Keystone logo
Arden University

Arden University

Arden University

Wstęp

Dołącz do Arden, najszybciej rozwijającej się uczelni w Wielkiej Brytanii

W Arden University wierzymy, że każdy, wszędzie ma prawo do uzyskania korzyści życiowych i zawodowych, jakie może przynieść wyższe wykształcenie. Jesteśmy oddani temu, aby doświadczenie uniwersyteckie było wygodne i dostępne dla ambitnych i zmotywowanych ludzi, takich jak ty, dlatego jesteśmy najszybciej rozwijającym się uniwersytetem w Wielkiej Brytanii*.

Naszą misją jest łączenie dorosłych uczniów, takich jak ty, z możliwościami studiowania w szkolnictwie wyższym, które dają ci narzędzia potrzebne do realizacji celów zawodowych i życiowych. Rzucamy wyzwanie konwencjonalnym wyobrażeniom o studiach, oferując elastyczne, zawodowe kursy z harmonogramami i opcjami nauki, które pasują do Twoich zobowiązań życiowych.

*Więcej studentów pierwszego roku studiów licencjackich w Wielkiej Brytanii w latach 2015-2021 niż jakikolwiek inny uniwersytet (dane HESA)

Oferta regionalna

Niedawno uruchomiliśmy specjalną ofertę, dzięki której mieszkańcy i obywatele ponad 115 krajów mogą otrzymać 25% zniżki na opłaty za studia licencjackie lub 40% zniżki na opłaty za studia podyplomowe, jeśli zdecydują się Państwo na studia online! Enquire below for full details.<img class="inserted-image image-element img-responsive" src="https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/18/189690_Facebook-CoverPhoto-820x312-GREEN.jpeg" alt="189690_Facebook-CoverPhoto-820x312-GREEN.jpeg" data-json="{"author":"photo courtesy of " ,"author_url":"" ,"source":"" }" />

Akredytacje

W ramach naszego zobowiązania do doskonałości w nauczaniu i ciągłej poprawy jakości treści, które dostarczamy na naszych kursach, kursy Arden University uzyskały akredytację i certyfikację od wielu najbardziej uznanych i szanowanych profesjonalnych organów branżowych w Wielkiej Brytanii. Poprzez zaangażowanie absolwentów, ekspertów branżowych i wykładowców w tworzenie naszych materiałów kursowych, oznacza to, że uczysz się kluczowych umiejętności praktycznych, bardzo cennych w miejscu pracy.

Wszystkie nasze programy są zatwierdzone przez QAA, a szeroki zakres naszych programów jest akredytowany przez profesjonalne organy, takie jak Chartered Management Institute (CMI), British Psychological Society (BPS) i Association of Chartered Certified Accountants (ACCA), a także ponad 20 innych akredytujących organów zawodowych. Akredytacje te są nie tylko znakiem jakości; są one poszukiwane przez pracodawców, pomagając Ci uzyskać postęp w karierze poprzez wyróżnianie się i maksymalizację przyszłych perspektyw.

Dlaczego warto studiować z Arden?

Koncentracja na zatrudnialności

Nasze programy online zostały zaprojektowane z myślą o Twojej karierze. Nasi wykładowcy są zainwestowani w twój sukces zarówno na kursach, jak i poza nimi, a nasze programy obejmują możliwości zastosowania praktycznych umiejętności w poszczególnych modułach i ukończenia niezależnego projektu badawczego. Jako student Arden, możesz skorzystać z zasobów w naszym dedykowanym Portalu Kariery:

 • Konstruktor CV
 • Symulator rozmowy kwalifikacyjnej
 • Globalna wyszukiwarka ofert pracy
 • Porady dla pracodawców
 • Bonusowe kursy umiejętności biznesowych

Umiejętności stosowane

Kiedy ukończysz studia z dyplomem Arden University, będziesz:

 • Wykazać się zdolnością do uczenia się i rozwiązywania problemów w obszarze zainteresowania
 • Posiadać dogłębne zrozumienie swojego tematu
 • Być w stanie podjąć decyzję o tym, jak zarządzać planowaniem kariery w wyniku modułów.
 • Posiadanie uniwersalnych umiejętności, które zmaksymalizują Twoje szanse na zatrudnienie i potencjał zawodowy

Najwyższej jakości programowanie online

 • Ponad pół miliona książek i czasopism dostępnych w naszej bibliotece online
 • Łatwe do pobrania materiały
 • Dostępna na każdym urządzeniu, nawet w trybie offline
 • Własne tempo studiowania treści

184044_manservice700.jpg

Funkcje kampusu

Studia online dają Ci pełną kontrolę (a dodatkowo są bardziej przystępne cenowo).

Po zapisaniu się będziesz studiować swój stopień za pośrednictwem ilearn, naszej cyfrowej platformy edukacyjnej i kampusu uniwersyteckiego w chmurze. Dodatkowo każdy, kto studiuje u nas, otrzymuje bezpłatną subskrypcję Microsoft Office 365.

ilearn, twoja wirtualna klasa

 • Pełny dostęp 24 godziny na dobę, 365 dni w roku
 • Ucz się w domu, w drodze do pracy lub przy kawie. Nie ma ograniczeń co do tego, kiedy i gdzie możesz się uczyć.
 • Ponad pół miliona książek, czasopism i zasobów na dowolnym urządzeniu iw dowolnym czasie.
 • Angażuj się i nawiązuj kontakty w naszej społeczności internetowej, Unitu.

Doskonałe wsparcie studentów

 • Indywidualne wsparcie z tutorami
 • Trenerzy sukcesu
 • Opcjonalne warsztaty umiejętności akademickich
 • Stałe godziny pracy biura online
 • Całodobowy dostęp do poufnych zasobów zdrowia psychicznego, takich jak Togetherall
 • Centrum karier z dedykowanym zespołem karier do przygotowania CV i aplikacji o pracę
 • Ponad 80 korepetytorów i personelu pomocniczego poświęconego Twojemu sukcesowi
 • Angażuj się i nawiązuj kontakty w naszej społeczności internetowej, Unitu.

  Referencje studentów

  Stypendia i Finansowanie

  Oferta regionalna, dla wybranych krajów

  • 25% obniżka opłat za studia licencjackie.
  • 40% obniżka opłat za studia podyplomowe.
  • Stypendium regionalne jest dostępne dla mieszkańców krajów kwalifikujących się do programu - zapytaj o pełne warunki.

  Oferta dla początkujących

  Arden UniversityOferta Early Bird daje studentom międzynarodowym studiującym jeden z naszych kursów foundation year, undergraduate lub postgraduate online możliwość otrzymania £1,000 zniżki na czesne. Wystarczy, że zostaniesz przyjęty na kurs kwalifikowany i wniesiesz opłatę holdingową przed upływem terminu. To jest tak proste jak to. Należy pamiętać, że oferta Early Bird nie może być stosowana z programami uzupełniającymi lub krótkimi kursami i nie może być łączona z innymi ofertami. Obowiązują warunki, proszę zapytać o daty i szczegóły.

  Opcje finansowania

  W Arden wierzymy, że koszty nie powinny przeszkadzać w zdobyciu cennego wykształcenia. Nasze programy studiów kosztują mniej niż średnia kwalifikacja w Wielkiej Brytanii, ale utrzymujemy konkurencyjny standard akademicki szkolnictwa wyższego.

  Oferujemy elastyczne opcje finansowania naszych programów, aby zapewnić studentom możliwość skupienia się na ich studiach, a nie stresować się finansami. Opłaty za kurs są ustalane na podstawie miejsca zamieszkania i rodzaju programu, który studiujesz.

  Statystyki absolwentów

  Rekrutacja

  Aplikowanie jest bezpłatne i łatwe

  Zacznij tutaj od zapytania, a jeden z naszych doradców edukacyjnych skontaktuje się z Tobą, aby przeprowadzić Cię przez proces aplikacji, czyniąc go przejrzystym i płynnym, jak to możliwe.

  Niestandardowa opcja wejścia

  Jeśli jesteś zainteresowany studiowaniem jednego z naszych programów, ale nie spełniasz standardowych wymagań akademickich, możesz kwalifikować się do złożenia wniosku za pośrednictwem naszej niestandardowej ścieżki wejściowej, która zapewnia bardziej holistyczny obraz Twoich kwalifikacji i doświadczenia zawodowego podczas przeglądu aplikacji proces.

  English Language Requirements

  Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

  pytania