Keystone logo

Najlepsze uniwersytety dla online Programy w Meksyk 2023

Liczba instytucji: 259
  • Monterrey
  • Aguascalientes
  • Chihuahua
  • + 22 jeszcze

  Tecnológico de Monterrey zostało założone w 1943 roku dzięki wizji Don Eugenio Garza Sada i grupy przedsiębiorców, którzy utworzyli stowarzyszenie non-profit o nazwie Enseñanza e Investigación Superior, AC Tecnológico de Monterrey jest prywatną, niezależną instytucją non-profit, przynależności polityczne i religijne.

  • Campeche

  Universidad Internacional Iberoamericana ( UNINI México ) jest pomyślany jako instytucja szkolnictwa wyższego dla studiów licencjackich i podyplomowych, której cele i zasady gwarantują wszystkim ludziom równe szanse na studia.

  • Jumeirah
  • Guadalajara
  • London

  Profesjonalna, akredytowana szkoła filmowa z niezależnym duchem, Raindance kształci zarówno początkujących, jak i doświadczonych filmowców od 1992 roku. Nasz etos koncentruje się na niezależności, a nasze kursy są zaprojektowane tak, abyś mógł rozwijać swoje umiejętności na swój sposób, w Twoim stylu.

  • Mexico City

  Na Universidad Ítaca jesteśmy pionierami w oferowaniu edukacji na odległość w całym Meksyku. Nasza uczelnia oferuje możliwość ukończenia studiów licencjackich online lub osobiście, a także magisterskich, aby wykorzystać swoje umiejętności zawodowe i szybko rozwijać się w miejscu pracy.

  • Tlaquepaque

  ITESO to jezuicki uniwersytet w Guadalajara. Założony w 1957 roku, należy do sieci ponad 228 jezuickich uniwersytetów na całym świecie. Wszystkie one mają 450-letnią tradycję edukacji jezuickiej, tradycję, która historycznie znajdowała się w centrum światowej myśli, znaną z edukacji liderów we wszystkich dziedzinach nauki i sztuki.

  • Mexico City

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Mexico City
  • Monterrey
  • Guadalajara
  • + 2 jeszcze

  EGADE Business School w Tecnológico de Monterrey zyskał uznanie na całym świecie jako wiodąca latynoamerykańska instytucja edukacji biznesowej, zaangażowana we wspieranie wszechmocnych liderów, którzy tworzą wspólną wartość i przekształcają społeczeństwo.

  • Mexico City

  Vatel International School of Hotel Management and Tourism to uznana na całym świecie instytucja, która przygotowuje studentów do zdobycia wiedzy i umiejętności niezbędnych do odpowiedzialnego pełnienia funkcji kierowniczych w obiektach hotelarskich, takich jak hotele, restauracje, agencje. biura podróży, biura usługowe, szpitale, ośrodki rekreacyjne itp. Plan akademicki Vatel oferuje oficjalny podwójny dyplom (Meksyk-Francja), który otwiera możliwość bezpośredniego przyłączenia się do świata zawodowego.

  • Naucalpan de Juárez

  Świadomi potrzeby przygotowania lepszych ludzi i profesjonalistów, aby skuteczniej UVM postanowiliśmy uruchomić nasz Nowy Model Edukacyjny Certeza.

  • México

  Jesteśmy uniwersytetem zaangażowanym w przekazywanie podejść skierowanych do obszarów biznesowych i rozwoju ludzkiego, które zapewniają wysoce skuteczne strategie. Mamy głębokie przekonanie, że funkcją przygotowania jest uczynienie z jednostki osoby o wiedzy i wartościach, które współpracują z naszym społeczeństwem na pozytywnym poziomie doświadczenia. Proponujemy naukę jako narzędzie wymagające zaangażowania skutkującego dużymi osiągnięciami i satysfakcją, kładziemy nacisk na dobór naszych profesjonalistów, którzy już po wejściu mają wzbogacający profil w tej dziedzinie, co pozwala im wnosić doświadczenie swoim kolegom z klasy i wykładowcom. , ponieważ wiedza jest stosowana z entuzjazmem, prawdomównością, uczciwością i aktualizacją. Nasza Uczelnia umożliwia rozwój i wzrost naszych absolwentów oraz kadry dydaktycznej, a także komfortowe zaplecze, w którym korzystanie jest priorytetem.

  • Puebla City

  Politechnika Puebla zobowiązuje się do spełniania i ciągłego doskonalenia skuteczności swojego Systemu Zarządzania Jakością, poprzez ustalanie, przeglądanie i okresową ocenę celów jakościowych, które mają na celu wzmocnienie usług edukacyjnych świadczonych przez Uniwersytet, aby w pełni wyszkolić kompetentnych specjalistów, którzy spełniają potrzeby sektora produkcyjnego i społecznego.

  • Mexico City

  Na Technological University of Mexico jesteśmy przekonani, że każdy ma prawo do wysokiej jakości edukacji. Dlatego, abyś mógł studiować liceum, studia licencjackie lub magisterskie, oferujemy niedrogie czesne, stypendia naukowe i bank pracy. Naszym celem jest, abyś stał się profesjonalistą przygotowanym do poprawy jakości swojego życia.

  • Cortazar

  Jesteśmy światowej klasy uczelnią działającą poprzez kompleksowy system zarządzania jakością, który: Integralnie szkoli ludzi, poprzez różne programy edukacyjne uznane za jakość i znaczenie, oparte na modelu Politechniki. Posiada wysoko wykwalifikowany personel. Promuje kulturę badań, rozwoju technologicznego i innowacji, stosując zrównoważone podejście i międzynarodową projekcję.

  • México

  Universidad Michoacana de San Nicolás de Hidalgo to publiczna i świecka instytucja szkolnictwa wyższego, spadkobierczyni humanizmu Vasco de Quiroga, ideałów Miguela Hidalgo, José María Morelosa, Melchora Ocampo; z inicjatywy Pascuala Ortiza Rubio, Pierwszego Autonomicznego Uniwersytetu Ameryki, którego misją jest: Przyczyniać się do społecznego, gospodarczego, politycznego, naukowego, technologicznego, artystycznego i kulturalnego rozwoju Michoacán, Meksyku i świata, tworząc prawe, kompetentne, i kierowanie istotami ludzkimi, które generują zmiany w swoim otoczeniu, kierując się wartościami etycznymi naszej Uczelni, poprzez odpowiednie i wysokiej jakości programy edukacyjne; prowadzenie badań związanych z potrzebami społecznymi, które promują postęp naukowy i technologiczny oraz twórczość artystyczną; ustanowienie działań, które ratują, chronią, wzmacniają i rozpowszechniają uniwersalne wartości, praktyki demokratyczne i zrównoważony rozwój poprzez rozpowszechnianie i rozbudowę uczelni.

  • Acapulco

  Loyola del Pacífico University to instytucja edukacyjna wyższego poziomu, która powstała w Acapulco w 1992 roku. W 2008 roku szkoła średnia II stopnia rozpoczęła się wraz z otwarciem matury Loyola del Pacífico University: Prepa Loyola. Dziesięć lat później, w 2018 roku, rozpoczął naukę na poziomie podstawowym w Loyola High School. Dziś jego oferta studiów na poziomie wyższym to 9 semestrów i 3 semestry studiów. W ten sposób, wraz z rozszerzeniem oferty akademickiej, zostaje ukonstytuowany jako system edukacyjny Loyola del Pacífico.