Keystone logo
Portugalia

Najlepsze uniwersytety dla online Programy w Portugalia 2023

Liczba instytucji: 85
  • Evora

  University of Évora to publiczna uczelnia wyższa, której początki sięgają 1559 roku. Po zamknięciu w XVIII wieku uniwersytet zostaje ponownie otwarty w 1979 roku. Obecnie jest zorganizowany w wydziałach, które są zgrupowane w szkołach związanych z konkretnymi naukami dziedzin, takich jak w szczególności Sztuka, Nauka i Technika, Nauki Społeczne, Szkoła Pielęgniarstwa.

  • Lisbon

  Aby dotrzymać kroku zmieniającym się czasom i szanować ich wymagania. Być przykładem do naśladowania. Aby napełnić dumą tych, którzy wraz z nami postanowili przyczynić się do sprawiedliwszego i lepszego społeczeństwa. To zobowiązanie NOVA School of Law .

  • Lisbon

  ULisboa jest odpowiedzialna za uczynienie z Lizbony jednej z wielkich europejskich stolic kultury i nauki, ponieważ każdego roku przyjmuje ponad 9000 zagranicznych studentów – około 17,8% ogólnej liczby studentów – z ponad 100 krajów, którzy są poszukujących wysokiej jakości edukacji, a także innej kultury, wspaniałej pogody i gościnności, jaką Lizbona i Portugalia mają do zaoferowania.

  • Rio de Mouro

  Stworzenie Católica Medical School jest projektem Universidade Católica Portuguesa od ponad 20 lat, ale dopiero teraz pojawiły się odpowiednie warunki do jej powstania. Nasza Szkoła Medyczna rozpoczyna swoją podróż w wyjątkowym momencie naszej cywilizacji: pandemia na skalę globalną, która narzuciła tak wiele zmian, trudności, pytań i wątpliwości, które zmuszają nas do ponownego przemyślenia dwóch podstawowych obszarów dla człowieka: edukacji i opieki zdrowotnej. Z wielkim entuzjazmem i poczuciem odpowiedzialności poświęcamy się tworzeniu tej Szkoły Medycznej, pewni jej ogromnej wartości dla osób z powołaniem do praktykowania medycyny, a także przyczyniamy się do doskonałości nauczania medycyny w Portugalii .

  • Monte de Caparica

  Od samego początku, Egas Moniz - Cooperativa de Ensino Superior , CRL jest wspólnotą studentów, nauczycieli i pracowników, których misja jest „poświęcona postępowi w wiedzy, uczeniu się i edukacji swoich uczniów, w służbie poprawy warunków zdrowotnych dla społeczeństwo globalne w XXI wieku”. Od dawna jest instytucją wzorcową w nauczaniu zdrowia w Portugalii.

  • Lisbon
  • Porto Salvo
  • Bobadela

  Instituto Superior Técnico (Técnico) to Szkoła Inżynierska Uniwersytetu Lizbońskiego. Stworzony prawie 11 dekad temu, Técnico ma około 12 000 studentów ponad 60 różnych narodowości. Najwyżej oceniane w Portugalii, Técnico jest uznawane na arenie międzynarodowej za doskonałość akademicką i naukową w dziedzinie inżynierii, architektury, nauki i technologii, za promowanie relacji między uczelnią a społeczeństwem biznesu oraz za zachęcanie do innowacji, przedsiębiorczości, tworzenia miejsc pracy i wiedza, umiejętności.

  • Costa da Caparica

  NOVA School of Science and Technology | FCT NOVA, jedna z trzech największych i najbardziej prestiżowych szkół inżynieryjno-naukowych w kraju, 15 minut od Lizbony, jest uznawana za doskonałe badania, jakość kursów i szanse na zatrudnienie absolwentów (absolwentów, magistrów, lekarzy) .

  • Evora
  • Rome
  • Thessaloniki

  Celem tego programu jest zapewnienie studentom specjalistycznych umiejętności w zakresie archeologii i analitycznej charakteryzacji materiałów od prehistorii (megalit) do czasów klasycznych (grecki i rzymski). Badanie i konserwacja materiałów dziedzictwa kulturowego jest obszarem badawczym o silnym multidyscyplinarnym powiązaniu i wymaga umiejętności obejmujących dziedziny badań humanistycznych i naukowych. ARCHMAT zapewnia wspólną, zintegrowaną platformę dla doskonałych studentów wywodzących się z nauk ścisłych lub humanistycznych, aby zrozumieć zaawansowane metody naukowe stosowane do badania materiałów archeologicznych i ma na celu kształcenie wysoko wyspecjalizowanych profesjonalnych ekspertów w powstającej dziedzinie archeologii, tj. Stosowane nauki fizyko-chemiczne do badania materiałów dziedzictwa archeologicznego i kulturowego.

  • Lisbon

  NOVA University Lisbon został założony 11 sierpnia 1973 i jest najmłodszym z trzech państwowych uniwersytetów w Lizbonie. Zintegrowany w ramach ekspansji i dywersyfikacji szkolnictwa wyższego, Uniwersytet przyjął nowy model w systemie portugalskim, który kładł nacisk na podejścia interdyscyplinarne, rozwój technologiczny, jednocześnie chroniąc oferty w tradycyjnych dziedzinach akademickich, w tym w medycynie, naukach ścisłych i humanistycznych.

  • Porto

  Wielki uniwersytet przekłada swoje podstawowe wartości na wpływ społeczny, mierząc ambicję z odpowiedzialnością społeczną, pracując nie dla dobra nielicznych, ale dla dobra ludzkości. Jako wiodący uniwersytet badawczy, Universidade Católica Portuguesa przyczynia się do wzmocnienia społeczeństwa, tworząc zmieniającą życie naukę, wykształconych obywateli i perspektywicznych przedsiębiorców.

  • Lisbon

  Witamy na Wydziale Nauk Humanistycznych! Znany z rozwijania interdyscyplinarnych badań i środowiska dydaktycznego, Wydział Nauk Humanistycznych (dalej portugalski akronim FCH) zapewnia szeroki zakres programów studiów licencjackich, magisterskich i doktoranckich, które są zakotwiczone w pięciu głównych dziedzinach naukowych - naukach o komunikacji, naukach społecznych, Kulturoznawstwo, filozofia i psychologia - oraz dwa instytuty: Instytut Nauk o Rodzinie i Instytut Orientalistyki.

  • Portalegre

  Politechnika Portalegre to publiczna instytucja szkolnictwa wyższego, która integruje Wyższą Szkołę Edukacji i Nauk Społecznych (ESECS-IPPortalegre), Wyższą Szkołę Technologii i Zarządzania (ESTG-IPPortalegre), Wyższą Szkołę Zdrowia (ESS-IPPortalegre) , w Portalegre i Escola Superior Agrária (ESAE-IPPortalegre), w Elvas.

  • Porto

  ISAG - European Business School to prywatna uczelnia politechniczna założona w 1979 roku i zlokalizowana w mieście Porto. Z ponad 40-letnią historią i tradycją w szkolnictwie wyższym, kierującym się wysoką jakością nauczania oraz innowacyjną i lekceważącą pozycją. ISAG był pionierem kursów Zarządzania i Turystyki w północnej Portugalii. ISAG - EBS wzmacnia swoją strategię internacjonalizacji, a także swoją pozycję jednej z najlepszych szkół biznesu w Portugalii.

  • Alfena

  INGENIARIUS to MŚP założone w 2014 roku, zdolne do produkcji i dostarczania wysoce innowacyjnych rozwiązań z zakresu robotyki dostosowanych do potrzeb naszych klientów. Robotyka to nasza pasja, a nasza wiedza specjalistyczna obejmuje zakres od mechatroniki po sterowanie wysokiego poziomu, a nasze przypadki użycia obejmują zarówno wymagające zastosowania pojedynczego robota, jak i wielu robotów.

  • Lisbon

  Będąc pierwszą szkołą biznesu kształcącą kadrę kierowniczą związaną z uniwersytetem, która urodziła się w Portugalii, jest faktem od 1988 roku. Fakt ten powstał między innymi przez nieuniknioną postać Eduardo Gomesa Cardoso.