Keystone logo
ARC Academy

ARC Academy

ARC Academy

Wstęp

ARC Academy jest liderem w pielęgnowaniu talentów w dynamicznej dziedzinie tworzenia gier. Naszą misją jest umożliwienie studentom odblokowania i rozwinięcia ich potencjału w kreatywnej branży gier. W ARC Academy studenci zdobywają bezcenną wiedzę i umiejętności, nawiązują nowe kontakty, wchodzą w interakcje z doświadczonymi profesjonalistami z wiodących studiów gier i wzbogacają swoje portfolio. Nasz program nauczania został zaprojektowany z praktycznym naciskiem, zapewniając zgodność z aktualnymi standardami branży gier.

Studenci zanurzają się w kompleksowym środowisku edukacyjnym, opanowując podstawy przyszłej kariery w projektowaniu gier, sztuce koncepcyjnej, sztuce 3D i programowaniu gier. Zwieńczeniem doświadczenia ARC jest praktyczny projekt: stworzenie gry wideo. Ten wspólny wysiłek łączy artystów 2D & 3D, projektantów gier i programistów, a wszystko to pod okiem doświadczonych mentorów. Wspólnie tworzą swoją debiutancką grę, wykorzystując umiejętności i wiedzę zdobyte podczas studiów w ARC Academy.

Dlaczego ARC?

84% naszych absolwentów, którzy odnieśli sukces, rozpoczyna karierę w branży gier i branży kreatywnej.

ARC Academy to miejsce, w którym studenci zdobywają cenną wiedzę i umiejętności, nawiązują nowe kontakty, spotykają się z profesjonalistami ze studiów gier i budują swoje portfolio.

Przyjedź do Bułgarii, aby studiować tworzenie gier i filmowanie! Dowiedz się więcej o studentach zagranicznych.

Dążenie

Dążymy do sukcesu, tworzenia, innowacji, a co najważniejsze - do osiągnięcia szczęścia w życiu. Budowanie kariery w dziedzinie kreatywności jest satysfakcjonujące na tak wielu poziomach i w ogromnym stopniu przyczynia się do czynnika szczęścia. ARC Academy jest tutaj, aby pomóc studentom skierować ich aspiracje na ścieżkę zawodowej i osobistej satysfakcji.

Odpowiedzialność

Czas jest najcenniejszym towarem, jaki każdy z nas może mieć. Założycielami ARC Academy są przede wszystkim rodzice. Rodzice, którzy również doświadczyli frustracji, wiedząc, że czas ich dziecka jest marnowany przez bezużyteczny lub przestarzały program nauczania. Właśnie dlatego ARC Academy bardzo poważnie traktuje czas, który uczniowie poświęcają na naukę, a każdy dzień szkolny rozpoczynamy z głęboką świadomością odpowiedzialności, jaką ponosimy wobec naszych dzieci.

Kreatywność

Najbardziej cudownym aspektem kreatywności jest zdolność do tworzenia obrazów i narracji z pozornie niczego. Bycie zainspirowanym i aby ta inspiracja doprowadziła do czegoś - rozrywki, projektowania, gier, możesz to nazwać. Kreatywność i wyobraźnia są podstawą wszystkiego, co reprezentuje ARC Academy. Wszyscy ludzie potrzebują ujścia, aby wyrazić swoje pomysły. Uczymy umiejętności, które pozwalają uwolnić kreatywny potencjał naszych uczniów. Nasza wyobraźnia nigdy tak naprawdę nie śpi, jeśli odpowiednio ją chronimy i karmimy.

Wierzenia

Wierzymy, że łączenie przedsiębiorstw i edukacji w celu kształtowania przyszłych liderów to cel, w który warto inwestować.

Wierzymy, że firmy nie mogą się rozwijać bez wykwalifikowanej siły roboczej, a gdyby firma nie rosła, nie byłoby dobrze płatnych stanowisk pracy, które zmuszałyby młodych ludzi do pozostania w swoim kraju. To błędne koło, które mamy za zadanie przerwać.

Akredytacja

Studenci, którzy pomyślnie ukończą nasze kursy, otrzymają uznawany przez państwo "Certificate of Proficiency" oraz certyfikat ARC Academy. Dokumenty te są uznawane przez studia gier i potwierdzają umiejętności absolwentów Akademii, umożliwiając im rozwój kariery zawodowej i pewność siebie w wybranej dziedzinie.

Rekrutacja

Nabór wniosków ARC Academy na rok akademicki 2024/2025 rozpocznie się 1 listopada 2023 r. Kandydaci chcący studiować w Akademii mogą składać wnioski w ramach rekrutacji wcześniejszej lub regularnej.

Wczesny wstęp ARC Academy do 31 marca

Kandydaci, którzy do 31 marca złożą dokumenty w formie kształcenia stacjonarnego lub na odległość, wezmą udział w bezpłatnym kursie wstępnym ARC Academy .

Trwać będzie przez trzy miesiące (od 25.04 do 4.07.), a zajęcia będą odbywać się on-line. Co tydzień uczestnicy otrzymają zadania i informacje zwrotne od wykładowców. Będą mieli także okazję poznać niektórych swoich przyszłych kolegów.

Studenci przyjęci w okresie Early Application i zaliczeni przez kurs zdobędą nową wiedzę, udoskonalą swoje umiejętności i będą mogli łatwiej dostosować się do środowiska edukacyjnego w październiku.

Wcześniejsza rekrutacja Dołącz do kursu przygotowawczego na rok akademicki 2024/2025

W ARC Academy wierzymy w talent młodych ludzi i staramy się go rozwijać i uczynić z niego wymarzony zawód. Nasze programy nauczania opracowywane są w oparciu o najlepsze praktyki z branży gier i filmu, a nasi wykładowcy to sprawdzeni profesjonaliści w tych dziedzinach. Ponad 84% studentów, którzy dotychczas ukończyli Akademię, znalazło swoje miejsce pracy w branży gier i rozrywki .

Szkolenie ARC Academy jest dynamiczne i praktyczne. W ciągu 4 semestrów uczysz się wymaganego oprogramowania i pracujesz nad praktycznymi projektami – indywidualnymi i grupowymi – związanymi z jednym z pięciu obszarów: projektowanie gier, grafika koncepcyjna, grafika 3D i programowanie gier.

Zalety wczesnego zastosowania:

 • Nauka i doskonalenie podstawowych umiejętności
 • Znajomość interfejsu i funkcjonalności podstawowego oprogramowania
 • Poznanie niektórych prelegentów dwuletniego programu
 • Uzyskanie informacji zwrotnej od profesjonalistów w danej dziedzinie
 • Networking z przyszłymi kolegami z klasy
 • Łatwiejsza adaptacja do środowiska uczenia się
 • Dodatkowo: Udział w stacjonarnym kursie mistrzowskim w maju wraz ze studentami Akademii

Więcej szczegółów na temat wczesnego stosowania

Złóż wniosek do 31 marca 2024 r. i dołącz do naszego kursu wstępnego na rok akademicki 2024/2025. Wczesne złożenie wniosku daje możliwość zapoznania się z metodologią i dynamiką naszych programów przed rozpoczęciem roku szkolnego. Spotkasz się z wykładowcami, którzy przekażą Ci konkretne zadania i przekażą informacje zwrotne. Poznasz główne oprogramowanie stosowane w poszczególnych dziedzinach (Photoshop, Blender itp.). Dzięki temu będziesz mógł rozpocząć studia w ARC Academy bardziej przygotowany i pewny siebie.

Procedury ubiegania się o udział w naszych programach nauczania na terenie kampusu i na odległość

Aby dotrzeć z nami do przyjęcia, musisz przejść przez następujące kroki:

Krok 1: Formularz zgłoszeniowy

Prosimy o dołączenie CV, linku do portfolio oraz listu motywacyjnego. Wypełnij wszystkie pola i załącz niezbędne pliki/linki. We wniosku znajdują się dane osobowe, CV, portfolio oraz motywacja do studiowania w Akademii. Należy również załączyć certyfikat znajomości języka angielskiego*.

*Możesz potwierdzić swój poziom poprzez certyfikat, dyplom szkoły językowej lub test w ARC Academy . Akceptowane certyfikaty to TOEFL, IELTS, egzamin Cambridge English Qualifications i PTE (Pearson Test of English)

Po przesłaniu wniosku zespół ARC Academy wyśle do Ciebie e-mail z potwierdzeniem otrzymania wniosku i będziesz mógł wybrać miejsce na rozmowę kwalifikacyjną.

Krok 2: Wywiad

Rozmowa kwalifikacyjna to Twoja szansa na zwięzłe zaprezentowanie siebie jako wartościowego kandydata do ARC Academy . Przeanalizujemy Twoją aplikację i praktyczne rezultaty zadań. Porozmawiamy o Twojej motywacji do nauki i o tym, jak postrzegasz siebie jako artystę/projektanta gier/programistę gier. Będziesz mógł szczegółowo opisać najważniejsze punkty swojej aplikacji, a my odpowiemy na każde pytanie dotyczące Twojej ścieżki edukacyjnej w ARC.

Krok 3: Zadanie praktyczne

Na ostatnim etapie otrzymasz zadanie z określonymi warunkami, w zależności od wybranego programu. Zadanie należało wykonać w terminie wyznaczonym przez Zespół Rekrutacyjny.

Stypendia i Finansowanie

Jeśli jesteś zainteresowany studiowaniem projektowania gier, grafiki koncepcyjnej, grafiki 3D lub programowania gier, zarówno w formie nauczania na terenie kampusu, jak i na odległość, ARC Academy zapewnia stypendia na naukę w studiach gier.

W tym roku odbędą się trzy konkursy stypendialne, których wartość będzie wynosić 30% czesnego .

Lokalizacje

 • Sofia

  ulitsa "Universitetski park", 1 Studentski Kompleks, 1700, Sofia

  pytania