Keystone logo

Najlepsze uniwersytety dla online Programy w Malta 2023

Liczba instytucji: 18
  • San Gwann

  European Forensic Institute jest instytucją szkolnictwa wyższego na Malcie, założoną w 2018 roku i w pełni akredytowaną przez Maltański Urząd ds. Dalszego i Szkolnictwa Wyższego (MFHEA) z licencją nr. 2018-014. Nasze biuro i laboratorium znajdują się w nowoczesnym Parku Nauk Przyrodniczych Malta, gdzie odbywają się zajęcia stacjonarne i sesje laboratoryjne.

  • Valletta

  Europejski Instytut Zarządzania przewiduje wyraźnie odmienną społeczność edukacyjną i badawczą online XXI wieku, w której profesjonaliści współpracują ze sobą i uczą się, jak stosować wiedzę, aby znaleźć krótko- i długoterminowe rozwiązania dla swojej organizacji oraz generować pozytywne zmiany w swojej pracy i życiu.

  • Il-Kalkara

  Global College Malta to jedna z najbardziej prestiżowych i myślących przyszłościowo prywatnych instytucji w regionie Morza Śródziemnego z siedzibą na Malcie. Jesteśmy znani z oferowania wyjątkowych, wysokiej jakości kursów licencjackich i podyplomowych. Nasza holistyczna, światowej klasy edukacja i interdyscyplinarne programy nauczania mają na celu przygotowanie naszych uczniów do satysfakcjonującej i wysoce satysfakcjonującej kariery zawodowej.

  • Pembroke

  ACS – ASOMI College of Sciences jest akredytowaną wyższą instytucją edukacyjną, założoną w celu opracowywania innowacyjnych modeli i rozwiązań w kontekście akademickim, promowania zdolności uczenia się zorientowanych na doświadczenie szkoleniowe wsparte skutecznymi narzędziami i stawiania studenta jako prawdziwego protagonisty w centrum ścieżkę szkoleniową, przygotowującą go do osiągnięcia sukcesu zawodowego.

  • Cospicua

  American University of Malta (AUM) to amerykański uniwersytet poświęcony szkolnictwu wyższemu i badaniom dla społeczności międzynarodowej na najwyższym poziomie. Programy studiów, działalność badawcza i służba społeczności zmieniają życie i służą społeczeństwu poprzez edukację obywateli posiadających wiedzę etyczną, tworzenie wiedzy i wykorzystywanie wiedzy w pracy na całym świecie. AUM kształci zróżnicowane ciało studenckie, aby stać się globalnie odpowiedzialnymi obywatelami, krytycznymi myślicielami i przyszłymi liderami w trudnym środowisku akademickim. Stara się nieustannie wprowadzać innowacje i zwiększać jakość nauczania, badań, usług publicznych i rozwoju gospodarczego. Sposób, w jaki AUM dostarcza programy studiów, stanowi kluczowy element budujący jego tożsamość. Każdy program prowadzi studentów do budowania wiedzy od podstaw i do konstruowania wiedzy w spójny i przekonujący sposób. Prowadzi studentów od podstawowych zasad po praktyczną praktykę dzięki najnowszym technologiom branżowym odpowiednim dla ich dziedzin.

  • Victoria
  • London

  Queen Mary University of London (QMUL), uniwersytet Russell Group w Wielkiej Brytanii, otworzył kampus medyczny na Malcie w Europie. Przyjmujemy zgłoszenia na wpis wrzesień 2021, a termin składania wniosków upływa 30 czerwca 2021 w sobotę.

  • Barcelona
  • Madrid
  • Birkirkara

  GBSB Global Business School to akredytowana międzynarodowo szkoła biznesu w Hiszpanii i na Malcie, która zapewnia edukację biznesową w języku angielskim studentom z całego świata i przygotowuje przyszłych absolwentów do rozpoczęcia udanej kariery na całym świecie. GBSB Global Business School wspiera wysokie standardy w edukacji biznesowej, potwierdzone przez liczne międzynarodowe jednostki akredytujące.

  • Lija

  FA International jest instytucją szkolnictwa wyższego z siedzibą na Malcie i jest akredytowana przez Krajową Komisję ds. Szkolnictwa Wyższego (NCFHE) z licencją nr. 2018-006.

  • Mosta

  This institution was built by a group of global educators with experiences across the world. After witnessing the constant changes facing the business world and the root cause of traditional education, we decided to act.

  • Saint Julian's

  Why study with GSE? Because we’re good at our job! Our teachers are highly qualified and experienced. All our teachers are native speakers of English.

  • Malta Online

  Założona w 2013 r. Advenio eAcademy jest instytucją szkolnictwa wyższego (HEI) z siedzibą na Malcie (numer licencji MFHEA: 2013-FHI-0006), która obsługuje międzynarodową klientelę wymagających dostawców usług edukacyjnych i uczniów.

  • Valletta
  • Rome
  • Msida

  University of Malta (UM) jest najwyższą instytucją dydaktyczną na Malcie. Jest finansowany ze środków publicznych i jest otwarty dla wszystkich, którzy posiadają wymagane kwalifikacje. Jest tam około 11 000 studentów, a około 12 procent populacji studentów to ludzie z zagranicy.

  • Hamburg
  • Valletta

  Kühne Logistics University – Wissenschaftliche Hochschule für Logistik und Unternehmensführung ( KLU ) – jest prywatną uczelnią znajdującą się w hamburskim HafenCity. KLU jest jedną z niewielu prywatnych uczelni w Niemczech uprawnionych do nadawania własnych doktoratów. Główne obszary badawcze niezależnej, certyfikowanej przez państwo uczelni to zrównoważony rozwój, transformacja cyfrowa i tworzenie wartości w dziedzinie transportu, logistyki globalnej i zarządzania łańcuchem dostaw. 2020 KLU obchodzi 10-lecie istnienia pod hasłem „10 lat nagradzanego nauczania i badań”.

  • Floriana

  London School of Commerce, Malta Ltd (LSCM) was established in June 2014 as a global higher education provider in Malta and forms part of the London School of Commerce Global Group.

  • Paola

  Established in 2001, the Malta College of Arts, Science and Technology is the country’s leading vocational education and training institution. Six Institutes in Malta and the Gozo Campus, MCAST offers 180 full-time and over 300 part-time vocational courses ranging from certificates to Master’s degrees (MQF Level 1 to Level 7).