Keystone logo
Szwajcaria

Najlepsze uniwersytety dla online Programy w Szwajcaria 2023

Liczba instytucji: 121
  • Barcelona
  • Zürich

  Swiss School of Business Research oferuje doskonałość akademicką ze szwajcarską jakością naszym studentom ubiegającym się z całego świata o uzyskanie innowacyjnych stopni licencjackich, magisterskich i doktoranckich. Zapewniamy liczne korzyści i możliwości wzrostu i rozwoju w dynamicznym międzynarodowym środowisku, w którym uczniowie mogą świętować międzykulturową różnorodność i innowacyjne style nauczania.

  • Geneva

  W ESACS przygotowujemy Cię do rozpoczęcia kariery, zapewniając wspierające, kreatywne i profesjonalne środowisko, w którym możesz uczyć się praktycznych umiejętności, budować sieć kontaktów branżowych i zdobywać doświadczenie w świecie rzeczywistym. Będziesz mieć możliwość generowania innowacyjnych rozwiązań projektowych i biznesowych.

  • Neuchâtel
  • Leicester
  • Milan

  CIES – International Centre for Sports Studies, jest niezależnym ośrodkiem badawczym zlokalizowanym w Neuchâtel w Szwajcarii. Została utworzona w 1995 roku jako fundacja między Międzynarodową Federacją Piłki Nożnej (FIFA), Uniwersytetem w Neuchâtel oraz miastem i stanem Neuchatel.

  • Geneva

  UBIS jest dynamiczną instytucją w obszarze Biznesu i Stosunków Międzynarodowych. DNA UBIS składa się z trzech głównych czynników: doświadczenia w świecie rzeczywistym, indywidualnej uwagi i perspektywy międzynarodowej. UBIS bacznie obserwuje zmieniające się potrzeby rynku i stale dostosowuje treści i metodologie kursów, aby zapewnić naszym absolwentom niezbędną wiedzę i umiejętności, które można przekazywać, aby odnieść sukces w szybko zmieniającym się świecie pracy.

  • Brig

  Swiss Distance University of Applied Sciences (Fernfachhochschule Schweiz – FFHS) jest uznaną w całym kraju uczelnią. Od 1998 roku oferuje studia niestacjonarne licencjackie i magisterskie oraz programy kształcenia ustawicznego. Z ponad 20-letnim doświadczeniem w nauczaniu na odległość, jest wiodącym uniwersytetem e-learningowym w Szwajcarii i jest alternatywą dla studentów, którzy chcą połączyć pracę, rodzinę i naukę.

  • Port-Valais
  • Brig

  Jesteśmy uważani za najlepszą szwajcarską szkołę kulinarną i jedną z najlepszych na świecie dzięki naszemu wszechstronnemu programowi, który łączy najwyżej ocenianą edukację kulinarną z praktyczną teorią biznesu. Rozwijaj swój talent, podsycaj ciekawość i buduj solidne podstawy do odniesienia sukcesu w świecie sztuki kulinarnej. W Culinary Arts Academy Switzerland otrzymujesz nie tylko światowej klasy wykształcenie, ale także kwalifikacje, które je potwierdzają.

  • Lausanne
  • Singapore
  • Passugg

  EHL Hospitality Business School , założona w 1893 roku jako Ecole Hôtelière de Lausanne, jest pionierem w dziedzinie szwajcarskiej edukacji hotelarskiej i wyznacza standardy doskonałości. Dziś EHL łączy szwajcarskie wartości akademickiego rygoru i praktyki branżowej z kreatywnością i innowacją w celu uzyskania stopni zarządzania hotelarstwem zorientowanych na klienta, które przygotowują absolwentów do kierowania przyszłością i zarządzania z szacunkiem i empatią.

  • Lucerne
  • Risch-Rotkreuz

  Lucerne School of Business jest centrum doskonałości w Centralnej Szwajcarii w ważnych gospodarczo i społecznie obszarach biznesu i ekonomii regionalnej, bankowości i finansów, komunikacji i marketingu, a także turystyki i mobilności. Oferowane przez nas wymagające, praktyczne i oparte na badaniach studia licencjackie i magisterskie są pomocne w pozyskiwaniu wykwalifikowanych pracowników dla firm, instytucji publicznych i organizacji non-profit.

  • Basel

  Założony w 1460 roku Uniwersytet w Bazylei jest najstarszym uniwersytetem w Szwajcarii. Wydział Biznesu i Ekonomii powstał w 1995 roku i jest drugim najmłodszym z siedmiu wydziałów na Uniwersytecie w Bazylei. Jednak przedmiot ekonomii jest nauczany w Bazylei już od prawie 150 lat.

  • Geneva

  ESDST to szkoła danych Rushford Business School akredytowana przez Instytut Jamesa Linda. Szkoła oferuje wyższe studia w zakresie Data Science and Technology, których stopień jest przyznawany przez Rushford Business School. Nasi wykładowcy i mentorzy są naukowcami zajmującymi się danymi i pracują na renomowanych stanowiskach w branży. Uczymy z wykorzystaniem stosowanej metodologii na rzeczywistym zbiorze danych, a dyplom kończy się projektem doradczym. Odbywa się to w celu zachęcenia naszych studentów do bycia światowej klasy menedżerami najwyższego szczebla i analitykami danych.

  • Geneva

  Założony w Szwajcarii w 1978 roku, Webster University Geneva jest akredytowanym kampusem amerykańskiego uniwersytetu, który oferuje wysokiej jakości programy w języku angielskim na poziomie licencjackim (licencjackim) i magisterskim (magisterskim). Webster zapewnia szerokie podejście Liberal Arts do nauczania w bogatym kulturowo kontekście Szwajcarii, a Uniwersytet stał się ważnym członkiem społeczności i ducha, które tworzą „Genève Internationale”.

  • Geneva

  Oferujemy nauczane w języku angielskim programy podstawowe, licencjackie, magisterskie i MBA z przedmiotów, które wspierają przedsiębiorczość, innowacje i przywództwo i są bardzo poszukiwane przez firmy. Obejmują one między innymi administrację biznesową, komunikację i public relations, biznes międzynarodowy, biznes cyfrowy, zarządzanie sportem, marketing, finanse i przedsiębiorstwa.

  • Zürich

  Z prawie 30 000 zarejestrowanych studentów University Of Zurich (UZH) jest największym uniwersytetem w Szwajcarii. Składający się z siedmiu wydziałów obejmujących około 100 różnych obszarów tematycznych, Uniwersytet oferuje szeroką gamę studiów licencjackich, magisterskich i doktoranckich. programy. Liczne wyróżnienia podkreślają międzynarodową renomę Uczelni w dziedzinie medycyny, immunologii, genetyki, neuronauki i biologii strukturalnej oraz ekonomii.

  • Ilanz
  • London

  Założona w 1962 roku, mamy ugruntowaną pozycję wśród najlepszych na świecie instytucji edukacyjnych specjalizujących się w hotelarstwie i zarządzaniu luksusem. Oferujemy stosowaną edukację biznesową, łączącą dyscyplinę akademicką, praktyczne umiejętności praktyczne i staże zawodowe - wszystko z naciskiem na rozwijanie umiejętności miękkich, które są warunkiem koniecznym we współczesnej globalnej gospodarce.

  • Crans-Montana
  • Marbella
  • Shanghai

  Trzy międzynarodowe kampusy, ponad sto narodowości studiujących z nami - kiedy mówimy „Globalna edukacja hotelarska”, naprawdę mamy to na myśli. Niezależnie od tego, czy szukasz programów licencjackich, czy magisterskich, Les Roches służy akademickiemu rygorowi z odrobiną innowacji i przedsiębiorczości.