Keystone logo

38 online Studia doktoranckie Programy w Studia humanistyczne 2024

Filtry

Filtry

 • Studia doktoranckie
 • Studia humanistyczne
Kierunki studiów
 • Studia humanistyczne (38)
 • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

  online Studia doktoranckie Programy w Studia humanistyczne

  Doktorat (doktor filozofii) jest najwyższym stopniem w większości zawodów. Może to zająć od czterech do siedmiu lat i zazwyczaj wymaga długiego projektu badawczego z pisemną rozprawą. Studenci mogą wybierać spośród szerokiej gamy przedmiotów do nauki, od nauki do sztuki.

  Czym jest doktorat w dziedzinie humanistyki? Ten stopień doktorat studiuje miriady sposobów, w których ludzie przetwarzają i rejestrują swoje życie. Dlatego szerokie spektrum przedmiotów wchodzi w zakres nauk humanistycznych, w tym religii, sztuki, literatury, muzyki, języka, historii i filozofii. Studenci zazwyczaj koncentrują się na jednym temacie, aby szczegółowo się uczyć. Mogą brać udział w zajęciach z polityki, teologii, logiki i estetyki.

  Studiując doktorat z humanistyki, uczniowie mogą nauczyć się być dobrym organizatorem, wydajnym przetwarzającym dane, skutecznymi menedżerami czasu i gruntownymi badaczami. Umiejętności te mogą przynieść korzyści wszystkim aspektom życia i wielu różnym zawodom.

  Koszt zapisania się na doktorat z nauk humanistycznych będzie różny dla każdej szkoły. Liczba wymaganych punktów, lokalizacja szkoły, czesne i opłaty będą miały wpływ na całkowity wydatek. Każdy uczeń powinien porównać szkoły, aby znaleźć taki, który najlepiej spełnia ich potrzeby.

  Ponieważ doktorat z humanistyki obejmuje szeroki zakres tematów, może istnieć wiele ścieżek kariery otwartych dla studentów, którzy zarabiają. Mogą zostać redaktorami, dziennikarzami lub pisarzami. Istnieją stanowiska edukacyjne jako nauczyciele, profesorowie, dyrektorzy i administratorzy uniwersytetów. Firmy często zatrudniają absolwentów kierunków humanistycznych do pracy w reklamie jako copywriterów, analityków rynku i konsultantów. Studenci mogą również pracować na stanowiskach rządowych za granicą jako attache ambasad.

  Studenci mogą uzyskać tytuł doktora nauk humanistycznych z uniwersytetów na całym świecie. Niektóre instytucje mogą oferować również programy online. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.