Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 2 online Studia doktoranckie w dziedzinie zarządzania (DBA) Programy w Zarządzanie biznesem w Great Falls, Stany Zjednoczone 2023

2 online Studia doktoranckie w dziedzinie zarządzania (DBA) Programy w Zarządzanie biznesem w Great Falls, Stany Zjednoczone 2023

overview

Program w zarządzaniu przedsiębiorstwem podkreśla znaczenie struktury organizacyjnej i polityki kierowniczych w różnych środowiskach korporacyjnych. Tematy takie jak marketing, zarządzanie zasobami ludzkimi, rachunkowości, restrukturyzacji przedsiębiorstw i czasami być pokryte.

USA pozostają najpopularniejszym na świecie kierunkiem dla studentów międzynarodowych. Uniwersytety w USA dominują w światowych rankingach, a kraj ten oferuje również szeroki wybór ekscytujących miejsc do studiowania. Państwowe systemy uniwersyteckie są częściowo dotowane przez rządy stanowe i mogą mieć wiele kampusów rozrzuconych po całym stanie, z setkami tysięcy studentów.

Lekarz of Business Administration to program edukacyjny, który przygotowuje studentów do rygorów świecie biznesu. Zdobywając DBA, studenci mogą być w stanie pokazać potencjalnym pracodawcom, że są pracowici, dedykowane, i bardzo dużą wiedzę w swojej dziedzinie.

read_more

filters

 • Studia doktoranckie w dziedzinie zarządzania (DBA)
 • Stany Zjednoczone
 • Studia biznesowe
 • Zarządzanie biznesem
fields_of_study
 • Studia biznesowe (2)
  • back_to_main_category
  locations
  find_more_locations
  degree_type
  duration
  study_pace
  teaching_languages
  teaching_languages
  study_format

  related_fields_of_study