Keystone logo
Luksemburg

Najlepsze uniwersytety dla online Programy w Luksemburg 2023

Liczba instytucji: 13
  • Luxembourg City

  European Business University w Luksemburgu dąży do osiągnięcia i podtrzymania tradycji doskonałości akademickiej, zapewniając, że jest w czołówce ewoluujących innowacji. EBU dąży do tego, aby stać się punktem odniesienia dla światowej klasy edukacji wysokiej jakości, wykorzystując talenty aktywnie wspieranego zespołu uznanego na arenie międzynarodowej personelu i wykładowców kobiet i mężczyzn pochodzących z różnych kultur.

  • Luxembourg City

  Misją Business Science Institute jest promowanie profesjonalnego i osobistego rozwoju menedżerów i przedsiębiorstw poprzez mobilizację międzynarodowych zasobów akademickich najwyższej jakości.

  • Brussels
  • Wiltz
  • Luxembourg City

  UBI Business School to prywatna instytucja szkolnictwa wyższego w Brukseli w Belgii, z powiązanymi kampusami w Luksemburgu i Chinach. Od momentu powstania w 1992 roku UBI zapewnia najwyższej jakości brytyjską edukację biznesową na poziomie studiów licencjackich, magisterskich i podyplomowych. Wszyscy studenci UBI studiują i zdobywają uznawany na całym świecie brytyjski stopień naukowy dzięki partnerstwu UBI z Middlesex University w Londynie (Wielka Brytania). Skupiając się na międzynarodowym zarządzaniu i globalnej gospodarce, programy szkoły łączą rzeczywiste, zawodowe problemy z najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie zarządzania.

  • Differdange

  LUNEX University to międzynarodowa prywatna uczelnia, która koncentruje się na badaniach i nauczaniu w ściśle powiązanych obszarach zdrowia, sportu i zarządzania. W LUNEX studenci mogą ewoluować w międzynarodowym środowisku uczenia się i być wyposażeni w nowe podejścia i perspektywy dotyczące pojawiających się dziedzin sportu i zdrowia.

  • Esch-sur-Alzette

  Uniwersytet Luksemburski, założony w 2003 roku, jest jedyną publiczną uczelnią w Wielkim Księstwie Luksemburga. Wielojęzyczna, międzynarodowa i badawcza, to także nowoczesna instytucja z osobistą atmosferą.

  • Luxembourg City

  CASS European Institute Of Management Studies (w skrócie CASS Europe) to innowacyjna instytucja szkolnictwa wyższego z globalnym kampusem akademickim w Paryżu i centrum rozwoju wykonawczego w Brukseli. Współpracuje również z instytucjami akademickimi w Ghanie, Tajwanie i Chile, gdzie obecnie realizowane są jej programy. Działania te dobrze oddają europejski i międzynarodowy charakter Instytucji.

  • Luxembourg City

  Misją szkoły jest zapewnienie inspirującego i wielokulturowego środowiska edukacyjnego dla liderów biznesu z międzynarodowych firm działających w Luksemburgu, a także w całej Europie i na świecie.

  • Esch-sur-Alzette

  Wydział Nauk Humanistycznych, Edukacji i Nauk Społecznych jest jednym z trzech wydziałów Uniwersytetu w Luksemburgu.

  • Luxembourg City

  Sacred Heart University działa w Luksemburgu od ponad dwóch dekad, oferując programy dla absolwentów dostosowane do potrzeb osób pracujących. MBA, akredytowany przez AACSB, jest uznawany przez Ministerstwo Szkolnictwa Wyższego Luksemburga i szanowany przez środowisko biznesowe i finansowe. Od 2012 roku oferujemy stacjonarne studia MBA ze stażem przeznaczonym dla młodych absolwentów z zagranicy oraz z Luksemburga. Mamy studentów z ponad czterdziestu różnych krajów, a nasi dobrze wykwalifikowani wykładowcy i pracownicy nadają naszemu programowi prawdziwie międzynarodowy charakter, którego tak wiele innych szkół biznesu nie może zaoferować

  • Luxembourg City

  Wydział Prawa, Ekonomii i Finansów (FDEF) Uniwersytetu Luksemburskiego oferuje wyjątkowe środowisko akademickie i badawcze. Nauczanie i badania czerpią korzyści z bliskości instytucji europejskich, wiodącego międzynarodowego centrum finansowego Luksemburga i tętniącej życiem społeczności biznesowej. Partnerstwa instytucjonalne i sektora prywatnego, sponsorowane katedry i rosnąca sieć międzynarodowych uczelni partnerskich sprawiają, że FDEF jest tętniącym życiem ośrodkiem akademickim w sercu Europy.

  • Luxembourg City

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • France Online
  • Belgium Online
  • Switzerland Online
  • + 12 jeszcze

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Wiltz

  Nasze programy rygorystycznie równoważą praktyczne szkolenia z potrzebami uczniów z zakresu nadzoru i wiedzy biznesowej, aby stać się skutecznymi decydentami w ramach złożonej organizacji hotelarskiej. Po ukończeniu BBI będziesz przygotowany do podjęcia znaczących obowiązków na wczesnym etapie kariery zawodowej i bycia produktywnym członkiem zespołu, od pierwszego dnia pracy.