Keystone logo
© Alison Free Online Learning
Alison Free Online Learning

Alison Free Online Learning

Alison Free Online Learning

Wstęp

Jesteśmy Alison, jedną z największych na świecie darmowych platform edukacyjnych do kształcenia i podnoszenia kwalifikacji. Założona w 2007 roku, jesteśmy przedsiębiorstwem społecznym typu for-profit, którego celem jest umożliwienie każdemu studiowania czegokolwiek, gdziekolwiek, w dowolnym czasie - za darmo i online. Poprzez naszą misję jesteśmy katalizatorem pozytywnych zmian społecznych, tworząc możliwości, dobrobyt i równość dla wszystkich.

Zbuduj swoją karierę w 3 prostych krokach

Darmowa Ocena Osobowości, Zrozum kim naprawdę jesteś!

Darmowa ocena osobowości Alison w miejscu pracy daje Ci prosty naukowy raport Twoich najlepszych umiejętności & mocnych stron w zaledwie 12 minut. Skorzystaj z polecanych darmowych kursów, aby zwiększyć swoje atuty!

Przyspiesz swoją karierę dzięki poradnikowi kariery Alison

Od programisty i menedżera biznesowego do pielęgniarki i szefa kuchni - przejrzyj ponad 600 ekscytujących zawodów i kursów, których potrzebujesz, aby je osiągnąć. Odkryj wszystko, co musisz wiedzieć o obowiązkach zawodowych i wymaganym doświadczeniu oraz skorzystaj z proponowanych kursów, aby zdobyć umiejętności, które pozwolą Ci odnieść sukces!

Zatrudnij się, stwórz CV, które wygra pracę

Stwórz zwycięskie CV dzięki Alison's Resumé Builder i ubiegaj się o wymarzoną pracę

Rozwijaj swoją karierę. Naucz się poszukiwanych umiejętności.

Upskill w analityce biznesowej, opiece zdrowotnej, projektowaniu graficznym, zarządzaniu i innych.

Programy

pytania