Keystone logo
© Brunel University London
Brunel University London

Brunel University London

Brunel University London

Wstęp

Brunel University London , nazwany na cześć wpływowego brytyjskiego inżyniera Isambarda Kingdom Brunela, konsekwentnie zapewnia doskonałość akademicką od momentu otwarcia swoich drzwi w 1966 r. W ciągu ponad 50 lat nauczania, uniwersytet otrzymał kilka wyróżnień i jest obecnie 34. na świecie za perspektywy międzynarodowe (Times Higher Education World University Rankings 2020).

Uniwersytet jest dumny ze swoich renomowanych naukowców, którzy zarówno opracowują programy Brunela, jak i realizują swoje renomowane badania na całym świecie. Nauczyciele ci przygotowują absolwentów do satysfakcjonujących karier, zapewniając rzeczywiste umiejętności do zastosowania w miejscu pracy.

132657_Bruneluniversityprofile.jpg

Historia i edukacja

Brunel University London nosi imię jednego z najwybitniejszych brytyjskich inżynierów, Isambarda Kingdom Brunela. Kilku absolwentów Brunela zostało liderami w świecie akademickim zajmującym się zdrowiem publicznym, w takich dziedzinach, jak ekonomia zdrowia publicznego i kontrola chorób zakaźnych, a także w dziedzinach inżynierii produkcji, inżynierii lądowej oraz usług i sektorów rządowych.

Uniwersytet konsekwentnie dąży do spełnienia standardów akademickich określonych w brytyjskim Kodeksie jakości szkolnictwa wyższego, opublikowanym przez Agencję Zapewnienia Jakości, która określa krajowe oczekiwania, które muszą spełnić wszystkie brytyjskie instytucje szkolnictwa wyższego. Procesy i procedury uniwersytetu są konsekwentnie zgodne z ramami kwalifikacji dla szkolnictwa wyższego w Anglii, Walii i Irlandii Północnej (FHEQ), aby zapewnić wysokie standardy akademickie i jakość edukacji, której oczekują studenci i absolwenci.

W Brunel studiujesz z zaangażowanymi naukowcami, którzy są cenionymi ekspertami w swoich dziedzinach. Ci naukowcy są zaangażowani w pomoc w rozwijaniu umiejętności edukacyjnych i osobistych potrzebnych do osiągnięcia sukcesu po ukończeniu studiów.

Badania

Brunel University London angażuje się w wiodące na świecie badania naukowe i łączy dyscyplinę akademicką z potrzebami rządu, przemysłu oraz sektora zysków i non-profit na całym świecie - dostarczając kreatywne rozwiązania złożonych wyzwań w zakresie zapewniania korzyści ekonomicznych, kulturalnych i społecznych.

Badanie online

Internetowa platforma edukacyjna firmy Brunel umożliwia studiowanie programu w czasie i miejscu, które odpowiadają Twojemu harmonogramowi i zobowiązaniom zewnętrznym. Funkcja konferencji internetowej uniwersytetu pozwala na interakcję z innymi studentami i ma wspólny dostęp do kanałów wideo na żywo.

Podczas studiów będziesz mieć dostęp do:

 • Wciągające materiały do nauki: Twoje zasoby obejmują wykłady wideo, studia przypadków, fora klasowe i podcasty.
 • Wsparcie i wskazówki: oddany opiekun programu poprowadzi Cię przez rozwój akademicki podczas studiów.
 • Twój wirtualny kampus: ucz się z dowolnego miejsca i buduj kontakty z podobnie myślącymi profesjonalistami z całego świata.
 • Otwarta biblioteka: Studenci online mają pełny dostęp do obszernej biblioteki cyfrowej Brunela, która zawiera książki, artykuły i zasoby elektroniczne.

Dlaczego właśnie my

 • Brunel University London zaliczany jest do jednej z 25 najlepszych brytyjskich uczelni wyższych dla absolwentów.
 • 72% wiodących na świecie / doskonałych na arenie międzynarodowej wyników badań.
 • Znajduje się wśród 40 uniwersytetów prowadzących intensywne badania, 58. miejsce na świecie w rankingu Times Higher Education Impact Rankings 2022.
 • Brunel University London zajmuje 4. miejsce w Wielkiej Brytanii i 20. na świecie pod względem perspektyw międzynarodowych, według rankingu Times Higher Education World University Rankings 2023.
 • Brunel wyposaża absolwentów w praktyczne umiejętności umożliwiające sprostanie wyzwaniom społecznym w skali globalnej i przygotowuje ich dzięki edukacji opartej na badaniach prowadzonej przez doświadczonych wykładowców.
 • Ucz się w dowolnym miejscu i czasie ze stopniami w 100% online.

Referencje studentów

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

 • London

  London, Wielka Brytania

  pytania