Keystone logo
Zjednoczone Emiraty Arabskie

Najlepsze uniwersytety dla online Programy w Zjednoczone Emiraty Arabskie 2023

Liczba instytucji: 110
  • Madrid, Hiszpania
  • Amsterdam, Niderlandy
  • + 8 jeszcze

  IE University to czołowy międzynarodowy uniwersytet w Hiszpanii z kampusami w Madrycie i Segovii. Uznany za jeden z wiodących instytucji szkolnictwa wyższego na świecie, IE kształtuje liderów, którzy napędzają innowacje i zmiany w organizacjach, zapewniając środowisko uczenia się, w którym technologie i różnorodność odgrywają kluczową rolę w promowaniu globalnej wizji, przedsiębiorczego sposobu myślenia i humanistycznego podejścia.

  • Dubai, Zjednoczone Emiraty Arabskie

  Emirates Academy of Hospitality Management (EAHM) w Dubaju jest jedną z wiodących na świecie szkół zarządzania biznesem hotelarskim i integralną częścią globalnej firmy luksusowych hoteli, Jumeirah Group. Jest wiodącym dostawcą edukacji biznesowej na poziomie uniwersyteckim i oferuje studia licencjackie i podyplomowe mające na celu rozwój przyszłych liderów hotelarstwa. Wszystkie programy studiów są w pełni akredytowane przez Ministerstwo Szkolnictwa Wyższego w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Institute of Hospitality w Wielkiej Brytanii oraz THE-ICE (International Centre of Excellence in Tourism and Hospitality Education) w Australii.

  • Paris, Francja
  • Dubai, Zjednoczone Emiraty Arabskie
  • + 1 jeszcze

  Założony w 1970 roku Université Paris Pantheon-Assas jest spadkobiercą „La Sorbonne”, dawnego Faculté de Droit et de Sciences Economiques de Paris od XIII wieku. Uniwersytet jest uznawany w kraju i na arenie międzynarodowej jako wiodąca francuska uczelnia prawnicza, zobowiązana do zapewnienia najwyższego poziomu doskonałości we wszystkich dziedzinach prawa.

  • Boston, Stany Zjednoczone
  • San Francisco, Stany Zjednoczone
  • + 4 jeszcze

  Hult to coś więcej niż szkoła biznesu non-profit, to dynamiczna, wielokulturowa społeczność, która kształci, inspiruje i łączy niektóre z najbardziej przyszłościowych talentów biznesowych na świecie. Odwracamy tradycyjne podejście do edukacji, wykorzystując doświadczenia uczenia się przez działanie, aby przekształcić zestaw umiejętności uczniów od momentu dołączenia do nas w umiejętności wyjątkowego biznesmena od momentu ukończenia studiów.

  • North Ras Al Khaimah, Zjednoczone Emiraty Arabskie

  Northwood University , International Program Center (IPC) - Ras Al Khaimah, Zjednoczone Emiraty Arabskie jest częścią międzynarodowej Grupy Instytucji Knowledgucate z siedzibą w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Knowledgucate jest właścicielem i operatorem sieci przedszkoli, szkół podstawowych i średnich, kolegiów przeduniwersyteckich, kolegiów licencjackich i podyplomowych oraz uniwersytetu w Indiach. Jest również właścicielem i operatorem instytucji edukacyjnych w Zjednoczonych Emiratach Arabskich i Wielkiej Brytanii, oprócz oferowania programów w przestrzeni online.

  • Dubai, Zjednoczone Emiraty Arabskie

  Canadian University Dubai (CUD) oferuje programy studiów licencjackich i magisterskich oparte na wiodącym na świecie międzynarodowym programie nauczania. Zlokalizowany w tętniącej życiem dzielnicy biznesowej miasta, CUD daje studentom wyjątkową okazję do uzyskania najwyższej klasy kanadyjskiej edukacji, jednocześnie doświadczając dynamicznego stylu życia Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

  • Jumeirah, Zjednoczone Emiraty Arabskie
  • Guadalajara, Meksyk
  • + 1 jeszcze

  Profesjonalna, akredytowana szkoła filmowa z niezależnym duchem, Raindance kształci zarówno początkujących, jak i doświadczonych filmowców od 1992 roku. Nasz etos koncentruje się na niezależności, a nasze kursy są zaprojektowane tak, abyś mógł rozwijać swoje umiejętności na swój sposób, w Twoim stylu.

  • Sharjah, Zjednoczone Emiraty Arabskie

  Britts Imperial College, UAE jest centrum akademickim i partnerem edukacyjnym czterech uznanych na całym świecie brytyjskich i europejskich uniwersytetów, oferujących programy studiów licencjackich, podyplomowych i doktoranckich przyznawane przez te uniwersytety początkującym studentom z całego świata. Kierowany przez zespół doświadczonych pedagogów w Radzie Gubernatorów, z wieloletnim doświadczeniem, Britts Imperial College szczyci się wizjonerskim zespołem przywódczym z całego świata. Britts Imperial College jest akredytowany przez różne prestiżowe brytyjskie organy egzaminacyjne i przyjmuje studentów z ponad 31 krajów. Najwyżej oceniane stopnie uniwersyteckie akredytowane na całym świecie, przeniesienie macierzystego kampusu uniwersyteckiego do Wielkiej Brytanii, Europy i USA z pobytem po studiach i możliwościami pracy, możliwością pracy podczas studiów w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, hybrydową metodologią nauczania w połączeniu ze stypendiami i elastyczną strukturą płatności , to czynniki wyróżniające Britts Imperial College.

  • Al Jazirah Al Hamra, Zjednoczone Emiraty Arabskie
  • Dubai, Zjednoczone Emiraty Arabskie
  • + 8 jeszcze

  Ascencia Business School zapewnia studentom możliwość studiowania międzynarodowych programów uniwersyteckich podczas życia w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Naszym głównym celem jest zapewnienie wszystkim naszym studentom wysokiej jakości, opłacalnej edukacji i jesteśmy dumni z utrzymywania najwyższych standardów akademickich. Ascencia Business School ma dobre zrozumienie lokalnego rynku i ogromne doświadczenie w zarządzaniu edukacją od 2006 roku. Zbadaliśmy rynek Bliskiego Wschodu i znaleźliśmy sposoby na skuteczne wprowadzenie na rynek w pełni akredytowanego, zatwierdzonego i uznanego programu nauczania. Nasze kursy są prowadzone przez zachodnich wykwalifikowanych wykładowców posiadających stopień doktora, pochodzących od naukowców i posiadających odpowiednie doświadczenie przemysłowe.

  • Lusaka, Zambia
  • Sharjah, Zjednoczone Emiraty Arabskie
  • + 3 jeszcze

  Texila American University od ponad dekady rozwija wielkie umysły w dziedzinie medycyny. Reprezentowani przez tradycję innowacji i badań, przekraczamy nowe możliwości, przesuwamy granice wiedzy i wywieramy wpływ na życie naszych uczniów. Pragniemy kontynuować tę tradycję w przyszłości, która określi naszą pracę i uznanie na arenie międzynarodowej.

  • Abu Dhabi, Zjednoczone Emiraty Arabskie

  Zajmujący najwyższą pozycję międzynarodowy Khalifa University jest jedynym uniwersytetem w Zjednoczonych Emiratach Arabskich z programami badawczymi i akademickimi, które dotyczą całego szeregu strategicznych, naukowych i przemysłowych wyzwań stojących przed transformacją gospodarki wiedzy w ZEA i naszym szybko ewoluującym światem. Jego światowej klasy wykładowcy i najnowocześniejsze zaplecze badawcze zapewniają uczniom z Zjednoczonych Emiratów Arabskich i zagranicy niezrównane doświadczenie edukacyjne. Uczelnia łączy najlepsze dziedziny nauki, inżynierii i medycyny w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, aby oferować specjalistyczne stopnie naukowe, które mogą zabrać obiecujących absolwentów szkół średnich aż do najwyżej ocenianych doktorów.

  • Dubai, Zjednoczone Emiraty Arabskie

  MDX Dubai to pierwszy zagraniczny kampus renomowanego Uniwersytetu Middlesex z siedzibą w Londynie (Wielka Brytania). Kampus został otwarty w 2005 roku i ma ponad 3800 studentów studiujących z ponad 118 narodowości. Światowej klasy brytyjski uniwersytet z 5-gwiazdkową oceną Dubai Knowledge and Human Development Authority, MDX Dubai jest jedną z wiodących instytucji oferujących wysokiej jakości brytyjską edukację w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

  • Ras Al-Khaimah, Zjednoczone Emiraty Arabskie

  University of Bolton, Academic Centre – Ras Al Khaimah został założony w 2008 roku i jest licencjonowany przez rząd Ras Al Khaimah. Oferujemy programy studiów licencjackich i podyplomowych w kilku dyscyplinach.

  • Abu Dhabi, Zjednoczone Emiraty Arabskie

  Mohamed bin Zayed University of Artificial Intelligence (MBZUAI) w Abu Zabi jest instytucją akademicką na poziomie absolwenta, która oferuje specjalistyczne programy studiów dla lokalnych i międzynarodowych studentów w dziedzinie sztucznej inteligencji. MBZUAI ma na celu wspieranie rozwoju badań naukowych, rozwoju, transferu i wykorzystania sztucznej inteligencji poprzez wprowadzenie magisterskich i doktoranckich. programy, które pozwalają studentom wykorzystać swój potencjał intelektualny w najnowocześniejszym środowisku. Celem MBZUAI jest osiągnięcie doskonałości akademickiej i badawczej na poziomie lokalnym, regionalnym i międzynarodowym, pomaganie uczniom w osiągnięciu sukcesu zawodowego i wykorzystanie zdobytej wiedzy w celu sprostania niektórym z największych wyzwań naszych czasów.

  • Academic City, Zjednoczone Emiraty Arabskie

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...