Keystone logo
Niemcy

Najlepsze uniwersytety dla online Programy w Niemcy 2023

Liczba instytucji: 233
  • Fulda

  Uczelnia oferuje szeroki zakres edukacji akademickiej i zawodowej ze szczególnym uwzględnieniem „zdrowia, żywienia i żywności”. Liczne projekty badawczo-rozwojowe są podejmowane z prywatnymi firmami i przemysłem. Fulda University współpracuje z ok. 100 uniwersytetów na całym świecie. Liczba programów międzynarodowych stale rośnie: studia licencjackie, takie jak „Międzynarodowy biznes i zarządzanie”, „Nauka i inżynieria” lub „Międzynarodowe nauki o zdrowiu”, a także programy magisterskie, takie jak „Zarządzanie międzynarodowe”, „Komunikacja międzykulturowa i studia europejskie” , „International Food Business and Consumer Studies” lub „Global Software Development” są częściowo lub całkowicie prowadzone w języku angielskim.

  • Potsdam

  Sport rozwinął się w XXI wieku. Century rozwinęło się w jedno z najbardziej rzucających się w oczy zjawisk społecznych na świecie. Wyższa Szkoła Zawodowa Sportu i Zarządzania w Poczdamie - jako instytucja non-profit Brandenburskiego Państwowego Związku Sportowego (LSB) - rozwinęła koncentrację na sporcie i zdrowiu jako niezależny, specyficzny profil. Podczas wdrażania przekraczane są granice w nauczaniu i badaniach, kultywowane są relacje z innymi przedmiotami i budowane są sieci w praktyce. W toku wzrostu znaczenia sportu dla ogółu społeczeństwa pojawiło się poszerzone rozumienie sportu, które m.in. B. obejmuje ruch sportowy w kontekstach profilaktycznych i terapeutycznych oraz zarządzanie organizacją firm z branży sportowej i ruchowej. W wyniku tych zmian nauka o sporcie również znajduje się w fazie przewrotu.

  • Munich

  Witamy na Uniwersytecie Nauk Stosowanych HM Hochschule w Monachium! Każdego roku ponad 2500 międzynarodowych studentów i badaczy dołącza do naszej utalentowanej społeczności akademickiej w jednym z najpiękniejszych, historycznych i zaawansowanych technologicznie miast w Niemczech. Oferujemy najlepsze możliwe wsparcie, aby pomóc Ci poczuć się jak w domu w Niemczech, w Monachium i na naszej uczelni.

  • Dortmund
  • Frankfurt
  • Munich
  • + 4 jeszcze

  Międzynarodowa Szkoła Zarządzania (ISM) należy do wiodących prywatnych szkół biznesu w Niemczech. Założona w 1990 roku ISM ma siedem kampusów w Dortmundzie, Frankfurcie nad Menem, Monachium, Hamburgu, Kolonii, Stuttgarcie i Berlinie i jest domem dla ponad 3800 studentów. Międzynarodowość, silna orientacja praktyczna i osobista atmosfera uczenia się są tak samo częścią historii sukcesu ISM, jak nauczanie umiejętności zawodowych i intensywne szkolenie umiejętności miękkich. Obejmuje to nie tylko ekscytujące projekty praktyczne, studia przypadków i staże, ale także bliską interakcję z wykładowcami ze świata biznesu. Te czynniki sukcesu znajdują odzwierciedlenie we wszystkich programach licencjackich, magisterskich i MBA ISM.

  • Munich

  Monachijska Szkoła Badań Medycznych (MMRS) jest centralną instytucją Wydziału Lekarskiego LMU. Został zaprojektowany jako struktura parasolowa obejmująca wszystkie studia doktoranckie (stałe prace doktorskie i ustrukturyzowane programy doktoranckie) w dziedzinach medycyny człowieka, medycyny stomatologicznej, biologii człowieka i nauk przyrodniczych.

  • Berlin

  CODE to międzynarodowe i integracyjne środowisko edukacyjne, które przyciąga pionierów cyfrowych z całego świata i umożliwia im pełne wykorzystanie ich potencjału. Jako społeczność stymulujemy transformacyjne innowacje, wspierając kreatywność, krytyczne myślenie, współpracę i uczenie się oparte na ciekawości.

  • Berlin

  Sigmund Freud Private University (SFU) jest prywatną uczelnią akredytowaną zgodnie z prawem austriackim od 2005 roku z oddziałami w Wiedniu, Linzu, Paryżu, Berlinie, Mediolanie i Lublanie.

  • Berlin

  Catalyst to kreatywny instytut nauki sztuki i technologii z siedzibą w niezwykłym Funkhaus w Berlinie. Nasze kursy obejmują produkcję i wykonanie muzyki elektronicznej, produkcję dźwięku i muzyki, inżynierię dźwięku, produkcję filmową, tworzenie filmów, efekty wizualne i aktorstwo. Obejmują one od 4-tygodniowych kursów letnich dla początkujących po kursy licencjackie i magisterskie zatwierdzone przez naszego partnera uniwersyteckiego w Wielkiej Brytanii.

  • Munich

  Od 30 lat Munich Business School , akredytowany przez państwo i akredytowany przez niemiecką Radę Naukowo-Humanistyczny prywatny uniwersytet dla biznesu w Monachium, oferuje globalnie myślącym, przedsiębiorczym osobowościom inspirujące i międzynarodowe środowisko akademickie, aby stać się odpowiedzialnymi liderami jutra . Nagradzane programy Munich Business School robią wrażenie.

  • London
  • Berlin
  • Leeds

  MetFilm School to wiodąca szkoła filmowa, telewizyjna i internetowa oferująca kursy licencjackie, podyplomowe i krótkie w różnych dziedzinach rzemiosła. Szkoła ma kampusy w Londynie, Leeds i Berlinie.

  • Vallendar
  • Düsseldorf

  WHU – Otto Beisheim School of Management jest niemiecką szkołą biznesu nr 1 dla programów studiów. Akredytowane przez EQUIS, AACSB i FIBAA, WHU oferuje programy akademickie, a także edukację dla kadry kierowniczej, przestrzegając czterech podstawowych wartości z odwagą i zaangażowaniem: społeczność, kosmopolityzm, przedsiębiorczość i doskonałość. Pomimo COVID-19, WHU jest gotowe do rozwoju i planowania z wyprzedzeniem.

  • London
  • Helsinki
  • Munich
  • + 2 jeszcze

  Ucz się od wykładowców i pracowników naszych najlepszych uczelni partnerskich w UE. Zdobądź praktyczne doświadczenie dzięki sprawom firmowym, pracy nad projektami i współpracy. Konkurencyjne ceny zajęć. Baw się dobrze, spotykając i nawiązując kontakty z podobnie myślącymi studentami z całego świata!

  • Pamplona
  • Madrid
  • San Sebastián
  • + 4 jeszcze

  Universidad de Navarra jest instytucją inspiracji chrześcijańskiej, która prowadzi działalność dydaktyczną, badawczą i pomocową non-profit. Uniwersytet rozpoczął swoją działalność w 1952 roku, promowany przez św. Josemaríę Escrivę, założyciela Opus Dei. Celem tej prałatury Kościoła katolickiego jest promowanie poszukiwania pełni życia chrześcijańskiego w pracy, rodzinie i zwykłych zajęciach.

  • Rosenheim

  Jako najważniejsza instytucja edukacyjna w południowo-wschodniej Bawarii, Rosenheim Technical University of Applied Sciences łączy profil regionalny z międzynarodową reputacją. Silne powiązania z partnerami branżowymi w jednym z najsilniejszych obszarów gospodarczych Niemiec oferują naszym studentom edukację, która koncentruje się na praktycznych umiejętnościach niezbędnych do udanej kariery. Przyjazna atmosfera, bliski kontakt między studentami i wykładowcami oraz nowoczesne otoczenie kampusu zapewniają idealne środowisko do nauki.

  • Birkenfeld
  • Trier
  • Idar-Oberstein

  Wysoka jakość nauczania jest decydującym elementem profilu Trier University of Applied Sciences . Nowoczesne metody studiowania i nauczania mają na celu zapewnienie absolwentom wysokiego poziomu kształcenia. Jakość nauczania jest stale sprawdzana, poprawiana i dalej rozwijana za pomocą środków zapewnienia jakości w ramach naszego systemu zarządzania jakością. Trier University of Applied Sciences opiera się na innowacjach i orientacji na praktykę w rozwoju swoich metod nauczania. Co więcej, kompetencje społeczne studentów są promowane za pomocą metod studiów zorientowanych na projekty i zespołowe. Badania i rozwój na Trier University of Applied Sciences w Trewirze mają na celu uzyskanie wyników zorientowanych na praktykę i rynek oraz rozwiązywanie bieżących problemów w biznesie i społeczeństwie.