Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
ACADGILD

ACADGILD

ACADGILD

Wstęp

AcadGild Jest początkiem edukacji technologicznej, założonym przez specjalistów IT Industry z IIT / IIM. Naszym celem jest stworzenie ekosystemu dla rozwoju umiejętności, w którym ludzie mogą uczyć się od mentorów i od siebie nawzajem.

Nasza Wiara

Uważamy, że rozwój oprogramowania wymaga wysoce specjalistycznych umiejętności, najlepiej wyuczonych dzięki wskazówkom doświadczonych praktyków. Wideo online lub formaty w klasie są słabe substytuty dla budowania rzeczywistych projektów za pomocą dedykowanego mentora.

Nasza wizja

Aby nauczyć praktycznego, gotowego oprogramowania umiejętności programowania, w skali globalnej, w małych partiach od 3 do 5 uczniów korzystających z ekspertów z branży.

Nasza misja

Naszym zadaniem jest zapewnienie światu dostępnej, przystępnej, atrakcyjnej i wysoce skutecznej edukacji wysokiej jakości. Uważamy, że wykształcenie wyższe jest podstawowym prawem człowieka i staramy się umacniać naszych uczniów, aby przyspieszyli edukację i karierę.

Jak to działa

  • 24x7 WSPARCIE TECHNICZNE
  • KONTYNUUJĄCY MENTORING I WYTYCZNE

ZATRZYMUJ SIĘ

Zapisywanie się w trakcie swojego wyboru jest naprawdę proste. Wystarczy podać podstawowe informacje, wybrać plan płatności, dokonać płatności, a wszystko zaczniesz.

START SESJE

Każdy kurs ma ustaloną liczbę godzin i ustaloną liczbę spotkań mentorskich każdego tygodnia.

ZAREJESTRUJ SIĘ NA PROJEKCJE

W tym momencie zanurzamy się w praktycznych aspektach tego, czego uczysz się i uzyskujesz doświadczenie w pracy nad projektami.

ZAREJESTRUJ SIĘ TYGODNIOWY PREZENT JOB

Masz teraz umiejętności, ale musisz przekonać potencjalnych pracodawców, że jesteś idealnym kandydatem.

OTRZYMUJ SIĘ ZAPRASZAMY DOSTĘPNE

To wtedy widzisz owoce swojej pracy. Zrobiłeś wiele wysiłku, aby ukończyć kurs, a nawet masz portfel projektów do pokazania.

Lokalizacje

  • Walnut

    340 S Lemon Ave #9212, 91789, Walnut

pytania