Keystone logo
College For Adult Learning

College For Adult Learning

College For Adult Learning

Wstęp

College For Adult Learning ( CAL ), utworzony jako zarejestrowana organizacja szkoleniowa (RTO), dokonał rzeczywistej zmiany w tysiącach istnień ludzkich w ciągu ostatnich 10 lat. Nasza wizja w College For Adult Learning koncentruje się na tworzeniu rzeczywistych wyników dla studentów. Naszym celem jest pomaganie uczniom w osiąganiu ich celów poprzez dostosowane podróże edukacyjne, angażujące i istotne dla branży treści kursów, dodatkowe zasoby do nauki i narzędzia.

Mamy trzy zasady przewodnie, które kształtują sposób, w jaki dostarczamy dostosowane do potrzeb kursy online dla studentów w College For Adult Learning . Studiowanie u nas wykracza poza zwykłą kartkę papieru. Dzięki kursowi College For Adult Learning możesz zainspirować się do ukształtowania własnego świata - uzyskaj niezrównane wsparcie, praktyczne umiejętności i wiedzę oraz ciesz się elastyczną nauką.

Koncentrujemy się na zapewnieniu wyjątkowego doświadczenia uczniom, opierając się na wspierającym środowisku uczenia się online, całodobowym dostępie do treści kursu, dzięki czemu możesz podążać we własnym tempie oraz nieograniczonych możliwościach kontaktu z doświadczonymi profesjonalistami z branży w celu uzyskania mentora i wsparcia.

Lokalizacje

  • Mitcham

    Mitcham Road,630, 3132, Mitcham

    pytania