Keystone logo

Najlepsze uniwersytety dla online Programy w Polska 2023

Liczba instytucji: 146
  • Warsaw

  University of Economics and Human Sciences w Warszawie – nowy wymiar edukacji. University of Economics and Human Sciences w Warszawie to Uczelnia nowych możliwości. Nasz nowoczesny kampus, zlokalizowany w samym sercu Warszawy, oferuje studentom przestrzeń, w której mogą rozwijać swoją kreatywność, budować karierę i uczestniczyć w różnorodnych projektach.​

  • Pomorska

  Gdansk Foundation for Management Development (GFKM) jest firmą szkoleniowo-doradczą specjalizującą się w realizacji projektów szkoleniowych, wsparcia i rozwoju kadry menedżerskiej oraz pracowników dużych i średnich firm krajowych i zagranicznych.

  • Sopot

  Sopot University of Applied Sciences znajduje się w Sopocie – jednym z najbardziej prestiżowych miast w Polsce. To idealne miejsce do pracy, nauki i odpoczynku.

  • Dabrowa Gornicza

  Wyższa Szkoła Bankowa nie tylko wyznacza standardy kształcenia na polskim rynku, ale także ugruntowała swoją pozycję na rynkach zagranicznych, stając się silnym partnerem instytucjonalnym w zakresie edukacji i badań. Potwierdza to wysokie II miejsce Uczelni w rankingu umiędzynarodowienia w Polsce. Wyższa Szkoła Bankowa od wielu lat znajduje się w czołówce uczelni niepublicznych w Polsce. Możliwość odbycia części studiów za granicą, staże zagraniczne, programy pozwalające na uzyskanie dwóch dyplomów jednocześnie – polskiego i zagranicznego, udział w wielu projektach międzynarodowych, to tylko niektóre z wielu możliwości jakie oferujemy naszym studentom.

  • Gdańsk

  Gdansk University of Physical Education and Sport jest jedyną uczelnią sportową na Pomorzu, w której zajęcia teoretyczne i praktyczne prowadzą zarówno uznani naukowcy, jak i wysoko wykwalifikowani specjaliści z dziedzin właściwych dla poszczególnych kierunków studiów, a także trenerzy kadr olimpijskich i narodowych oraz wybitni sportowcy. Oferta dydaktyczna Gdansk University of Physical Education and Sport w Gdańsku jest nowoczesna, szeroka i różnorodna. W ramach kierunku studiów student może wybrać specjalizację z szerokiej gamy specjalizacji dostosowanych do potrzeb rynku pracy i uzupełnić ją o inne specjalizacje oferowane przez uczelnię.

  • Bialystok

  Medical University of Bialystok to nowoczesna, dynamicznie rozwijająca się uczelnia publiczna, której misją jest zapewnienie jak najlepszego kształcenia profesjonalnej, odpowiedzialnej, najnowocześniejszej kadry medycznej; prowadzenie badań naukowych na najbardziej zaawansowanym poziomie na świecie; wdrażanie innowacyjnych rozwiązań we współpracy z dostawcami usług medycznych oraz odpowiadanie na potrzeby społeczne.

  • L'Aquila
  • Hamburg
  • Barcelona
  • + 8 jeszcze

  Założona w 1952 i idealnie zlokalizowana w środkowych Włoszech (L'Aquila jest tylko 110 km od Rzymu), nasz Uniwersytet jest publiczną instytucją naukowo-badawczą oferującą pełen zakres programów akademickich, w tym biotechnologię, nauki ścisłe, ekonomię, inżynierię, edukację, nauki humanistyczne , medycyna, psychologia i nauki o sporcie. Dzięki 7 wydziałom University Of L'Aquila oferuje ponad 19 000 zapisanych studentów 69 kursów w różnych dyscyplinach (zarówno na poziomie licencjackim, jak i podyplomowym, w tym międzynarodowe kursy magisterskie w całości prowadzone w języku angielskim), 9 programów doktoranckich, szkoły specjalizacyjne, kursy mistrzowskie i kursy zawodowe. Wielu członków jego wybitnego wydziału, liczącego około 600 profesorów i badaczy, otrzymało międzynarodowe uznanie i są uważani za liderów w swoich dziedzinach badań.

  • Wrocław

  Politechnika Wrocławska powstała w 1945 roku, głównie dzięki zaangażowaniu kadry nieistniejącej już Politechniki Lwowskiej i Uniwersytetu Jana Kazimierza we Lwowie, którzy zaadaptowali zniszczone budynki Niemieckiej Szkoły Technicznej. - Technische Hochschule.

  • Gdańsk

  Politechnika Gdańska (polska nazwa: Politechnika Gdańska) jest jedną z najstarszych uczelni w Polsce i największą uczelnią techniczną w północnej Polsce. Powstała w 1904 roku i od tego czasu kształci światowej klasy inżynierów z różnych dziedzin nauki i techniki. Położone w Gdańsku - mieście z tysiącletnią tradycją i bramą do polskiego wybrzeża - to idealne miejsce do nauki i cieszenia się życiem studenckim.

  • Siedlęcin

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

  • Stockholm
  • Boden
  • Skellefteå
  • + 2 jeszcze

  Certyfikowana szkoła Rookies i najwyżej oceniana szkoła w tworzeniu gier.

  • Gdańsk

  Gdańsk University of Technology (polska nazwa: Politechnika Gdańska) jest jednym z najstarszych uniwersytetów w Polsce i największej uczelni technicznej w Polsce Północnej. Powstała w 1904 roku i od tego czasu kształci światowej klasy inżynierów z różnych dziedzin nauki i techniki. Położone w Gdańsku - mieście z tysiącletnią tradycją i bramą do polskiego wybrzeża - to idealne miejsce do nauki i cieszenia się życiem studenckim.

  • Olsztyn
  • Offenburg

  University of Warmia and Mazury in Olsztyn (UWM) został założony 1 września 1999 r. Powstanie powstało w wyniku połączenia trzech wyższych uczelni w Olsztynie, tj. Akademii Rolniczej i Technologicznej, Wyższej Szkoły Pedagogicznej i Warmińskiego Instytutu Teologicznego. Misją University of Warmia and Mazury in Olsztyn jest prowadzenie różnorodnych działań mających na celu kształcenie wysoko wykwalifikowanych absolwentów i kadry naukowej, prowadzenie badań naukowych odpowiadających potrzebom gospodarki regionu oraz wzbogacanie kultury narodowej.

  • Saint-Martin-d'Hères
  • Valence
  • Katowice
  • + 2 jeszcze

  Jako Graduate School of Management na Université Grenoble Alpes (UGA), Grenoble IAE jest szkolenie i rozwój zarówno wyspecjalizowanych menedżerów, jak i menedżerów o podwójnych kompetencjach. Aby wypełnić swoją misję, Grenoble IAE korzysta z praktycznej wiedzy specjalistycznej i światowej klasy naukowców zajmujących się zarządzaniem.

  • Wrocław

  The Eugeniusz Geppert Academy of Art and Design in Wroclaw oferuje najwyższej klasy edukację artystyczną i projektową na trzech poziomach – licencjackim, magisterskim i doktoranckim. Jesteśmy uczelnią państwową i kształcimy studentów w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym na czterech wydziałach: Wydziale Malarstwa i Rzeźby, Wydziale Architektury Wnętrz i Wzornictwa, Wydziale Ceramiki i Szkła oraz Wydziale Grafiki i Sztuki Mediów.