Keystone logo
Ave Maria University Online MBA
Ave Maria University

Online MBA

Ave Maria, Stany Zjednoczone

Request duration

Język angielski

Request pace

Request application deadline

Sep 2024

Request tuition fees

Request study format

Stypendia

Poznaj możliwości stypendialne, aby pomóc sfinansować swoje studia

Wstęp

Internetowy program MBA Ave Maria University bada umiejętności biznesowe i zasady z globalnej perspektywy i inspiruje Cię do zostania liderem biznesowym, na który wpływają katolickie ideały. Program kładzie nacisk na umiejętności interpersonalne, a także analityczne myślenie potrzebne do zrozumienia i osiągnięcia doskonałości w biznesie. Dzięki opartym na wierze, szczegółowym instrukcjom, których nauczają profesorowie z doświadczeniem branżowym, zdobędziesz kompetencje zarówno w podejściu teoretycznym, jak i praktycznym, które można natychmiast zastosować w miejscu pracy.

Niezależnie od tego, czy jesteś zainteresowany poprawą swoich umiejętności biznesowych, aby rozwinąć karierę, przejście z zawodu niezwiązanego z biznesem, czy też rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej, nasz w pełni internetowy program MBA przygotuje Cię do różnych karier biznesowych. Zapewnia podstawowe narzędzia do księgowości, finansów, marketingu i zarządzania biznesem. Dzięki wymaganemu kursowi zwieńczenia uzyskasz wgląd w to, jak przedsiębiorcy rozpoczynają działalność, nastawienie na innowacje i pułapki, które mogą skutkować niepowodzeniem.

Dzięki progresywnemu programowi dowiesz się, w jaki sposób biznes zaspokaja potrzeby wszystkich interesariuszy. Dowiedz się, jak uwzględnić etykę w każdym aspekcie swojej kariery, abyś mógł wybrać to, co jest dobre dla organizacji i jej klientów, a nie to, co jest wygodne. Dowiesz się, jak stawiać ludzi ponad zyskiem, opierając się na trzech zasadach zorientowanych na osobę:

Buduj uczciwość, zaufanie i zaangażowanie z innymi

Zyskaj świadomość wpływu decyzji biznesowych na ludzi

Okaż szacunek dla innych w służbie postępu ludzkiego, na przykład tworzenia wartości i szans

Dzięki MBA online Ave odblokujesz swój nieograniczony potencjał kariery biznesowej, jednocześnie promując swój rozwój duchowy.

Akredytacja

Ave Maria University jest akredytowany przez Southern Association of Colleges and Schools Commission on Colleges w celu nadawania stopni maturalnych, magisterskich i doktoranckich. Skontaktuj się z Southern Association of Colleges and Schools Commission on Colleges pod adresem 1866 Southern Lane, Decatur, Georgia 30033-4097 lub zadzwoń pod numer 404-679-4500, jeśli masz pytania dotyczące akredytacji Uniwersytetu Ave Maria University .

O szkole

pytania

Podobne kursy

  • MBA
    • Hoboken, Stany Zjednoczone
  • Przyspieszone studia magisterskie w dziedzinie zarządzania biznesem
    • Lisle, Stany Zjednoczone
  • Master of Business Administration - Custom
    • Rock Hill, Stany Zjednoczone