Keystone logo
Arizona State University Edson College of Nursing and Health Innovation Online Master of Science w zarządzaniu badaniami klinicznymi
Arizona State University Edson College of Nursing and Health Innovation

Online Master of Science w zarządzaniu badaniami klinicznymi

Tempe, Stany Zjednoczone

Request duration

Język angielski

Request pace

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Request study format

Wstęp

Rozwiń swoją karierę pielęgniarską i zdrowotną, aby zostać kierownikiem badań klinicznych z tytułem magistra w zakresie zarządzania badaniami klinicznymi online. Opanuj umiejętności niezbędne do nadzorowania i analizowania prób klinicznych i badań.

Co to jest zarządzanie badaniami klinicznymi?

Zarządzanie badaniami klinicznymi to nowa, rozwijająca się dziedzina lekarzy, którzy kierują i prowadzą badania kliniczne dotyczące nowych produktów medycznych. Internetowy tytuł Master of Science w zakresie zarządzania badaniami klinicznymi na Arizona State University przygotowuje studentów do kariery w agencjach rządowych i regulacyjnych, instytucjach opieki zdrowotnej, instytucjach akademickich oraz krajowych i międzynarodowych organizacjach badawczych.

Zostań menedżerem ds. Badań klinicznych

Ponieważ rola menedżerów badań klinicznych szybko się rozwija, program studiów magisterskich z zakresu badań klinicznych przyjmuje podejście transdyscyplinarne w zapewnianiu silnej edukacji w zakresie praktyk handlowych i podatkowych związanych z prowadzeniem badań klinicznych. Ten program dla absolwentów bada również etyczne i regulacyjne aspekty badań i ogólnego zarządzania badaniami leków klinicznych, biologicznych i medycznych. W programie tego mistrza jesteś zachęcany do wprowadzania innowacji i rozwijania umiejętności przedsiębiorczych, aby prowadzić badania kliniczne.

Rozpocznij badania kliniczne

Internetowy program zarządzania badaniami klinicznymi SM ma być elastyczny i sprzyjać dorosłemu uczniu. Studia niestacjonarne są dostępne. Zdobądź doświadczenie w zarządzaniu klinicznym na koniec programu, wykonując wymagany projekt badań klinicznych.

Ten tytuł magistra zarządzania badaniami klinicznymi jest pierwszym stopniem absolwenta badań klinicznych, który otrzymał akredytację Komisji ds. Akredytacji Pokrewnych Programów Edukacji Zdrowotnej. CAAHEP jest największym akredytorem programowym w dziedzinie nauk o zdrowiu i jest uznawany przez Council for Higher Education Accreditation w USA i na świecie.

O szkole

pytania