mieć nieograniczony dostęp do interaktywnej, internetowej klasy Campbellsville. Wybieraj spośród elastycznych opcji kursów, omawiaj materiały szkoleniowe z nauczycielami, dziel się pomysłami z kolegami z klasy i uzyskuj dostęp do swoich kursów bez konieczności uczęszczania na zajęcia w kampusie.

O szkole

pytania