Keystone logo
OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland Doktorat w sprzedaży i marketingu
OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland

Doktorat w sprzedaży i marketingu

Zurich, Szwajcaria

2 Years

Język angielski

Pełny etat, Niepełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR 3050 / per year

Nauka na odległość

Stypendia

Poznaj możliwości stypendialne, aby pomóc sfinansować swoje studia

Wstęp

3 NAJWYŻSZE UNIWERSYTETY = 1 EUROPEJSKI DOKUMTA / strong> Wszyscy studenci będą oprócz ABMS Szwajcaria doktorat doktora nauk wspólnych z Uniwersytetem w Dąbrowie Górniczej (WSB) i Państwowym Uniwersytecie Tarasem Szewczenkiem (KNU). ABMS jest certyfikowany przez EFRR EOCCS, Szwajcarską Krajową Jakość Edukacji (EduQua) i ASIC UK. WSB jest uczelnią uznaną w Europie, a KNU jest europejskim uniwersytetem publicznym, założonym 200 lat temu i zaliczanym do 500 największych uczelni na świecie. 3 Najlepsze uniwersytety europejskie = Najlepszy program wirtualny / online = 1 Najlepszy doktorat europejski SZWAJCARIA + UE + TOP RANKED 500 Zwiększ swoją wiedzę na temat ABMS Połącz się z uczniami i liderami tak samo jak Ty w naszych internetowych programach doktoranckich. Pójdziesz tak daleko, jak twój umysł zabierze Cię jako doktoranta w ABMS.

Doktor nauk ścisłych i pedagogów Doktorat ds. Sprzedaży i Marketingu (DBA) oznacza najwyższy poziom osiągnięć w każdej dyscyplinie akademickiej.

Jest to najwyższy poziom wykształcenia można studiować w ABM Open University. Na tym poziomie studenci mają pełną wiedzę nie tylko know-how, nasi uczniowie powinni być w stanie przyjść z nowej teorii oraz powinny być w stanie zarządzać dużą ekipę i uczyć młodych profesjonalistów, jak to zrobić rzeczy lepiej, że wprowadzone do zarządzania, dyscyplina naukowa. Doktorat w sprzedaży i marketingu jest bardzo renomowanych kwalifikacji, które jest w pełni w stanie zapewnić doskonałą obsługę do kariery tych, którzy są związane ze światem reklamy i marketingu. Kwalifikacja ta może stanowić pomoc dla osób, które chcą sprzedawać produkty swoich klientów poprzez przyciągnięcie wielką większość odwiedzających i zwiększenie ich sprzedaży. Właściwie najważniejsze jest to, że każda firma lub bardziej precyzyjnie produkt wymaga promocji bez względu na to jak dobrze jest. Trzeba powiedzieć ludziom o walorach produktu, ponieważ będą one tylko rozważyć zastosowanie, gdy będą to wiedzieć. Z tego powodu, w dziedzinie sprzedaży i marketingu jest bezpośrednio lub pośrednio związane z każdym innym polu, ponieważ w celu przyciągnięcia klientów, wszyscy potrzebują promocji. Współczesny świat ma tę zaletę, szybkiej komunikacji i jest więcej niż wystarczająco mediów, które są wykorzystywane przez profesjonalistów, którzy są związane z zakresu sprzedaży i marketingu. Internet jest najsilniejszym medium reklamowym w epoce nowożytnej, która posiada moc przenoszenia wiadomości w ciągu kilku minut do ludzi tego świata. Sieci społecznościowe i inne związane z platformy pojawiły się jako szczególnie przekonujących platform marketingowych, ponieważ duża liczba osób z różnych części tego świata, są z nimi związane. Ci, którzy realizować doktorat w sprzedaży i marketingu prowadzone są różne strategie i umiejętności, które mogą być stosowane do korzystania z Social Media do przeprowadzenia promocji produktów i usług. Podobnie E-Biznes jest związane z zastosowaniem technologii informacyjno-komunikacyjnych, który jest technologii informacyjnych i komunikacyjnych w prowadzeniu działalności gospodarczej. Jest to również związane ze sprzedażą i marketingiem oraz doktorat w sprzedaży i marketingu programu studenci są odpowiednią wiedzę o tej dziedzinie, jak również.

Kurs koncentruje się również na podkreślenie główną różnicę między trybem online i offline strategii marketingowych. Osoby, które uzyskają kwalifikację mogą nie pomaga w Internecie, ale także w trybie offline firm. Opcje związane z takich szkoleń są przeznaczone do nauczania studentów na rozwój produktów i usług, które są na żądanie. Zapewnia ona także wgląd na temat trendów panujących w głównej branży. W skrócie można powiedzieć, że sprzedaż i aspekty marketingowe związane z głównego pola są montowane w programie doktora do przeprowadzenia w ramach wzmacniania umiejętności biznesowych związanych z uczniów. Generalnie kryteria przyjęć dla studentów, którzy chcą dostać uczestniczących w tym programie jest to, że powinny one mieć Pana w tej samej branży lub doświadczenie zawodowe w zarządzaniu siedmiu lat w uzupełnieniu wszelkich licencjata lub równoważny. Czas trwania kursu wynosi jeden rok oraz teza.

W naszych programach doktoranckich:

 • Opracowanie i stosowanie innowacyjnych metod badawczych.
 • Zdobądź najwyższą jakość edukacji.
 • Osiągnąć wiedzę do publikowania w recenzowanych czasopismach.
 • Zostań pomyślnym doktoranckim badaczem i pedagogiem.

Doktor wybierze kierownictwo na następny poziom. W naszych programach doktoranckich:

 • Badanie i stosowanie innowacyjnych metod badawczych.
 • Łączenie badań stosowanych i praktyki zawodowej.
 • Przygotuj się do wpływu na politykę i praktykę.
 • Dowiedz się strategii ułatwiających skuteczniejsze, dostosowywalne organizacje i generujących pozytywne zmiany.
 • Zostań bardziej innowacyjnym liderem w swojej dziedzinie.

Język studiów: ten program nauczania nauczał w całości w języku angielskim.

Mamy cztery spożycia rocznie: styczeń, kwiecień, lipiec i październik

Moduły:

 • Sprzedaż i marketing
 • Zarządzanie globalne
 • Zarządzanie strategiczne i przywództwo
 • Zarządzanie projektami
 • Strategiczne analizy systemów informacyjnych
 • Księgowość i finanse
 • Metody badawcze
 • Elektroniczne metody badawcze
 • Dynamiczne strony internetowe

Warunki przyjęć:

Czas trwania: jeden rok akademicki + praca dyplomowa (praca rozpoczyna się od 1 do 4 lat) Dyplom: DBA w sprzedaży i marketingu Wiek: minimalny wiek 25 lat Poprzednie studia: magisterskie lub równorzędne LUB 7 lat Doświadczenie menedżerskie + licencjat lub równoważny poziom angielskiego: IELTS lub (Tylko dla studentów z krajów nie mówiących po angielsku lub studentów, którzy nie studiowali w szkole mówiącej po angielsku) Sposób studiów:Opłata online : 19900 Euro Uwaga: Opłata studencka nie obejmuje opłaty za wniosek i rezerwację (w celu zagwarantowania miejsca nauki) 240 Euro (jednorazowa wpłata i bezzwrotna).

Europejskie ramy kwalifikacji: ten program jest równoważny poziomowi EQF 8 (poziom doktorancki)

O szkole

pytania

Podobne kursy

 • Master of Business Administration (MBA) w marketingu mobilnym i cyfrowym
  • Zürich, Szwajcaria
  • Online Switzerland
 • Doctor of Business Administration (DBA) w marketingu mobilnym i cyfrowym
  • Zürich, Szwajcaria
  • Online Switzerland
 • MBA w analityce marketingowej online
  • Châteauroux, Francja
  • Baar, Szwajcaria