Keystone logo

Najlepsze uniwersytety dla online Programy w Portugalia 2023

Liczba instytucji: 92
  • Evora

  University of Évora to publiczna uczelnia wyższa, której początki sięgają 1559 roku. Po zamknięciu w XVIII wieku uniwersytet zostaje ponownie otwarty w 1979 roku. Obecnie jest zorganizowany w wydziałach, które są zgrupowane w szkołach związanych z konkretnymi naukami dziedzin, takich jak w szczególności Sztuka, Nauka i Technika, Nauki Społeczne, Szkoła Pielęgniarstwa.

  • Lisbon

  Aby dotrzymać kroku zmieniającym się czasom i szanować ich wymagania. Być przykładem do naśladowania. Aby napełnić dumą tych, którzy wraz z nami postanowili przyczynić się do sprawiedliwszego i lepszego społeczeństwa. To zobowiązanie NOVA School of Law .

  • Lisbon

  ULisboa jest odpowiedzialna za uczynienie z Lizbony jednej z wielkich europejskich stolic kultury i nauki, ponieważ każdego roku przyjmuje ponad 9000 zagranicznych studentów – około 17,8% ogólnej liczby studentów – z ponad 100 krajów, którzy są poszukujących wysokiej jakości edukacji, a także innej kultury, wspaniałej pogody i gościnności, jaką Lizbona i Portugalia mają do zaoferowania.

  • Rio de Mouro

  Stworzenie Católica Medical School jest projektem Universidade Católica Portuguesa od ponad 20 lat, ale dopiero teraz pojawiły się odpowiednie warunki do jej powstania. Nasza Szkoła Medyczna rozpoczyna swoją podróż w wyjątkowym momencie naszej cywilizacji: pandemia na skalę globalną, która narzuciła tak wiele zmian, trudności, pytań i wątpliwości, które zmuszają nas do ponownego przemyślenia dwóch podstawowych obszarów dla człowieka: edukacji i opieki zdrowotnej. Z wielkim entuzjazmem i poczuciem odpowiedzialności poświęcamy się tworzeniu tej Szkoły Medycznej, pewni jej ogromnej wartości dla osób z powołaniem do praktykowania medycyny, a także przyczyniamy się do doskonałości nauczania medycyny w Portugalii .

  • Monte de Caparica

  Od samego początku, Egas Moniz - Cooperativa de Ensino Superior , CRL jest wspólnotą studentów, nauczycieli i pracowników, których misja jest „poświęcona postępowi w wiedzy, uczeniu się i edukacji swoich uczniów, w służbie poprawy warunków zdrowotnych dla społeczeństwo globalne w XXI wieku”. Od dawna jest instytucją wzorcową w nauczaniu zdrowia w Portugalii.

  • Lisbon
  • Porto Salvo
  • Bobadela

  Instituto Superior Técnico (Técnico) to Szkoła Inżynierska Uniwersytetu Lizbońskiego. Stworzony prawie 11 dekad temu, Técnico ma około 12 000 studentów ponad 60 różnych narodowości. Najwyżej oceniane w Portugalii, Técnico jest uznawane na arenie międzynarodowej za doskonałość akademicką i naukową w dziedzinie inżynierii, architektury, nauki i technologii, za promowanie relacji między uczelnią a społeczeństwem biznesu oraz za zachęcanie do innowacji, przedsiębiorczości, tworzenia miejsc pracy i wiedza, umiejętności.

  • Costa da Caparica

  NOVA School of Science and Technology | FCT NOVA, jedna z trzech największych i najbardziej prestiżowych szkół inżynieryjno-naukowych w kraju, 15 minut od Lizbony, jest uznawana za doskonałe badania, jakość kursów i szanse na zatrudnienie absolwentów (absolwentów, magistrów, lekarzy) .

  • Evora
  • Rome
  • Thessaloniki

  Celem tego programu jest zapewnienie studentom specjalistycznych umiejętności w zakresie archeologii i analitycznej charakteryzacji materiałów od prehistorii (megalit) do czasów klasycznych (grecki i rzymski). Badanie i konserwacja materiałów dziedzictwa kulturowego jest obszarem badawczym o silnym multidyscyplinarnym powiązaniu i wymaga umiejętności obejmujących dziedziny badań humanistycznych i naukowych. ARCHMAT zapewnia wspólną, zintegrowaną platformę dla doskonałych studentów wywodzących się z nauk ścisłych lub humanistycznych, aby zrozumieć zaawansowane metody naukowe stosowane do badania materiałów archeologicznych i ma na celu kształcenie wysoko wyspecjalizowanych profesjonalnych ekspertów w powstającej dziedzinie archeologii, tj. Stosowane nauki fizyko-chemiczne do badania materiałów dziedzictwa archeologicznego i kulturowego.

  • L'Aquila
  • Hamburg
  • Barcelona
  • + 8 jeszcze

  Założona w 1952 i idealnie zlokalizowana w środkowych Włoszech (L'Aquila jest tylko 110 km od Rzymu), nasz Uniwersytet jest publiczną instytucją naukowo-badawczą oferującą pełen zakres programów akademickich, w tym biotechnologię, nauki ścisłe, ekonomię, inżynierię, edukację, nauki humanistyczne , medycyna, psychologia i nauki o sporcie. Dzięki 7 wydziałom University Of L'Aquila oferuje ponad 19 000 zapisanych studentów 69 kursów w różnych dyscyplinach (zarówno na poziomie licencjackim, jak i podyplomowym, w tym międzynarodowe kursy magisterskie w całości prowadzone w języku angielskim), 9 programów doktoranckich, szkoły specjalizacyjne, kursy mistrzowskie i kursy zawodowe. Wielu członków jego wybitnego wydziału, liczącego około 600 profesorów i badaczy, otrzymało międzynarodowe uznanie i są uważani za liderów w swoich dziedzinach badań.

  • Lisbon

  NOVA University Lisbon został założony 11 sierpnia 1973 i jest najmłodszym z trzech państwowych uniwersytetów w Lizbonie. Zintegrowany w ramach ekspansji i dywersyfikacji szkolnictwa wyższego, Uniwersytet przyjął nowy model w systemie portugalskim, który kładł nacisk na podejścia interdyscyplinarne, rozwój technologiczny, jednocześnie chroniąc oferty w tradycyjnych dziedzinach akademickich, w tym w medycynie, naukach ścisłych i humanistycznych.

  • Porto

  Wielki uniwersytet przekłada swoje podstawowe wartości na wpływ społeczny, mierząc ambicję z odpowiedzialnością społeczną, pracując nie dla dobra nielicznych, ale dla dobra ludzkości. Jako wiodący uniwersytet badawczy, Universidade Católica Portuguesa przyczynia się do wzmocnienia społeczeństwa, tworząc zmieniającą życie naukę, wykształconych obywateli i perspektywicznych przedsiębiorców.

  • Barcarena

  Atlântica narodziła się w 1996 roku jako instytucja interesu publicznego, a dążenie do celu odnosi się do tworzenia, przekazywania i rozpowszechniania wiedzy, nauki i technologii poprzez artykułowanie studiów, nauczania, badań i eksperymentalnego rozwoju. W 1996 roku uzyskaliśmy pierwszy stopień w dziedzinie zarządzania, obszaru środowiska, technologii informacyjno-komunikacyjnych i zarządzania w zdrowiu, aw 2001 roku powstała Atlântica Health School.

  • Lisbon

  Witamy na Wydziale Nauk Humanistycznych! Znany z rozwijania interdyscyplinarnych badań i środowiska dydaktycznego, Wydział Nauk Humanistycznych (dalej portugalski akronim FCH) zapewnia szeroki zakres programów studiów licencjackich, magisterskich i doktoranckich, które są zakotwiczone w pięciu głównych dziedzinach naukowych - naukach o komunikacji, naukach społecznych, Kulturoznawstwo, filozofia i psychologia - oraz dwa instytuty: Instytut Nauk o Rodzinie i Instytut Orientalistyki.

  • Portalegre

  Politechnika Portalegre to publiczna instytucja szkolnictwa wyższego, która integruje Wyższą Szkołę Edukacji i Nauk Społecznych (ESECS-IPPortalegre), Wyższą Szkołę Technologii i Zarządzania (ESTG-IPPortalegre), Wyższą Szkołę Zdrowia (ESS-IPPortalegre) , w Portalegre i Escola Superior Agrária (ESAE-IPPortalegre), w Elvas.

  • Palaiseau
  • Espoo
  • Arrasate
  • + 12 jeszcze

  EIT Manufacturing to europejskie stowarzyszenie wiodących uniwersytetów, przemysłu i ośrodków badawczych związanych z sektorem produkcyjnym, którego celem jest stymulowanie europejskiej produkcji, aby stała się globalnie konkurencyjna i zrównoważona dla społeczeństwa. Łącząc trzy strony „trójkąta wiedzy”: biznes (duże firmy i MŚP), instytucje edukacyjne i ośrodki badawcze, EITM chce wzmocnić współpracę i integrację między edukacją, biznesem i badaniami. EIT Manufacturing oferuje wyjątkowy i doskonały program szkolnictwa wyższego, z międzynarodowym i integracyjnym nastawieniem, aby ukończyć kolejną generację innowatorów i przedsiębiorców w produkcji.