Keystone logo
California School of Law

California School of Law

California School of Law

Wstęp

California School of Law

California School of Law jest szkoła prawa w Internecie, której celem jest zapewnienie doświadczenie edukacyjne, które jest tak blisko jak to możliwe, że w tradycyjnej mieszkaniowej szkoły prawniczej. Studenci na CSL można zobaczyć i porozmawiać z profesorów i kolegów, logując się do konferencji wideo na żywo klasie z komputera w domu lub pracy.

Wszystkie zajęcia prowadzone są przez doświadczonych wykładowców, z których wszyscy zdali egzamin California State Bar lub egzamin bar w innym państwie.

Jak Online Law School Kursy zawodowe

Studenci wybierają California School of Online Law School Law, aby uzyskać stopień JD, ponieważ nie mogą uczestniczyć mieszkaniowej szkoła prawa ze względu na pracę lub zobowiązania rodzinne, nie wspominając o ogromne obciążenie finansowe czesnego i podróży zaangażowanych w udział mieszkalnych szkoły prawniczej.

Zajęcia na California School of Law zapewnienia prawdziwego doświadczenia szkoły prawa w tempie i kosztów, które jest do opanowania dla dorosłych pracy.

Zajęcia spotkać każdego tygodnia we wtorkowe i czwartkowe wieczory, z studentów i profesorów uczestniczących w żywej wideokonferencji. W klasach, dyskutować i debatować prawo tak, jakby byli fizycznie w tym samym pokoju. W tych klasach profesorów wykorzystanie tradycyjnej metody sokratejską edukacji prawnej, studenci prezentacje przypadków i są pytani o sprawy przez profesora.

Stan techniki umożliwia studentom do składania egzaminów, eseje i protokołów prawa, dla profesorów recenzję, omówienie i ocena. Technologia ta umożliwia również studentów do utworzenia grupy badawcze, w których omówienia spraw, kontury klas zawodowych, prep do testów i przyjaciół i połączenia sieciowe, które mogą trwać przez całe życie.

Standardy wstępu California School of Law jest zainteresowanie studentów, którzy chcą odnieść sukces prawnicy i są gotowi do ciężkiej pracy, aby osiągnąć Juris Doctor stopnia. Jeśli masz licencjata Stopień masz prawo do przyjęć do szkół prawa.

Kandydaci z stopniem Bechelors

Kandydaci z stopień licencjata w akredytowanym uniwersytecie lub college'u, o minimalnej GPA 2,0 spełniać internetowe standardy przyjęć szkoły prawa i kwalifikują się do przyjęcia do szkoły prawniczej.

Wyjątki dla Wnioskodawców bez stopniem Bechelors

Kandydaci z 100 jednostek uczelni są uznawane za wyjątkiem przyjęć do szkoły prawniczej. Wnioskodawcy o minimalnej GPA 2,0 spełniać internetowe standardy przyjęć szkoły prawa i kwalifikują się do przyjęcia do szkoły prawniczej.

Kandydaci z magistra (ale są bez Studia licencjackie) są uważane za wyjątkiem przyjęć do szkoły prawniczej.

Kredyty

California School of Law zapewnia studentom kilka niedrogich i atrakcyjnych planów kredytowych raty. Każdy student zapisał się do California School of Law będzie zatwierdzony do kredytu ratalnego. Czesne jest pobierana przez semestr, a nie rok, utrzymując zarówno należność główną, jak i niskich odsetek.

Bary Zatwierdzenie California State Bar

California School of Law jest zarejestrowany jako Distance Learning Law School z Komitetem Bar egzaminatorów Państwowej Bar of California.

W kwietniu 2009 roku, Komitet Bar egzaminatorów Państwowej Bar of California przeprowadzić pełną kontrolę na miejscu w California School of Law, w tym to, studenckich biur korporacyjnych i biznesowych rekordy, technologii kształcenia i wykładowców. Komitet Bar egzaminatorów zatwierdziła rejestrację California School of Law jako Distance Learning Law School.

Absolwenci California School of Law otrzymać stopień Juris Doctor, tworząc liczne możliwości zatrudnienia jako prawnik, profesor prawa, biznesu osoby, i więcej.

Absolwenci California School of Law kwalifikują się do zasiadania do egzaminu California State Bar i istnieją sposoby, aby pracować jako adwokat w każdym stanie.

American Bar Association

Do tej pory, American Bar Association (ABA) nie akredytowane żadnej szkoły prawniczej online. Tak więc, California School of Law nie jest akredytowany przez American Bar Association.

Lokalizacje

  • Santa Barbara

    California School of Law 5276 Hollister Ave, Suite 262 , CA 93111, Santa Barbara

Programy

    Instytucja oferuje również:

    pytania