Keystone logo
© BIMM University
Aston University Online

Aston University Online

Aston University Online

Wstęp

Dlaczego Aston?

Influencerzy branży studiują w Aston.

Aston zapewnia wszechstronne doświadczenie studenta.

Od 1947 roku Aston University kształci absolwentów, którzy wywarli znaczący wpływ na swój sektor biznesu. Aston koncentruje się na doświadczeniu uczniów. W 2016 roku National Student Survey wykazało 89% ogólnej satysfakcji uczniów z Aston. Sunday Times Good University Guide umieszcza Aston w pierwszej 30 ze 120 brytyjskich uniwersytetów pod względem doświadczenia studentów. Zajęcia Aston mają na celu umożliwienie uczniom dołączenia do zróżnicowanej, międzynarodowej społeczności obecnych studentów i absolwentów. Jednocześnie doświadczenie online Aston dopasowuje wyniki i rozwój do Twoich potrzeb zawodowych.

Absolwenci Aston są pożądani przez pracodawców.

Absolwenci Aston mają 82-procentowy wskaźnik zatrudnienia (Times/Sunday Times University Guide 2017) i plasują się w pierwszej dwudziestce na świecie pod względem studiów MBA na odległość (QS University Rankings 2018). Absolwenci dołączają do dobrze połączonej społeczności, ponieważ 78,8 procent absolwentów Aston znajduje pracę lub dalsze studia w ciągu sześciu miesięcy od ukończenia studiów (2017 University Guide). Aston znajduje się w pierwszej dziesiątce uniwersytetów w Wielkiej Brytanii pod względem absolwentów osiągających pracę zawodową, zgodnie z badaniem Destinations of Leavers from Higher Education. Rankingi QS Employability stawiają Astona w pierwszej dwudziestce w Wielkiej Brytanii w kategorii Graduate Employability.

Społeczność edukacyjna Astona jest zróżnicowana.

Aston plasuje się w pierwszej dziesiątce w Wielkiej Brytanii oraz w pierwszej trzydziestce pod względem prognozy międzynarodowej. Aston University Online rekrutuje szeroką gamę profesjonalnych uczniów na całym świecie. Ponadto Aston University Online Academics przodują w swoich dziedzinach, zdobywając pięć gwiazdek QS i zajmują drugie miejsce w Wielkiej Brytanii pod względem jakości nauczania (THE, Teaching Excellence Framework).

Znasz zalety studiowania w Aston; teraz zrób kolejny krok, dowiadując się więcej o naszej Szkole Biznesu. Aston University Online oferuje różnorodne programy studiów podyplomowych, w tym online MBA z potrójnie akredytowanej Business School.

Funkcje kampusu

  Rankingi

  Tworzenie liderów jutra już dziś

  Aston University Online jest skierowany do profesjonalistów i osób, które ugruntowały swoją pozycję w swoich dziedzinach i chcą pracować nad kolejnym krokiem w swojej karierze. Od ponad 60 lat Aston cieszy się szacunkiem i jest doceniany za swoją doskonałość, w tym:

  • Uniwersytet Opiekuna Roku 2020
  • Pięciogwiazdkowy ranking QS za doskonałość
  • Sześć programów podyplomowych w rankingu Top 50 w Europie — Eduniversal Best Masters 2016
  • W wyłącznym 1 proc. potrójnie akredytowanych szkół biznesu
  • Program Business and Management Studies w Top 100 — QS World Ranking by Studies
  • 100 procent wpływu na badania — ramy badań i doskonałości
  • Jedna z zaledwie trzech szkół biznesu w Wielkiej Brytanii, które zdobyły nagrodę Gold Level Small Business Charter Award

  Business School tworzy absolwentów gotowych do kariery, którzy opanowują umiejętności potrzebne na dzisiejszym konkurencyjnym rynku. Podkreślane umiejętności obejmują:

  • Negocjacja
  • Komunikacja
  • Przywództwo
  • Praca zespołowa
  • Innowacyjne myślenie

  Dzięki szerokiej gamie modułów i zróżnicowanej populacji studentów, Aston oferuje studentom społeczność edukacyjną online. Studenci mogą budować swoją sieć z rówieśnikami i instruktorami, jednocześnie ciesząc się wygodą studiów online. Zaprojektowany dla pracujących profesjonalistów i zapracowanych dorosłych uczniów, studenci mogą uczęszczać na zajęcia 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i ukończyć niektóre stopnie w ciągu zaledwie dwóch lat.

  Dyplom online z Aston University niesie ze sobą taką samą reputację doskonałości akademickiej i gotowość do kariery, jakiej pragną pracodawcy.

  Akredytacje

  Akredytowane przez EFMD EquisAkredytowane przez AMBAAkredytowane przez AACSB

  English Language Requirements

  Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

  Lokalizacje

  • Birmingham

   Aston University, B4 7ET, Birmingham

   pytania