Keystone logo
Alef Trust

Alef Trust

Alef Trust

Wstęp

Online. Nigdy nie jest odległy.

Kształcimy poprzez unikalne podejście online, zapewniając wirtualne nauczanie i wskazówki od 1 do 1. Koncentrujemy się na obszarach psychologii transpersonalnej, badaniach świadomości, duchowości i stosowaniu zasad transpersonalnych w rozwoju akademickim, zawodowym i osobistym. Współpracujemy z Międzynarodowym Stowarzyszeniem Transpersonalnym i Siecią Naukową i Medyczną, aby zapewnić holistyczne i integralne doświadczenie edukacyjne dla jak największej liczby odbiorców.

Nasz 100% internetowy program studiów podyplomowych magisterskich, który rozpoczyna się co roku we wrześniu, skupia ludzi z całego świata, którzy pracują na różnych obszarach zawodowych. Nasza międzynarodowa społeczność edukacyjna obejmuje trenerów, terapeutów i doradców, a także specjalistów ds. zdrowia i edukacji oraz osoby z wielu innych zawodów.

The Alef Trust

116797_LLatBBNov182.jpeg

Alef Trust to organizacja non-profit założona przez profesora (Briana) Les Lancastera i dr Jessicę Bockler. Profesor Lancaster jest emerytowanym profesorem psychologii transpersonalnej na Uniwersytecie Johna Mooresa w Liverpoolu (LJMU) w Wielkiej Brytanii; Associate Distinguished Professor of Integral and Transpersonal Psychology w Kalifornijskim Instytucie Studiów Integralnych; oraz Honorary Research Fellow w Centre for Jewish Studies na Uniwersytecie w Manchesterze. Obecnie jest członkiem zarządu Stowarzyszenia Psychologii Transpersonalnej, a wcześniej był przewodniczącym Sekcji Psychologii Transpersonalnej Brytyjskiego Towarzystwa Psychologicznego i prezesem Międzynarodowego Stowarzyszenia Transpersonalnego. Oprócz licznych artykułów i rozdziałów w książkach kolegów, wśród opublikowanych prac profesora Lancastera znajdują się: Mind, Brain and Human Potential, zdobywca nagrody Best Book Scientific and Medical Network; Esencja Kabały; oraz Podejścia do świadomości: małżeństwo nauki i mistycyzmu.

116720_JessicaBockler.jpeg

Dr Jessica Bockler jest praktykującym teatrem stosowanym i psychologiem transpersonalnym. Ma doktorat z psychologii na Uniwersytecie Johna Mooresa w Liverpoolu. W swoich badaniach badała „Teatr jako praktykę transformacyjną”, badając rzemiosło aktorskie jako narzędzie do (osobistego) rozwoju i rozwoju. Dr Bockler jest także praktykującym sezamem, wyszkolonym w posługiwaniu się historią, dramatem i filmem jako pojazdem do pracy z duszą. Jest dyrektorem Creative Alternatives, artystycznej i psychiatrycznej służby zdrowia, która działa w Merseyside w Wielkiej Brytanii, a jej zainteresowania badawcze obejmują dynamikę ciała i psychologii somatycznej, twórcze rozwiązywanie konfliktów, psychologię jungowską i psychologię rytuału.

Les i Jessica są głęboko zaangażowani w każdy aspekt nauczania i uczenia się w Alef Trust . Każdy z nich uczy elementów programu magisterskiego i osobiście pozyskują najwybitniejszych członków wydziału do prowadzenia określonych modułów.

Mamy prawdziwie globalną społeczność studentów, nauczycieli i absolwentów. Uczniowie stosują swoją naukę do wszystkich dziedzin życia, w tym kontekstów terapeutycznych, środowiskowych, społecznych, biznesowych i rozwoju osobistego. Zapewniamy również możliwości otwartego uczenia się ludziom na całym świecie, którzy chcą uczyć się wyłącznie dla osobistego wzbogacenia. Nasi Open Learners mają dostęp do tych samych wysokiej jakości zasobów, co nasi doktoranci i stanowią integralną część naszej społeczności edukacyjnej. Serdecznie zapraszamy do przyłączenia się do naszej społeczności transformacyjnych uczniów. Nick Theo, nasz kierownik programu i sekretarz chętnie porozmawiają z tobą o twoich możliwościach przystąpienia do programu magisterskiego.

Wymagania wizowe

Ponieważ magister Alef Trust z zakresu świadomości, duchowości i psychologii transpersonalnej jest w pełni online, nie ma żadnych wymagań dotyczących podróży, a zatem wiza nie jest konieczna. Ponadto Alef Trust nie może oferować wiz żadnemu z naszych studentów.

Lokalizacje

  • Metropolitan Borough of Wirral

    Somersby, Dibbinsdale Road, Bromborough, CH63 0HJ, Metropolitan Borough of Wirral

pytania