Keystone logo
Hiszpania

Najlepsze uniwersytety dla online Programy w Hiszpania 2023

Liczba instytucji: 270
  • Santander, Hiszpania

  Napędzany przez kreatywność intelektualną i krytyczne myślenie od 1932 roku, studenci w UIMP poszerzyli horyzonty i przyczynili się do przesunięcia świata do przodu. Naszą misją jest promowanie kultury i nauki, wspieranie kontaktów międzynarodowych i międzyregionalnych, wymiany naukowej i kulturalnej, a także prowadzenie zaawansowanych i specjalistycznych badań naukowych. Kursy letnie są punktem kulminacyjnym naszej bieżącej działalności akademickiej i czynią nas pionierskim ośrodkiem uniwersyteckim w Hiszpanii. Santander jest tradycyjną bazą akademicką, chociaż wiele innych działań jest organizowanych i odbywa się w naszych innych kampusach. Ponadto uczelnia jest pionierem w Hiszpanii w organizowaniu kursów języka i kultury hiszpańskiej dla obcokrajowców. Organizujemy również kursy immersyjne języka angielskiego dla uczniów i nauczycieli tego języka, we współpracy z Ministerstwem Edukacji i VET. Ponadto uczymy Oficjalne Programy Podyplomowe zgodne z Europejskim Obszarem Szkolnictwa Wyższego, które prowadzą do akredytowanych stopni magisterskich i doktoranckich w całej Hiszpanii. Z kolei my oferujemy akredytowane programy studiów podyplomowych specyficznych dla UIMP.

  • Valencia, Hiszpania

  ValgrAI (Valencian Graduate School and Research Network of Artificial Intelligence) to fundacja non-profit złożona z Generalitat Valenciana, pięciu publicznych uniwersytetów regionu Walencji (UV, UPV, UA, UJI i UMH) i firm, koordynuje szkolenia i badania AI w Comunitat Valenciana, aby odpowiedzieć na potrzeby technologiczne firm i promować tworzenie nowych talentów w sztucznej inteligencji (AI), aby odnowić model produkcji regionu Walencji.

  • Rotterdam, Niderlandy
  • Bilbao, Hiszpania
  • + 5 jeszcze

  Europejski Uniwersytet Miast Postindustrialnych (UNIC) został utworzony w 2020 roku w celu zaoferowania edukacji integracyjnej dla nowej generacji studentów. Sojusz 10 europejskich uniwersytetów z siedzibą w miastach poprzemysłowych, finansowany przez Komisję Europejską, współpracuje z instytucjami miejskimi w celu zapewnienia, że kwestie miejskie są uwzględniane w nauczaniu i badaniach w sposób, który jest dostępny i integrujący dla wszystkich uczących się. Sojusz uruchamia pierwszy wspólny stopień magisterski w 2023 roku i szuka studentów, którzy posuną naprzód transformacje postindustrialne swoich miast i staną się wysoko wykwalifikowanymi absolwentami w nowych dyscyplinach naukowych, które odpowiadają na potrzeby zmieniającej się gospodarki w Europie i na całym świecie.

  • Alcoi, Hiszpania
  • Gandia, Hiszpania
  • + 1 jeszcze

  Według Academic Ranking of World Universities (ARWU), znanego jako ranking szanghajski, Universitat Politècnica de València jest najlepszą hiszpańską uczelnią technologiczną w Hiszpanii. Obecnie ma 25 400 studentów, 3600 nauczycieli i naukowców oraz 1400 pracowników administracji i usług, rozmieszczonych w trzech kampusach zlokalizowanych w miastach Alcoy, Gandia i Walencja. UPV uczy 40 stopni i 13 podwójnych stopni; 90 uniwersyteckich tytułów magisterskich i podwójnych stopni magisterskich oraz 30 programów doktoranckich. 72% studentów UPV pracuje już rok po ukończeniu studiów. A to w dużej mierze zasługa staży w firmach, które są płatne. Instytucja utrzymuje ponad tysiąc umów umożliwiających wymianę studentów z innymi uczelniami europejskimi i latynoamerykańskimi, Stanami Zjednoczonymi, Kanadą, Australią, Chinami czy Japonią. Jest szóstym w Europie otrzymanym Erasmusem, spośród łącznie 4500 instytucji uczestniczących w programie. W swojej nieco ponad 50-letniej historii UPV wydało około 145 000 publikacji naukowych. Jest krajowym liderem pod względem liczby patentów i jedną z hiszpańskich instytucji akademickich, która uzyskuje największe dochody z działalności badawczej.

  • Barcelona, Hiszpania
  • Esch-sur-Alzette, Luksemburg
  • + 6 jeszcze

  Konsorcjum europejskich uniwersytetów opracowało nowy i innowacyjny paneuropejski program EUMaster4HPC, skupiający się na rozwiązaniach wysokowydajnych. EUMaster4HPC łączy głównych graczy w edukacji HPC w Europie, aby wyszkolić następną generację wysoko wykwalifikowanych i utalentowanych ekspertów HPC, którzy będą napędzać europejską transformację cyfrową. EUMaster4HPC opiera się na innowacyjnych programach i paradygmatach nauczania, doskonałości akademickiej, światowej klasy ekspertach HPC, dostępie do centrów superkomputerowych i silnym wsparciu przemysłu.

  • Barcelona, Hiszpania

  Swiss School of Management Barcelona to międzynarodowa szkoła biznesu, która oferuje studia BBA, MBA i doktoranckie. Z ponad 20 instytucjami partnerskimi na całym świecie, SSM Barcelona pozwala swoim studentom podróżować i spędzić kilka miesięcy w swoich szkołach partnerskich w ramach programu internacjonalizacji. Studenci mają okazję doświadczyć różnych sposobów uczenia się, działań związanych z zanurzeniem kulturowym oraz bezpośredniej interakcji ze studentami i członkami wydziału z różnych środowisk kulturowych.

  • Barcelona, Hiszpania

  LABASAD to wiodąca internetowa szkoła sztuki i projektowania, położona w samym sercu Barcelony w Hiszpanii. Dostarczamy nasze programy magisterskie za pośrednictwem naszego rewolucyjnego formatu ONLIVE, dzięki czemu możesz uczyć się kiedykolwiek i gdziekolwiek chcesz! Wszystkie nasze programy są w 100% online, a także na żywo, więc jesteśmy szkołą online, ale z duszą twarzą w twarz.

  • Sitges, Hiszpania

  IAB to wiodąca europejska instytucja sztuk performatywnych, przygotowująca artystów do występów na światowej scenie w intensywnym, studyjnym środowisku edukacyjnym. Całe nauczanie odbywa się w języku angielskim i oferujemy szkolenia zawodowe na najwyższym poziomie w różnych dziedzinach, w tym: Aktorstwo (BA z wyróżnieniem) Taniec komercyjny (BA z wyróżnieniem) Taniec (Foundation, BA z wyróżnieniem) Teatr muzyczny (Foundation, BA z wyróżnieniem) Masters ( Specjalizacja aktorstwo, teatr muzyczny i choreografia) Położona w pięknym nadmorskim miasteczku Sitges w Barcelonie, IAB jest prawdziwie międzynarodową i dynamiczną organizacją ze studentami z ponad 50 narodowości. Wszystkie kursy mają na celu przygotowanie absolwentów do kariery zawodowej w wybranej dziedzinie, a nasze kursy licencjackie i magisterskie są zatwierdzane przez Liverpool John Moores University (LJMU) w Wielkiej Brytanii, który jest naszym organem przyznającym.

  • La Rochelle, Francja
  • Athens, Grecja
  • + 4 jeszcze

  EU-CONEXUS – European University for Smart Urban Coastal Sustainability to silne partnerstwo między dziewięcioma uniwersytetami, które rozwijają naukę i innowacje w centrum doskonałości w zakresie Smart Urban Coastal Sustainability (SmUCS). EU-CONEXUS – European University for Smart Urban Coastal Sustainability promuje wspólne europejskie wartości i wzmocnioną tożsamość europejską, łącząc nowe pokolenie Europejczyków, którzy mogą współpracować i pracować w różnych kulturach europejskich, w różnych językach i ponad granicami.

  • Madrid, Hiszpania
  • Barcelona, Hiszpania
  • + 1 jeszcze

  ESERP, z ponad trzydziestopięcioletnim doświadczeniem, charakteryzuje się wybitną metodologią i ciągłą innowacyjnością. Pozycjonowany jako jeden z pięciu najlepszych szkół biznesu w kraju, z siedzibą w Barcelonie, Madrycie i na Majorce, oferuje szereg kursów, które obejmują Masters & MBA w obszarach marketingu, zarządzania, luksusu, zasobów ludzkich, komunikacji korporacyjnej, finansów i stosunków międzynarodowych. ESERP stał się miejscem spotkań dla krajowych i międzynarodowych studentów, które pozwoliło ponad 41 000 studentów rozwinąć swój talent w świecie biznesu. - Keynote Speakers Ucz się od osób z doświadczeniem. Prelegenci eserp mają solidne osiągnięcia, które sprawiają, że są wzorcowymi profesjonalistami w swojej dziedzinie specjalizacji. - Liquid Learning Wciągające doświadczenie szkoleniowe. Eksploruje rzeczywiste przypadki biznesowe poprzez wykorzystanie technologii i symulacji, łącząc technologie i symulacje, łącząc środowiska online i offline. Elastyczne szkolenia rozwijające Twoje e-umiejętności - Umiejętności miękkie Adaptacja do zmian, przywództwo, wizja strategiczna. Niektóre z umiejętności miękkich, które Światowe Forum Ekonomiczne uznaje za kluczowe, włączamy do naszych programów w ramach metodologii Skill stacking. - Rozwój zawodowy Jakie są Twoje cele zawodowe? Poprzez sesje mentorskie i coachingowe towarzyszymy i doradzamy w projektowaniu planu kariery lub jego reorientacji. Albo nawet zacząć budować swoją markę osobistą. Networking: Zbuduj wartościową sieć kontaktów. Możliwość nawiązania kontaktu ze specjalistami z innych sektorów, ale związanymi z Twoim obszarem zawodowym.

  • Madrid, Hiszpania
  • Amsterdam, Niderlandy
  • + 8 jeszcze

  IE University to czołowy międzynarodowy uniwersytet w Hiszpanii z kampusami w Madrycie i Segovii. Uznany za jeden z wiodących instytucji szkolnictwa wyższego na świecie, IE kształtuje liderów, którzy napędzają innowacje i zmiany w organizacjach, zapewniając środowisko uczenia się, w którym technologie i różnorodność odgrywają kluczową rolę w promowaniu globalnej wizji, przedsiębiorczego sposobu myślenia i humanistycznego podejścia.

  • Vitoria-Gasteiz, Hiszpania
  • Leioa, Hiszpania
  • + 1 jeszcze

  Naszą misją jest pielęgnowanie oświeconej populacji poprzez zapewnianie wysokiej jakości edukacji i szkoleń opartych na wiedzy, innowacjach i równości. Jako instytucja publiczna jesteśmy finansowani przez społeczność, a zarówno opłaty, jak i usługi opierają się tylko w niewielkim stopniu na studentach: nasz uniwersytet jest własnością wszystkich, jest otwarty dla wszystkich. Popieramy akceptację odmienności i włączenie wszystkich członków poza wszelkimi rozbieżnościami.

  • Las Palmas de Gran Canaria, Hiszpania

  University of Las Palmas de Gran Canaria jest uniwersytetem publicznym, który oferuje szeroką gamę stopni naukowych we wszystkich głównych obszarach wiedzy i na wszystkich poziomach (stopnie naukowe, magisterskie i doktoranckie). Nasza strategia jest zorientowana na innowacyjność, jakość i internacjonalizację, ściśle angażując się w lokalną społeczność.

  • Barcelona, Hiszpania

  EUROAULA University College jest instytucją założoną w 1987 roku i specjalizującą się w szkoleniach turystycznych. Od 1997 roku EUROAULA jest stowarzyszona z Uniwersytetem w Gironie, oferując stopień naukowy w dziedzinie turystyki, podwójny stopień w turystyce oraz międzynarodowe zarządzanie hotelarstwem i turystyką, a także studia magisterskie i podyplomowe. Dlatego te studia uniwersyteckie są całkowicie oficjalne i uznawane.

  • Barcelona, Hiszpania

  W całej naszej 20-letniej historii jako instytucji edukacyjnej każdy krok, jaki podjęliśmy w Zigurat Global Institute of Technology, polegał na ewolucji. Zigurat był jedną z pierwszych budowli Mezopotamii i lepiej niż cokolwiek innego symbolizuje historię inżynierii, architektury, wiedzy i transformacji technologicznej, która nas reprezentuje.