Keystone logo
American University Online

American University Online

American University Online

Wstęp

Na Uniwersytecie Amerykańskim nasi inteligentni, pełni pasji i zaangażowania studenci i wykładowcy skupiają swoją wiedzę na wprowadzaniu znaczących zmian. Nasze mocne strony w służbie międzynarodowej i sprawach publicznych inspirują nasze poczucie odpowiedzialności społecznej i oddanie różnorodności kulturowej i intelektualnej. Jesteśmy zdefiniowani przez naszą globalną perspektywę, praktyczny idealizm i zaangażowanie w służbę publiczną.

American University to prywatny uniwersytet badawczy z siedzibą w stolicy kraju. Został wyczarterowany przez Kongres Stanów Zjednoczonych w 1893 roku w celu budowy służby publicznej, a obecnie jest domem dla prestiżowego wydziału, zaproszonych mówców i przyjezdnych światowych liderów, którzy są wpływowymi praktykami i wybitnymi liderami myśli.

Dołącz do nas w tworzeniu nowych możliwości dla siebie, jednocześnie pomagając tworzyć lepszy świat. Zostań częścią sieci ambitnych ludzi sukcesu, współczujących liderów i społecznie świadomych obywateli na Uniwersytecie Amerykańskim.

American University został uznany przez Princeton Review, Best Colleges 2022 tytułem College Gets High Marks i sklasyfikowany w następujący sposób:

  • # 79 Najlepsza szkoła krajowa — US News & World Report, American's Best Colleges 2022
  • Szkoła nr 91 Best Value — US News & World Report, American's Best Colleges 2022

Programy internetowe


Internetowe doświadczenie studenckie

American University Online programy są dostarczane w wygodnym, elastycznym i przenośnym formacie. Podobnie jak w kampusie, studenci rozmawiają o swoich zajęciach i bieżących problemach z kolegami z klasy, zadają instruktorom pytania i oddają zadania, ale wszystko to odbywa się za pośrednictwem poczty elektronicznej, forów dyskusyjnych, komunikatorów internetowych i nie tylko.

Kursy online na Uniwersytecie Amerykańskim są równie rygorystyczne i wymagające, jak ich odpowiedniki na terenie kampusu i prowadzone przez tych samych połączonych członków wydziału, wpływowych zaproszonych mówców i wybitnych wykładowców. Interakcja i komunikacja z instruktorami i innymi studentami to podstawowe elementy programów i sukcesu akademickiego.

Studenci online mają dostęp do wielu zasobów wsparcia, w tym do orientacji nowych studentów, całodobowej pomocy technicznej w sprawach technicznych, koordynatora usług dla studentów, doradców ds. pomocy finansowej i nie tylko.

Lokalizacje

  • Washington

    4400 Massachusetts Avenue, 20016, Washington

    pytania