We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

Keystone logo
Anna Maria College Online

Anna Maria College Online

Anna Maria College Online

Wstęp

Anna Maria College jest prywatną katolicką instytucją non-profit akredytowaną przez New England Commission of Higher Education. Programy Anny Marii, założone przez Siostry Świętej Anny w 1946 roku, integrują edukację wyzwoloną i przygotowanie zawodowe, które odzwierciedlają szacunek dla edukacji humanistycznej i ścisłej opartej na tradycjach Sióstr Świętej Anny - innowacje edukacyjne, służba innym i dostęp do wysokiej jakości edukacja dla wszystkich.

Oprócz różnych programów licencjackich i magisterskich oraz kursów oferowanych w kampusie w Paxton w stanie Massachusetts, Anna Maria College oferuje programy licencjackie i magisterskie online, aby dotrzeć do jak najbardziej zróżnicowanej grupy studentów. Nasze programy online odzwierciedlają zwarty charakter naszej społeczności kampusu, z niewielkimi klasami, które pozwalają na rozwój relacji mentora między wykładowcami a studentami.

Lokalizacje

  • Paxton

    50 Sunset Lane, 01612, Paxton

    pytania