Keystone logo
Belhaven University Online

Belhaven University Online

Belhaven University Online

Wstęp

Internetowy program studiów Belhaven University jest jednym z najlepszych internetowych chrześcijańskich szkół wyższych i uniwersytetów w Ameryce. Dla zapracowanych, pracujących dorosłych, którzy chcą szybko i niedrogo ukończyć studia stowarzyszone, licencjackie, magisterskie lub doktoranckie, Belhaven University oferuje wysokiej jakości chrześcijański program online. Z ponad 30 kierunkami studiów, Belhaven ma dla Ciebie stopień naukowy online.

Wszystkie zajęcia są prowadzone z chrześcijańskiej perspektywy światopoglądowej przez doświadczonych wykładowców, którzy są liderami w swojej dziedzinie. Nasi troskliwi wykładowcy i pracownicy są zaangażowani w Twój sukces i oferują osobiste wsparcie wszystkim naszym studentom.

Pracodawcy poszukują wykształconych pracowników. Do 2020 r. 65% wszystkich miejsc pracy będzie wymagało wykształcenia pomaturalnego. Dyplom z Belhaven University Online pomoże Ci osiągnąć cele edukacyjne i zawodowe, które są wymagane w dzisiejszym miejscu pracy. Złóż wniosek już dziś, aby zostać odnoszącym sukcesy absolwentem Belhaven z narzędziami potrzebnymi do odniesienia sukcesu w dzisiejszej globalnej gospodarce.

Lokalizacje

  • Jackson

    Peachtree Street,1500, 39202, Jackson

    pytania