Keystone logo
Arden University

Arden University

Arden University

Wstęp

Dołącz do Arden, najszybciej rozwijającej się uczelni w Wielkiej Brytanii

W Arden University wierzymy, że każdy i wszędzie ma prawo do uzyskania korzyści życiowych i zawodowych, jakie może przynieść szkolnictwo wyższe. Dokładamy wszelkich starań, aby doświadczenie uniwersyteckie było wygodne i dostępne dla ambitnych i zmotywowanych ludzi takich jak Ty, dlatego jesteśmy najszybciej rozwijającą się uczelnią w Wielkiej Brytanii*.

Naszą misją jest łączenie dorosłych uczących się, takich jak Ty, z możliwościami studiowania na wyższym poziomie, które zapewniają narzędzia potrzebne do realizacji celów zawodowych i życiowych. Rzucamy wyzwanie konwencjonalnemu postrzeganiu studiów, zapewniając elastyczne kursy zawodowe z harmonogramami i opcjami uczenia się, które pasują do twoich życiowych zobowiązań.

*Więcej studentów pierwszego roku studiów licencjackich w Wielkiej Brytanii w latach 2015-2021 niż na jakimkolwiek innym uniwersytecie (dane HESA)

Oferta regionalna

Niedawno wprowadziliśmy specjalną ofertę, która umożliwia mieszkańcom i obywatelom ponad 115 krajów otrzymanie 25% zniżki na opłaty za studia licencjackie lub 40% zniżki na opłaty za studia podyplomowe, jeśli zdecydujesz się studiować online! Zapytaj poniżej, aby uzyskać szczegółowe informacje. Uniwersytet w Arden ","author_url":"","source":""}" />

189690_Facebook-CoverPhoto-820x312-GREEN.jpeg

Akredytacje

W ramach naszego dążenia do doskonałości w nauczaniu i ciągłej poprawy jakości treści, które dostarczamy na naszych kursach, kursy Arden University uzyskały akredytację i certyfikaty wielu najbardziej uznanych i szanowanych organizacji branżowych w Wielkiej Brytanii. Angażując absolwentów, ekspertów branżowych i wykładowców w tworzenie naszych materiałów szkoleniowych, oznacza to, że uczysz się kluczowych umiejętności praktycznych, bardzo cennych w miejscu pracy.

Wszystkie nasze programy są zatwierdzone przez QAA, a szeroka gama naszych programów jest akredytowana przez organizacje zawodowe, takie jak Chartered Management Institute (CMI), British Psychological Society (BPS) i Association of Chartered Certified Accountants (ACCA) i więcej niż 20 innych akredytujących organizacji zawodowych. Te akredytacje to nie tylko znak jakości; są poszukiwani przez pracodawców, pomagając Ci awansować w karierze, wyróżniając się i maksymalizując Twoje perspektywy na przyszłość.

Dlaczego warto studiować z Ardenem?

Skup się na zatrudnialności

Nasze programy online zostały zaprojektowane z myślą o Twojej karierze. Nasi nauczyciele inwestują w Twój sukces zarówno na naszych kursach, jak i poza nimi, a nasze programy obejmują możliwości zastosowania praktycznych umiejętności w poszczególnych modułach i ukończenia niezależnego projektu badawczego. Jako student Arden możesz skorzystać z zasobów naszego dedykowanego Portalu Karier:

 • Kreator CV
 • Symulator wywiadu
 • Globalna wyszukiwarka ofert pracy
 • Porady pracodawcy
 • Dodatkowe kursy umiejętności biznesowych

Stosowane umiejętności

Po ukończeniu studiów na Arden University będziesz:

 • Wykazały się Twoją umiejętnością uczenia się i rozwiązywania problemów w Twoim obszarze zainteresowania
 • Dokładne zrozumienie tematu
 • Być w stanie podjąć decyzję o tym, jak zarządzać planowaniem kariery w wyniku swoich modułów
 • Posiadaj umiejętności zbywalne, które zmaksymalizują Twoje szanse na zatrudnienie i potencjał zawodowy

Najwyższej klasy programowanie online

 • Ponad pół miliona książek i czasopism dostępnych w naszej bibliotece internetowej
 • Łatwe do pobrania materiały
 • Dostępne na każdym urządzeniu, nawet w trybie offline
 • Treść nauki we własnym tempie

184044_manservice700.jpg

Funkcje kampusu

Studia online dają Ci pełną kontrolę (a dodatkowo są bardziej przystępne cenowo).

Po zapisaniu się będziesz studiować swój stopień za pośrednictwem ilearn, naszej cyfrowej platformy edukacyjnej i kampusu uniwersyteckiego w chmurze. Dodatkowo każdy, kto studiuje u nas, otrzymuje bezpłatną subskrypcję Microsoft Office 365.

ilearn, twoja wirtualna klasa

 • Pełny dostęp 24 godziny na dobę, 365 dni w roku
 • Ucz się w domu, w drodze do pracy lub przy kawie. Nie ma ograniczeń co do tego, kiedy i gdzie możesz się uczyć.
 • Ponad pół miliona książek, czasopism i zasobów na dowolnym urządzeniu iw dowolnym czasie.
 • Angażuj się i nawiązuj kontakty w naszej społeczności internetowej, Unitu.

Doskonałe wsparcie studentów

 • Indywidualne wsparcie z tutorami
 • Trenerzy sukcesu
 • Opcjonalne warsztaty umiejętności akademickich
 • Stałe godziny pracy biura online
 • Całodobowy dostęp do poufnych zasobów zdrowia psychicznego, takich jak Togetherall
 • Centrum karier z dedykowanym zespołem karier do przygotowania CV i aplikacji o pracę
 • Ponad 80 korepetytorów i personelu pomocniczego poświęconego Twojemu sukcesowi
 • Angażuj się i nawiązuj kontakty w naszej społeczności internetowej, Unitu.

Tryb nauki online Arden otwiera drzwi do kampusu w chmurze. Uczniowie korzystają z iLearn, wirtualnej osobistej klasy, w której znajduje się ponad pół miliona książek i czasopism do celów badawczych i edukacyjnych, a także materiały, które można łatwo pobrać na dowolne urządzenie. Wszystkie zasoby, w tym usługi wsparcia kariery, zadania i materiały szkoleniowe, znajdziesz tutaj w jednym miejscu.

Kursy te są oferowane w 100% online, dzięki czemu możesz zachować karierę i życie rodzinne podczas studiów.

  Referencje studentów

  Stypendia i Finansowanie

  Oferta regionalna, dla wybranych krajów

  • 25% obniżka opłat za studia licencjackie.
  • 40% obniżka opłat za studia podyplomowe.
  • Stypendium regionalne jest dostępne dla mieszkańców krajów kwalifikujących się do programu - zapytaj o pełne warunki.

  Oferta dla początkujących

  Arden UniversityOferta Early Bird daje studentom międzynarodowym studiującym jeden z naszych kursów foundation year, undergraduate lub postgraduate online możliwość otrzymania £1,000 zniżki na czesne. Wystarczy, że zostaniesz przyjęty na kurs kwalifikowany i wniesiesz opłatę holdingową przed upływem terminu. To jest tak proste jak to. Należy pamiętać, że oferta Early Bird nie może być stosowana z programami uzupełniającymi lub krótkimi kursami i nie może być łączona z innymi ofertami. Obowiązują warunki, proszę zapytać o daty i szczegóły.

  Opcje finansowania

  W Arden wierzymy, że koszty nie powinny przeszkadzać w zdobyciu cennego wykształcenia. Nasze programy studiów kosztują mniej niż średnia kwalifikacja w Wielkiej Brytanii, ale utrzymujemy konkurencyjny standard akademicki szkolnictwa wyższego.

  Oferujemy elastyczne opcje finansowania naszych programów, aby zapewnić studentom możliwość skupienia się na ich studiach, a nie stresować się finansami. Opłaty za kurs są ustalane na podstawie miejsca zamieszkania i rodzaju programu, który studiujesz.

  Arden University oferuje częściowe stypendia mieszkańcom wielu krajów na całym świecie, jeśli zdecydują się studiować online. Stypendium zapewnia 25% obniżkę opłat za studia licencjackie i 40% obniżkę czesnego za studia podyplomowe.

  Stypendium jest otwarte dla wszystkich mieszkańców kwalifikujących się krajów.

  Statystyki absolwentów

  Rekrutacja

  Aplikowanie jest bezpłatne i łatwe

  Zacznij tutaj od zapytania, a jeden z naszych doradców edukacyjnych skontaktuje się z Tobą, aby przeprowadzić Cię przez proces aplikacji, czyniąc go przejrzystym i płynnym, jak to możliwe.

  Niestandardowa opcja wejścia

  Jeśli jesteś zainteresowany studiowaniem jednego z naszych programów, ale nie spełniasz standardowych wymagań akademickich, możesz kwalifikować się do złożenia wniosku za pośrednictwem naszej niestandardowej ścieżki wejściowej, która zapewnia bardziej holistyczny obraz Twoich kwalifikacji i doświadczenia zawodowego podczas przeglądu aplikacji proces.

  Dlaczego warto studiować w Arden University?

  Arden to światowy lider w edukacji online. Oferują niezrównane wsparcie, w tym indywidualne sesje z kadrą akademicką z możliwością rezerwacji oraz opcjonalne wirtualne sesje kawowe, dzięki którym możesz poznać swoich wykładowców i kolegów z klasy.

  W tej bogatej społeczności internetowej odbywają się także wirtualne konferencje studenckie, podczas których można nawiązywać kontakty, prezentować swoje badania i obszary zainteresowań oraz nawiązywać cenne kontakty zawodowe.

  Studenci będą również korzystać z gościnnych wykładowców ze swojej branży, którzy będą dzielić się spostrzeżeniami z miejsca pracy, aby mieć pewność, że Twoje wykształcenie przekłada się bezpośrednio na umiejętności przydatne w Twojej karierze.

  Nagrody i akredytacje

  Chartered Management Institute (CMI)

  Akredytowane

  Stowarzyszenie Zarządzania Projektami (APM)

  Akredytowane

  Brytyjskie Towarzystwo Psychologiczne (BPS)

  Akredytowane

  Stowarzyszenie Biegłych Księgowych (ACCA)

  Akredytowane

  Chartered Institute of Marketing (CIM)

  Akredytowane

  Chartered Institute of Personnel and Development (CIPD)

  Akredytowane

  Życie na kampusie i udogodnienia

  Opcjonalne warsztaty umiejętności uczenia się i sesje indywidualne z możliwością rezerwacji, których zadaniem jest pełne wsparcie w Twojej podróży akademickiej, pomoc w osiągnięciu celów i zapewnienie maksymalnego wykorzystania czasu w Arden.

  Inni przewodnicy, którzy przestudiowali już materiały zawarte w Twoim kursie, są tutaj, aby podzielić się swoimi doświadczeniami i pomóc Ci pomyślnie przejść przez życie na uniwersytecie.

  Regularne godziny pracy online, w których możesz skontaktować się z nauczycielami i zadać wszelkie pytania dotyczące materiałów szkoleniowych.

  Dedykowane centrum rozwoju kariery, które pomaga studentom udoskonalić ich CV, przećwiczyć proces rozmowy kwalifikacyjnej i znaleźć wymarzoną pracę.

  Ogromna biblioteka internetowa zawierająca ponad pół miliona zasobów, do których można uzyskać dostęp w dowolnym miejscu, na dowolnym urządzeniu, nawet w trybie offline.

  Nauka online przybliża Cię bardziej niż kiedykolwiek do swoich rówieśników i wykładowców za pośrednictwem iLearn, Twojej klasy online. Będziesz miał możliwość wzięcia udziału w wirtualnych porankach kawowych z innymi studentami i wykładowcami, podczas których możesz usłyszeć swój głos i odpowiedzieć na pytania w swobodnej i przyjaznej atmosferze.

  Możesz dołączyć do corocznych konferencji studenckich, organizowanych wirtualnie, aby każdy mógł w nich uczestniczyć, podczas których możesz zaprezentować swoje zainteresowania tematyczne i badawcze, zaprezentować swoją pracę i nawiązać cenne kontakty zawodowe.

  Istnieją również regularne godziny pracy online, w których można skontaktować się z nauczycielami i zadać wszelkie pytania dotyczące materiałów kursowych.

  Arden University jest w 10 najlepszych krajach do studiowania za granicą

  educations.com Top 10 Europe rankings 2023 badge
  educations.com Top 10 Global rankings 2023 badge
  educations.com Top 10 Europe rankings 2022 badge
  educations.com Top 10 Global rankings 2022 badge
  educations.com Top 10 Europe rankings 2021 badge

  English Language Requirements

  Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

  Lokalizacje

  • Coventry

   1A Brandon Lane Coventry CV3 3RD, , Coventry

  • London

   London, Wielka Brytania

  • Birmingham

   7 Hill Street Birmingham Study Centre Centre City, B5 4UA, Birmingham

   • Manchester

    Linley House 2Nd Floor, Dickinson Street, M1 4LF, Manchester

    pytania