We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

Keystone logo
© Alison Free Online Learning
Alison Free Online Learning

Alison Free Online Learning

Alison Free Online Learning

Wstęp

Jesteśmy Alison, jedną z największych na świecie darmowych platform edukacyjnych do kształcenia i podnoszenia kwalifikacji. Założona w 2007 roku, jesteśmy przedsiębiorstwem społecznym typu for-profit, którego celem jest umożliwienie każdemu studiowania czegokolwiek, gdziekolwiek, w dowolnym czasie - za darmo i online. Poprzez naszą misję jesteśmy katalizatorem pozytywnych zmian społecznych, tworząc możliwości, dobrobyt i równość dla wszystkich.

Zbuduj swoją karierę w 3 prostych krokach

Darmowa Ocena Osobowości, Zrozum kim naprawdę jesteś!

Darmowa ocena osobowości Alison w miejscu pracy daje Ci prosty naukowy raport Twoich najlepszych umiejętności & mocnych stron w zaledwie 12 minut. Skorzystaj z polecanych darmowych kursów, aby zwiększyć swoje atuty!

Przyspiesz swoją karierę dzięki poradnikowi kariery Alison

Od programisty i menedżera biznesowego do pielęgniarki i szefa kuchni - przejrzyj ponad 600 ekscytujących zawodów i kursów, których potrzebujesz, aby je osiągnąć. Odkryj wszystko, co musisz wiedzieć o obowiązkach zawodowych i wymaganym doświadczeniu oraz skorzystaj z proponowanych kursów, aby zdobyć umiejętności, które pozwolą Ci odnieść sukces!

Zatrudnij się, stwórz CV, które wygra pracę

Stwórz zwycięskie CV dzięki Alison's Resumé Builder i ubiegaj się o wymarzoną pracę

Rozwijaj swoją karierę. Naucz się poszukiwanych umiejętności.

Upskill w analityce biznesowej, opiece zdrowotnej, projektowaniu graficznym, zarządzaniu i innych.

Programy

pytania