Keystone logo
Campbellsville University Online Magister zarządzania sportem, administracja
Campbellsville University Online

Magister zarządzania sportem, administracja

Campbellsville, Stany Zjednoczone

2 Years

Język angielski

Pełny etat, Niepełny etat

Request application deadline

Aug 2024

Request tuition fees

Nauka na odległość

Wstęp

Internetowy program Master of Arts in Sports Management Uniwersytetu Campbellsville pozwala realizować pasję do sportu, jednocześnie odkrywając zainteresowanie biznesem. Dzięki programowi nauczania opartemu na zasadach chrześcijańskich i praktykach etycznych, program oferuje dwa obszary nacisku mające na celu zapewnienie umiejętności potrzebnych do odniesienia sukcesu na wybranej ścieżce kariery. Wybierz akcenty w zarządzaniu sportem i marketingu sportowym i zrób kolejny krok w kierunku nieograniczonych możliwości przywództwa w sporcie rekreacyjnym, międzyszkolnym, amatorskim, uniwersyteckim lub zawodowym.

Nasz internetowy magister zarządzania sportem jest akredytowany przez Międzynarodową Radę Akredytacji Edukacji Biznesowej (IACBE). Jako student zaliczysz łącznie 30 godzin zaliczeń, w tym 9 z wybranego obszaru zainteresowania i jeden staż zwieńczający, mający na celu zapewnienie praktycznego doświadczenia w tej dziedzinie. Poprzez nacisk na administrację sportową nauczysz się umiejętności zarządzania wydarzeniami, psychologii sportu i skutecznych technik przywództwa. Wybierając nacisk na marketing sportowy, będziesz studiować tematy, w tym aktualne problemy i trendy w sporcie, przedsiębiorczości i komunikacji marketingowej.

Kursy są prowadzone przez wydział doświadczonych nauczycieli Campbellsville. Zaangażowani w Twój sukces akademicki i zawodowy, członkowie wydziału wykorzystują wieloletnie doświadczenie w każdej lekcji i oferują spersonalizowaną uwagę, aby upewnić się, że jesteś na dobrej drodze do ukończenia studiów. Po ukończeniu programu będziesz w pełni przygotowany do odniesienia sukcesu w różnych zawodach związanych z zarządzaniem sportem, w tym dyrektorem sportowym, kierownikiem obiektów, kierownikiem marketingu sportowego i przedstawicielem ds. Public relations.

O szkole

pytania