Keystone logo

Najlepsze uniwersytety dla online Programy w Litwa 2023

Liczba instytucji: 20
  • Kaunas

  Odkryj miejsce doświadczeń kształtujących życie w wyjątkowej liberalnej atmosferze, tętniącym życiem kreatywnym środowisku pracy i zróżnicowanej społeczności inspirujących studentów i naukowców

  • Klaipėda County

  Lithuania Business University of Applied Sciences (LBUAS) to nowoczesna, otwarta na społeczeństwo i niezależna instytucja szkolnictwa wyższego założona w 1994 roku, która przygotowuje specjalistów w dziedzinie nauk społecznych i fizycznych, którzy koncentrują się na litewskim i europejskim rynku pracy. LTVK to obiecujące możliwości kariery, wymiana międzynarodowa i typowy dla studentów czas wolny. Misja. Litewski Uniwersytet Biznesu jest zdeterminowany, aby przygotować kreatywnych, wykwalifikowanych specjalistów, stworzyć warunki do uczenia się przez całe życie poprzez nadanie tytułu zawodowego licencjata oraz przeprowadzić badania stosowane, które są niezbędne dla rozwoju regionalnego. Wizja. Litewski Uniwersytet Biznesu jest innowacyjną, przejrzystą, aktywną społecznie i odpowiedzialną instytucją szkolnictwa wyższego, uznaną na arenie międzynarodowej, wszechstronną wobec zmian na rynku pracy i przygotowaną do zaspokojenia potrzeb społeczeństwa.

  • Kaunas

  Kowieński Uniwersytet Nauk Stosowanych (w języku litewskim - Kauno Kolegija ) jest publiczną multidyscyplinarną instytucją szkolnictwa wyższego zlokalizowaną na Litwie (jednym z trzech krajów bałtyckich), oferującą kształcenie w dziedzinach inżynierii, technologii, nauk społecznych, nauk humanistycznych, sztuki, medycyny i zdrowia nauki. Oferuje szerokie spektrum programów studiów licencjackich z praktycznym nastawieniem dla około 5500 studentów studiujących na 4 wydziałach.

  • Kaunas

  Uniwersytet jest największą instytucją szkolnictwa wyższego w zakresie nauk biomedycznych na Litwie, z powodzeniem integrując studia, badania i praktykę kliniczną. LSMU składa się z dwóch głównych akademii: Akademii Medycznej i Akademii Weterynaryjnej.

  • Vilnius
  • Kaunas
  • Šiauliai

  Witamy na Vilnius University - najstarszej i największej litewskiej uczelni wyższej. Od swojego powstania w XVI wieku, Vilnius University , jako integralna część europejskiej nauki i kultury, ucieleśnia koncepcję klasycznego uniwersytetu i jedności studiów i badań.

  • Kaunas

  St. Ignatius of Loyola University of Applied Sciences jest niezależną katolicką instytucją szkolnictwa wyższego, której celem jest prowadzenie zintegrowanych programów studiów naukowo-biznesowych zarządzanych w oparciu o ignacjański paradygmat pedagogiczny.

  • Kaunas

  Kaunas University of Technology , KTU jest jedną z największych uczelni technologicznych w krajach bałtyckich. Znany ze swoich powiązań z biznesem, wiodącej pozycji w badaniach naukowych, elastycznych interdyscyplinarnych programów studiów i niezapomnianych doświadczeń w nauce, KTU szybko staje się najlepszym wyborem studiów w dziedzinie reagowania.

  • Vilnius County

  W swojej obecnej strukturze Vilnius College of Technologies and Design (VTDK) została utworzona w 2008 r. W wyniku integracji Wileńskiej Szkoły Technicznej z Wileńską Wyższą Szkołą Konstrukcyjno-Projektową. Początki Wydziału Technicznego sięgają lat 30. XX wieku (Technikum).

  • Šlienava

  Kaunas Forestry and Environmental Engineering University of Applied Sciences (KMAIK) została założona w pobliżu miasta Kowna (środkowa Litwa) i zapewnia wyższe wykształcenie - przyznaje tytuł zawodowy licencjata.

  • Kaunas

  Lithuanian Sports University ( LSU ) jest dumny z tego, że jest jedyną wyspecjalizowaną uczelnią na Litwie, która od ponad ośmiu dekad łączy Ruch i Naukę o Sporcie.

  • Vilnius

  Vilniaus kolegija /University of Applied Sciences is open to novelties. It is a flexible and continually changing higher educational institution that is harmoniously combining labor market needs with the development of promising areas of science and art. The educational institution has been encouraging the teachers and students’ creativity and responsibility likewise the requirements for a high-quality performance.

  • Kaunas

  VMU jest jedną z publicznych uczelni wyższych na Litwie i jedną z niewielu w regionie, w którym odbywa się szeroka edukacja artystyczna. Oznacza to, że uczniowie mogą swobodnie zmieniać i organizować swój harmonogram, mniejszy w jednej dziedzinie i główny w innej, podróżować za granicę na wymianie międzynarodowej i przygotować się na te wycieczki, biorąc udział w niektórych z 30 dostępnych kursów języka obcego. Jako odzwierciedlenie światowych trendów akademickich coraz więcej wykładów (osobne kursy, a nawet całe programy studiów) prowadzi się w języku angielskim, z których wiele wykładają profesorowie z zagranicy. VMU oferuje programy licencjackie i magisterskie, które są w całości prowadzone w języku angielskim. W każdym semestrze uniwersytet gromadzi barwną społeczność międzynarodową, która jednoczy przedstawicieli prawie 60 krajów na całym świecie.

  • Vilnius County

  Od początku swojej działalności w 1999 roku ISM Wyższa Szkoła Zarządzania i Ekonomii od samego początku miała jeden cel – oferować innowacyjne, jakościowe studia oraz szkolenia z zakresu zarządzania i ekonomii dla kreatywnych, ambitnych młodych osób i już doświadczonych menedżerów biznesu. Uznanie klientów (studenci, firmy i absolwenci), uznanie międzynarodowe i zrównoważony rozwój. Jakość i międzynarodowość stały się najważniejszymi priorytetami działalności Uczelni. Cel ten został oceniony przez Międzynarodową Akredytację Jakości (IQA) przyznaną ISM w 2006 roku przez Central and East European Management Development Association (CEEMAN), potwierdzając tym samym, że ISM należy do uczelni oferujących najbardziej zaawansowane studia biznesowe w regionie.

  • Milan
  • Leeds
  • Vilnius
  • + 1 jeszcze

  The Istituto Universitario di Lingue Moderne (I.U.L.M.) was founded in 1968 by the Fondazione Scuola Superiore per Interpreti e Traduttori, under the inspiration of Senator Carlo Bo and Professor Silvio Baridon. From the very beginning the idea behind the project was to satisfy the demands of the labour markets based on analyses of current trends.

  • Vilnius

  ISLB offers contemporary undergraduate degree programmes which allow students to develop knowledge, abilities and attitudes required in the global labour market and essential to cope in the wider world in the future. The educational process is tailored towards practice-oriented studies and professional training which comprise collaborative and experiential teaching and learning methods as a reflection of the student-centred approach.