Keystone logo
Ghana

Najlepsze uniwersytety dla online Programy w Ghana 2023

Liczba instytucji: 7
  • New York
  • Athens
  • Bucharest
  • + 10 jeszcze

  Unicaf to globalna organizacja edukacyjna z siedzibą w Europie, oferująca stypendia kwalifikującym się kandydatom na studia akademickie z partnerskimi uniwersytetami, obecnie University of Suffolk (Wielka Brytania), Liverpool John Moores University (Wielka Brytania), University of South Wales (Wielka Brytania) , University of California, Riverside Extension (USA) i multi-kampus Unicaf University (Afryka).

  • Accra

  MEST to ogólnoafrykański program szkoleniowy dla przedsiębiorców technologicznych, wewnętrzny fundusz zalążkowy i sieć centrów oferujących inkubację dla startupów technologicznych w Afryce. Założona w Ghanie w 2008 r. firma MEST zapewnia afrykańskim przedsiębiorcom technologicznym szkolenia z kluczowych umiejętności, finansowanie i wsparcie w zakresie rozwoju oprogramowania, biznesu i komunikacji. Centra znajdują się w Akrze w Ghanie; Lagos, Nigeria; Kapsztad, Republika Południowej Afryki; i Nairobi w Kenii. MEST jest finansowany przez Fundację Meltwater, organizację non-profit Meltwater, światowego lidera w dziedzinie wywiadu medialnego i Outside Insight.

  • Accra

  NiBS to prywatna butikowa szkoła biznesowa w Ghanie. Została założona, aby zmieniać świat dzięki nowemu modelowi edukacji, zaprojektowanemu z myślą o potrzebach kadry kierowniczej. Model dostarczania programów NiBS został zaprojektowany z myślą o zajętych menedżerach, łatwych w obsłudze, innowacyjnych i przyszłościowych. Naszym podstawowym założeniem jest to, że nadszedł nowy świt dla Afryki, który wymaga kreatywności przywódców, aby wyłonić się i zabłysnąć. Afryka potrzebuje kadry kierowniczej z zaawansowanymi umiejętnościami przywództwa poznawczego, aby odkryć ograniczenia obecnych praktyk przywódczych i pogłębić wiedzę na temat tego, co działa, a co nie.

  • Boston
  • Mexico City
  • Hanoi
  • + 31 jeszcze

  Tworzymy środowisko, w którym nasze szkoły partnerskie mają szansę nawiązać kontakt z talentami na silnym, osobistym poziomie i rozwijać więzi z wysoko wykwalifikowanymi kandydatami.

  • Accra

  Crown University to wyższa uczelnia koedukacyjna, której polityka edukacyjna jest sprawdzona, oferując bogatą wiedzę fachową, która stwarza zmieniające życie możliwości dla prawdziwie oryginalnych i innowacyjnych badań z perspektywą XXI wieku. Nasze programy są opracowywane w oparciu o psychomotoryczny, modułowy i niezależny od czasu i interaktywny system edukacji ze standardami szkoleniowymi certyfikowanymi i zatwierdzonymi przez profesjonalistów (ICVP), który jest lekki w teorii, ale obciąża wyniki, ale jest oparty na problematycznym podejściu mającym na celu eksport szkolnictwa wyższego za granicą.

  • Sharjah
  • Cape Town
  • Kuwait City
  • + 13 jeszcze

  Westford University College jest jedną z wiodących i prestiżowych szkół biznesu, zlokalizowaną w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, oferującą wysokiej jakości usługi edukacyjne w ramach programów dla studentów, absolwentów i zawodowych zawodowych o znaczącej wartości i uznaniu ze strony organów przyznających i akredytowanych uniwersytetów, które są obecne w Wielkiej Brytanii, Libanie, Stany Zjednoczone, Afryka, Indie i Zjednoczone Emiraty Arabskie. Nasze partnerstwa strategiczne i zrozumienie zmieniających się wymagań branżowych oraz dogłębna analiza realiów ekonomicznych zapewniają, że oferujemy znaczące i zróżnicowane portfolio programów z zakresu zarządzania, mody i technologii. Stworzyliśmy zintegrowany sojusz z Liverpool John Moores University i Cardiff Metropolitan University w Wielkiej Brytanii oraz UCAM w Hiszpanii. Ponad tysiące studentów z ponad 100 różnych krajów studiuje w Westford i stali się częścią społeczności uczącej się, która promuje krytyczne myślenie, eksperymentalne uczenie się, innowacje i przedsiębiorczość. Instytucja została doceniona za doskonałość w dostarczaniu edukacji i skutecznych metodach uczenia się, aw latach 2015-19 otrzymała kilka wyróżnień. Zostaliśmy wyróżnieni przez Forbes Middle East w 2019 roku, otrzymaliśmy nagrodę MENAA za `` Najlepszą markę korporacyjną '' 2019, nagrodę Asian Education Leadership Award za `` Asia's Best Emerging Business School '', `` Best International Business College '' na Bliskim Wschodzie w 2017 roku oraz The Times Higher Education Nagroda za wybitne wsparcie dla studentów w 2016 r.

  • Pudong
  • Beijing
  • Shenzhen
  • + 2 jeszcze

  Jako jedyna chińska szkoła biznesu, która wywodzi się ze współpracy na szczeblu rządowym, CEIBS angażuje się w kształcenie odpowiedzialnych liderów zorientowanych w „China Depth, Global Breadth” zgodnie z mottem „Sumienność, innowacja i doskonałość”. Liderzy chińskiego rządu centralnego i UE odpowiednio chwalili CEIBS jako „kolebkę doskonałej kadry kierowniczej” i „wzór współpracy UE-Chiny”.