Keystone logo

Najlepsze uniwersytety dla online Programy w Rosja 2023

Liczba instytucji: 30
  • Arkhangelsk

  Misja Northern (Arctic) Federal University MV Łomonosowa polega na tworzeniu innowacyjnych zasobów naukowych i ludzkich na potrzeby intelektualnej eksploracji rosyjskiej północy i Arktyki.

  • Kingston upon Thames
  • Moscow

  Wydział Nauk Biznesowych i Społecznych łączy Kingston Business School i School of Law, Social and Behavioral Sciences. Razem kultywują krytyczne myślenie i podejście do rozwiązywania problemów w nauce, z perspektywą międzynarodową.

  • Rostov-on-Don
  • Taganrog

  Pochodzący z 1915 roku Southern Federal University (SFedU) jest największym ośrodkiem naukowym i edukacyjnym na południu Rosji. SFedU wywodzi się z Królewskiego Uniwersytetu Warszawskiego, który podczas Wielkiej Wojny przeniósł się na południe Rosji.

  • Irkutsk

  Irkutsk National Research Technical University (INRTU) jest wiodącym uniwersytetem badawczym na Syberii Wschodniej i należy do najbardziej innowacyjnych i perspektywicznych. Zapewnia szeroki zakres kursów szkolnictwa wyższego i szkolenia zawodowego dla silnej i różnorodnej społeczności osób uczących się.

  • Moscow

  Jesteśmy Skoltech - nowy międzynarodowy anglojęzyczny uniwersytet STEM w Moskwie w Rosji. W ciągu zaledwie 8 lat zjednoczyliśmy dziesiątki naukowców i światowej sławy profesorów, zbudowaliśmy wspaniały kampus, stworzyliśmy światowej klasy laboratoria i dostaliśmy się do 100 najlepszych uniwersytetów w indeksie przyrody.

  • Saint Petersburg

  SSE Russia jest jedyną międzynarodową szkołą biznesu akredytowaną do nauczania na terytorium Rosji i oferuje pełny europejski program studiów Executive MBA dla doświadczonych menedżerów, otwarte programy dla liderów o różnym poziomie doświadczenia oraz specjalnie dostosowane programy dla firm rosyjskich i międzynarodowych . Oznacza to niepowtarzalną szansę uzyskania w granicach Rosji wysokiej jakości europejskiego kształcenia na kierunkach międzynarodowych, które są konkurencyjne zarówno na rynku krajowym, jak i globalnym.

  • Moscow
  • Nizhny Novgorod
  • Russia Online
  • + 3 jeszcze

  Eurazjatycka Szkoła Zarządzania i Administracji (EMAS Business School) jest jedną z wiodących szkół biznesu, ekspertem w zarządzaniu strategicznym i programami MBA w Europie, Rosji i krajach WNP.

  • Volgograd

  Volgograd State University ma na celu kształcenie wysoko wykwalifikowanych pracowników i tworzenie nowej wiedzy dla gospodarki i sfery społecznej w krajowych priorytetowych obszarach nauki, inżynierii i technologii we współpracy z państwem, biznesem i społeczeństwem. Wyjątkowe położenie geograficzne pozwala uczelni pełnić funkcję pomostu naukowo-dydaktycznego, łączącego europejskie i azjatyckie osiągnięcia nauki i innowacji. Volgograd State University dąży do poprawy zdolności wykładowców oraz podstaw materialnych i technicznych, aby połączyć swoje badania i nauczanie na najwyższym światowym poziomie. Aktywnie promuje współpracę międzynarodową i strategiczną współpracę z sąsiednimi krajami w dziedzinie nauki, edukacji i kultury. Volgograd State University posiada uprawnienia do prowadzenia zajęć dydaktycznych oraz certyfikat państwowej akredytacji.

  • Novosibirsk

  Państwowy uniwersytet w Nowosybirsku znajduje się w znanym na całym świecie ośrodku naukowym - Akademgorodok. 80% pracowników wydziału NSU to naukowcy z Syberyjskiego Oddziału Rosyjskiej Akademii Nauk. Edukacja prowadzona jest więc w ścisłym związku z osiągnięciami naukowymi na światowym poziomie. Wszystko jest w odległości spaceru od naszego kompaktowego kampusu: akademiki uniwersyteckie, centrum sportowe, stadion, 35 instytutów naukowych i innowacyjny technopark (Academpark) znajdują się w odległości 10 minut spacerem od kampusu. NSU to nowoczesna uczelnia charakteryzująca się szybkim i dynamicznym rozwojem W 2007 roku NSU była jedną z 57 rosyjskich uczelni, które zwyciężyły w ogólnopolskim konkursie na innowacyjne programy edukacyjne 2009 NSU uzyskała status Państwowego Uniwersytetu Badawczego Od 2013 roku NSU wraz z innymi 21 rosyjskimi uniwersytetami uczestniczył w programie 5-100, którego celem jest awansowanie rosyjskich uniwersytetów do grupy 100 najlepszych uniwersytetów na świecie

  • Russia Online
  • Kursk

  Kursk State Medical University ( KSMU ) zajmuje prestiżowy poziom w nauczaniu medycyny ogólnej, stomatologii i farmacji w języku angielskim oraz w przygotowaniu studentów zagranicznych. Zajęcie to okazało się być najstarszym uniwersytetem medycznym nauczającym w języku angielskim w Rosji i posiadającym największą liczbę studentów zagranicznych z różnych narodowości, jak w tych dziedzinach.

  • Kirov

  Vyatka State University (VyatSU) to klasyczny uniwersytet z szeroką gamą profesjonalnych programów edukacyjnych. Uniwersytet przeszedł wspaniałą drogę formacji i rozwoju. Dziś jest to znaczący w regionie kompleks dydaktyczno-badawczo-produkcyjny z szeroką gamą profesjonalnych programów edukacyjnych i dużym potencjałem badawczym.

  • Novosibirsk

  Nauczanie uzdrawiania jest znacznie bardziej złożone niż nauczanie jakiegokolwiek innego zawodu na świecie. Wiele pokoleń wybitnych lekarzy i naukowców przez lata ukończyło Novosibirsk State Medical University w Nowosybirsku (NSMU). Wśród naszych absolwentów są akademicy, profesorowie, liderzy wielu instytucji medycznych.

  • Irkutsk

  Baikal State University to doskonały wybór dla zmotywowanych młodych ludzi zainteresowanych rozwojem zawodowym w wielu dziedzinach. Podstawową misją BSU jest wejście na światowy rynek szkolnictwa wyższego z różnymi współczesnymi programami licencjackimi, magisterskimi i doktoranckimi oraz zapewnienie wysokiej jakości nauczania i rozwoju personelu.

  • Caserta
  • Aversa
  • Naples
  • + 7 jeszcze

  University of Campania "Luigi Vanvitelli" został założony w 1991 r. (Dekret MURST, 25 marca) w celu złagodzenia przepełnionych warunków na głównym neapolitańskim uniwersytecie znanym jako „Federico II”.

  • Barnaul

  Krótka informacja o organizacji edukacyjnej: Uniwersytet Pedagogiczny zapewnia system edukacji miasta i regionu specjalistom o różnym profilu, kształcącym nauczycieli, pedagogów, psychologów, logopedów, nauczycieli edukacji dodatkowej. Ponadto AltSPU gromadzi potencjał rozwojowy regionu, kształtując nauczycieli szkół regionu, mających na celu rozwijanie podstaw kulturowych i edukacyjnych społeczeństwa, kształcenie i kształcenie przyszłych inżynierów, lekarzy i postaci kulturalnych.