Keystone logo
Francja

Najlepsze uniwersytety dla online Programy w Francja 2023

Liczba instytucji: 246
  • Bordeaux, Francja
  • Lyon, Francja
  • + 5 jeszcze

  Od momentu powstania w 1993 roku, ESMA oferuje szkolenie z cyklu CG Animation & FX, które stale ewoluuje w kontakcie z profesjonalistami z dziedziny animacji, którzy towarzyszą nam każdego roku. Szkolenie to, równoważne francuskiemu Bac + 5 poziom (RNCP poziom 7), teraz cieszy się międzynarodowym uznaniem ze strony profesjonalistów i wsparciem największych nazwisk w animacji. Odkryj ten kurs proponowany na naszych kampusach Bordeaux, Lyon, Montpellier, Nantes, Rennes & Toulouse ; Montreal w Kanadzie. Angielska wersja szkolenia jest realizowana na kampusach w Lyonie i Montpellier.

  • Barcelona, Hiszpania
  • Esch-sur-Alzette, Luksemburg
  • + 6 jeszcze

  Konsorcjum europejskich uniwersytetów opracowało nowy i innowacyjny paneuropejski program EUMaster4HPC, skupiający się na rozwiązaniach wysokowydajnych. EUMaster4HPC łączy głównych graczy w edukacji HPC w Europie, aby wyszkolić następną generację wysoko wykwalifikowanych i utalentowanych ekspertów HPC, którzy będą napędzać europejską transformację cyfrową. EUMaster4HPC opiera się na innowacyjnych programach i paradygmatach nauczania, doskonałości akademickiej, światowej klasy ekspertach HPC, dostępie do centrów superkomputerowych i silnym wsparciu przemysłu.

  • Nancy, Francja

  Mines Nancy jest jedną z najlepszych wyższych szkół inżynierskich (9. najlepsza szkoła inżynierska we Francji) i jest szeroko znana na całym świecie (17., 51. i 76. miejsce w rankingu ARWU). Szkoła dąży do zapewnienia najwyższej jakości edukacji z silnym naciskiem na badania i innowacje. Nasi studenci są szkoleni, aby być innowacyjnymi inżynierami i menedżerami z silnym zapleczem naukowym i humanistycznym, wyposażeni w szeroką wiedzę ekspercką i umiejętność pracy w środowiskach wielokulturowych i radzenia sobie ze złożonymi wyzwaniami dzisiejszego społeczeństwa.

  • Strasbourg, Francja

  Złożoność stała się prosta! Szkoła podyplomowa w złożonej chemii systemów oferuje zintegrowany program magisterski i doktorancki w stymulującym środowisku. Program CSC Master oferuje 8 miesięcy kursów - obejmujących pionierskie aspekty współczesnej chemii - oraz 14 miesięcy staży badawczych w trzech laboratoriach. Oprócz laboratoriów badawczych w Strasburgu możesz odbywać staże w firmach lub za granicą. Ta struktura pozwala wzmocnić podstawowe zaplecze chemiczne, rozszerzyć je i dostosować program do swoich zainteresowań. Twoja formacja jest uzupełniona kursami umiejętności, które można przenosić, obejmującymi różne tematy, od rozwoju kariery po przedsiębiorczość. Podczas tego 2-letniego programu magisterskiego będziesz wspierany stypendium; po ukończeniu studiów magisterskich studenci, którzy odnieśli sukces, mają bezpośredni dostęp do programów doktoranckich w Strasburgu, centrum chemii.

  • La Rochelle, Francja
  • Athens, Grecja
  • + 4 jeszcze

  EU-CONEXUS – European University for Smart Urban Coastal Sustainability to silne partnerstwo między dziewięcioma uniwersytetami, które rozwijają naukę i innowacje w centrum doskonałości w zakresie Smart Urban Coastal Sustainability (SmUCS). EU-CONEXUS – European University for Smart Urban Coastal Sustainability promuje wspólne europejskie wartości i wzmocnioną tożsamość europejską, łącząc nowe pokolenie Europejczyków, którzy mogą współpracować i pracować w różnych kulturach europejskich, w różnych językach i ponad granicami.

  • La Rochelle, Francja

  EIGSI La Rochelle to ogólna szkoła inżynierska podyplomowa. Szkoła oferuje szkolenia naukowe, humanistyczne, niosąc wiedzę techniczną i zdecydowanie kierując się CSR w wymiarze społecznym, środowiskowym i ekonomicznym. EIGSI ma 1500 uczniów rozsianych po dwóch kampusach w La Rochelle we Francji i Casablance w Maroku. Założona w 1901 roku w Paryżu, EIGSI jest jedną z najstarszych szkół inżynierskich we Francji.

  • Paris, Francja

  American Graduate School in Paris (AGS) oferuje amerykańskie programy szkolnictwa wyższego studentom z całego świata. AGS to mała, elitarna szkoła wyższa, która łączy w sobie wszystkie cechy najwyższej klasy uniwersytetu z kameralnym i wielokulturowym środowiskiem edukacyjnym. AGS specjalizuje się w stosunkach międzynarodowych i dyplomacji, obejmując szeroki zakres tematów, takich jak między innymi zarządzanie organizacjami pozarządowymi, rozwiązywanie konfliktów, polityka środowiskowa i specjalizacje obszarowe (Afryka, Bliski Wschód, Azja i Europa). Szkoła w pełni wykorzystuje swoją strategiczną lokalizację w dużym międzynarodowym mieście, takim jak Paryż, organizując rozmowy gościnne, wizyty i wydarzenia networkingowe. Znakomity wydział AGS składa się z naukowców, byłych ambasadorów i innych praktyków wywodzących się z różnorodnej społeczności paryskiej. Ponad 60 narodowości było reprezentowanych w gronie wykładowców i studentów AGS w ciągu ostatnich dwudziestu pięciu lat, wnosząc wiele perspektyw do klasy i wspierając dialog i zrozumienie, które leżą u podstaw misji szkoły: pokój poprzez edukację.

  • Saint-Martin-d'Hères, Francja

  Grenoble INP - Pagora, UGA, jest finansowaną przez państwo szkołą inżynierską dla absolwentów, specjalizującą się w dziedzinie włókien, materiałów biopochodnych, papieru i mediów drukowanych. Oferuje szkolenia inżynierskie na poziomie magisterskim i oparte na praktykach, przy wsparciu głównych podmiotów przemysłowych i badawczych we Francji i za granicą.

  • Gif-sur-Yvette, Francja

  CentraleSupélec jest instytucją publiczną działającą na mocy statutu ministerialnego, zajmującą się naukami ścisłymi i inżynierią. Karta ta jest wspólna dla Ministerstwa Szkolnictwa Wyższego, Badań Naukowych i Innowacji oraz Ministerstwa Gospodarki, Przemysłu i Technologii Cyfrowych.

  • Angers, Francja

  Utworzona 1 stycznia 2020 r. IAE Angers jest uniwersytecką szkołą zarządzania University of Angers. Jest również częścią krajowej sieci IAE France.

  • Paris, Francja
  • Dubai, Zjednoczone Emiraty Arabskie
  • + 1 jeszcze

  Założony w 1970 roku Université Paris Pantheon-Assas jest spadkobiercą „La Sorbonne”, dawnego Faculté de Droit et de Sciences Economiques de Paris od XIII wieku. Uniwersytet jest uznawany w kraju i na arenie międzynarodowej jako wiodąca francuska uczelnia prawnicza, zobowiązana do zapewnienia najwyższego poziomu doskonałości we wszystkich dziedzinach prawa.

  • Paris, Francja

  Utworzona w 1972 roku przez głównych graczy na rynku nieruchomości, Grupa ESPI – założona jako stowarzyszenie (ustawa z 1901 roku) – jest prywatną uczelnią, której kwalifikacje są uznawane przez państwo na poziomie 6 (Bac + 3) i poziomie 7 (Bac + 5 ) lub dyplomy szkolne i zarejestrowane w National Directory of Professional Certifications (RNCP), z cyklem licencjackim i zawodowym magisterskim (6 specjalizacji). 50 lat istnienia pozwoliło Grupie zakorzenić się we wszystkich branżach związanych z nieruchomościami. Dziś nasi studenci są rozproszeni po kampusach Paryża, Nantes, Marsylii, Bordeaux, Lyonu i Montpellier.

  • Canterbury, Wielka Brytania
  • Etterbeek, Belgia
  • + 2 jeszcze

  University of Kent to uznana na całym świecie uczelnia. Inspirujemy naszych absolwentów do robienia rzeczy niezwykłych na świecie.

  • Paris, Francja

  Założona w Wiedniu w 2003 roku przez dr Alfreda Pritza, prof. Jutta Fiegl, Heinz Laubreuter i Elisabeth Vykoukal, Uniwersytet Zygmunta Freuda (SFU) to prywatny uniwersytet oficjalnie akredytowany przez państwo austriackie od 2005 roku.

  • Montpellier, Francja

  Założona w 1897 roku firma MBS oferuje francuskie i międzynarodowe talenty, wyjątkowe w swojej różnorodności i pochodzeniu, doskonałe szkolenie uznanej na całym świecie francuskiej szkoły zarządzania. Zaangażowana i włączająca szkoła zarządzania, MBS kształci prekursorów odpowiedzialnej transformacji gospodarczej.