Keystone logo
© Eva Dang
Bayes Business School (formely Cass business school)

Bayes Business School (formely Cass business school)

Bayes Business School (formely Cass business school)

Wstęp

170230_button_read-more-about-this-school-on-the-schools-site.png

Studiuj w akredytowanej przez potrójną koronę szkole biznesu

Bayes Business School zapewnia dostęp do londyńskiego biznesu i jest bramą do osobistej i zawodowej transformacji.

Szkoła biznesu z akredytacją „potrójnej korony” złotego standardu od największych i najbardziej wpływowych organizacji akredytujących szkoły biznesu na świecie, Bayes i jej światowej klasy programy są konsekwentnie zaliczane do najlepszych na świecie.

Dzięki naszej 50-letniej reputacji doskonałości w dziedzinie badań i edukacji biznesowej przyciągamy wybitnych naukowców, studentów i przedsiębiorstwa z całego świata do naszej kwitnącej globalnej społeczności.

Nasze elastyczne kursy online

Niezależnie od tego, czy chcesz rozwinąć swoją wiedzę finansową na najwyższym poziomie z tytułem magistra finansów globalnych, czy uwolnić swój potencjał przywódczy dzięki globalnemu MBA, nasze elastyczne kursy online zapewnią Ci niezbędną wiedzę i umiejętności, których potrzebujesz, aby zmaksymalizować swój potencjał i zwiększyć swoje globalne możliwości kariery.

Magister finansów globalnych

Dzisiejszy świat globalnych finansów oferuje bogactwo możliwości rozwoju zawodowego, przy ciągłym zapotrzebowaniu na inteligentnych, sprawnych i elastycznych pracowników.

Nasz internetowy magister globalnych finansów zapewni Ci dogłębną wiedzę i umiejętności analityczne, których potrzebujesz, aby zwiększyć swoje globalne możliwości kariery i pewnie odnieść sukces w dzisiejszym szybko zmieniającym się świecie globalnych finansów.

Globalny MBA

Nie płyń po prostu w swojej organizacji — szybuj.

Nasz Global MBA postawi Twoją karierę na wyższym poziomie, gdy zdobędziesz zaawansowaną wiedzę biznesową, umiejętności interpersonalne i analityczne, których potrzebujesz do negocjacji, podejmowania odważnych decyzji biznesowych i poprowadzenia Twojej organizacji do sukcesu.

Kurs zapewni ci niezbędną wiedzę i umiejętności, których potrzebujesz, aby stać się odważnym i wizjonerskim liderem - gotowym do stawienia czoła wyzwaniom globalnego biznesu.

Dlaczego warto studiować w Bayes Business School

 • Zdobądź tytuł magistra w wiodącej na świecie szkole biznesu
 • Ucz się od światowej sławy ekspertów i liderów branży
 • Zdobądź specjalistyczną wiedzę i praktyczne umiejętności, które możesz od razu zastosować w swojej karierze
 • Rozwiń swoją globalną sieć i możliwości kariery
 • Ucz się i ucz z profesjonalistami z całego świata
 • Ucz się elastycznie online
 • Uzyskaj dostęp do wszechstronnego wsparcia akademickiego i praktycznego
 • Uzyskaj dostęp do tego samego poziomu rygorystycznych standardów akademickich i zdobądź te same kwalifikacje, co równoważny program magisterski oparty na kampusie
 • Dołącz do naszej prężnie rozwijającej się globalnej społeczności, obejmującej ponad 45 000 profesjonalistów ze 163 krajów na całym świecie, działających w każdym sektorze

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

 • London

  106 Bunhill Row, EC1Y 8TZ, London

pytania