Keystone logo

Najlepsze uniwersytety dla online Programy w Egipt 2023

Liczba instytucji: 24
  • Cairo
  • Geneva
  • Skanderborg
  • + 3 jeszcze

  Bloom Business School “BBS” is a professional training institution established in Egypt, specialized in providing MBA and DBA degrees from international universities and Swiss business schools which are accredited by highly ranked and reputable global and European associations.

  • New York
  • Athens
  • Bucharest
  • + 10 jeszcze

  Unicaf to globalna organizacja edukacyjna z siedzibą w Europie, oferująca stypendia kwalifikującym się kandydatom na studia akademickie z partnerskimi uniwersytetami, obecnie University of Suffolk (Wielka Brytania), Liverpool John Moores University (Wielka Brytania), University of South Wales (Wielka Brytania) , University of California, Riverside Extension (USA) i multi-kampus Unicaf University (Afryka).

  • Cairo

  Helwan University jest uniwersytetem technicznym i aplikacyjnym, posiada wszystkie cechy wyróżniające i różnorodne. Uważany jest za wyjątkowy model wśród egipskich uniwersytetów, ponieważ obejmuje wydziały sztuk pięknych, sztuk pięknych, sztuk użytkowych, edukacji artystycznej, edukacji muzycznej i wychowania fizycznego. Będąc w sercu społeczności przemysłowej, Helwan University jest uważany za wyjątkowy model wśród uniwersytetów egipskich w ogóle. Składa się z 20 wydziałów oraz 50 ośrodków badawczych i jednostek produkcyjnych, które łączą uniwersytet z problemami egipskiego społeczeństwa.

  • Cairo

  Alexandria University dąży do przywrócenia historycznego statusu Alexandria University i osiągnięcia wszechstronnego skoku jakościowego w różnych dziedzinach wiedzy w ramach szlachetnych wartości ludzkich, umożliwiając mu zajęcie wiodącej pozycji na jego krajowym, arabskim, afrykańskim, śródziemnomorskim i globalnym środowiskach. University of Alexandria to krajowa instytucja edukacyjna, badawczo-rozwojowa zintegrowana z wytwarzaniem i rozpowszechnianiem wiedzy. Podkreśla także budowanie nowoczesnego człowieka i kulturową rehabilitację społeczeństwa. I być w stanie objąć stanowiska kierownicze we wszystkich sektorach.

  • قسم أول 6 أكتوبر

  Uniwersytet MSA zapewnia studentom pierwszą brytyjską edukację wyższą w Egipcie i regionie Bliskiego Wschodu. Pomaga im również w zdobywaniu zdolności twórczych i zaangażowaniu w uczenie się przez całe życie. Wierzymy, że nasi studenci kończą studia z niezbędnymi dla nich rozwiniętymi umiejętnościami pisarskimi, analitycznymi i komunikacyjnymi. Absolwenci MSA odnoszą sukces nie tylko w swojej pierwszej pracy, ale przez całą karierę.

  • ثالث القاهرة الجديدة

  The German University In Cairo , GUC, jest egipskim prywatnym uniwersytetem założonym na mocy dekretu prezydenta 27/2002, zgodnie z ustawą nr 101/1992 i przepisami wykonawczymi nr 355/1996. Niemiecki uniwersytet w Kairze / Deutsche Universität w Kairo powstał w 2002 roku we współpracy z uniwersytetami państwowymi w Ulm i Stuttgarcie, pod patronatem egipskiego Ministerstwa Szkolnictwa Wyższego, Ministerstwa Nauki, Badań i Sztuki kraju związkowego Badenia-Wirtembergia , Niemcy, przy wsparciu Niemieckiej Służby Wymiany Akademickiej (DAAD), Ambasady Niemiec w Kairze, Arabsko-Niemieckiej Izby Przemysłowo-Handlowej (AHK), Federalnego Ministerstwa Edukacji i Badań, Niemiec, Państwowego Uniwersytetu w Tybindze, Państwowy Uniwersytet w Mannheim i Akademia Sztuk Pięknych w Lipsku.

  • Canal Mahmoudiah Street

  Pharos University In Alexandria jest zaangażowany w swoją rolę w rozwoju społeczeństwa, zapewniając stabilne i stymulujące środowisko dla edukacji i badań naukowych. Uniwersytet oferuje wyróżniającą się usługę edukacyjną, zapewniając wszystkim studentom uczciwe możliwości, aby umożliwić im osiągnięcie zrównoważonego rozwoju we wszystkich dziedzinach życia oraz optymalizację partnerstwa ze społecznościami krajowymi, regionalnymi i międzynarodowymi w ramach elastycznego systemu, który umożliwia ciągły rozwój i zachowanie wartości społeczności i etyki, jednocześnie nadążając za rozwojem naukowym i technologicznym.

  • Km 22

  Newgiza University (NGU) to multidyscyplinarny prywatny uniwersytet w Kairze w Egipcie. Położona na legendarnym płaskowyżu Gizy, zaledwie kilka minut od Wielkich Piramid, NGU zapewnia światowej klasy edukację uniwersytecką studentom na poziomie lokalnym, regionalnym i międzynarodowym.

  • Gamaiet Ahmed Orabi

  Odkąd Misr International University , zobowiązaliśmy się do wyróżnienia akademickiego i wysokiej jakości edukacji. Spoglądając wstecz na minione lata, jestem dumny z osiągnięć uczelni i ciągłego dążenia do intelektualnego, zawodowego i twórczego rozwoju jej studentów.

  • Beni Suef

  NUB powstał w centrum East New Beni Suef City, tuż przy drodze Kair-Beni Suef. Moment, w którym dostrzegliśmy, jak wiele uwagi potrzebuje edukacja, szczególnie w Górnym Egipcie, jest tym samym momentem, w którym zdaliśmy sobie sprawę, że nasze marzenie o budowie NUB jest osiągalne. Uniwersytet to miejsce, w którym pielęgnuje się młodzież i przygotowuje wykształcone pokolenia, którym możemy powierzyć rozwój naszej ukochanej Ojczyzny.

  • Cairo

  Wyższy Instytut Technologii Inżynierii i Administracji Biznesowej jest zaangażowany w oferowanie wyjątkowego środowiska akademickiego, które pomaga studentom w zdobywaniu wiedzy, umiejętności i etyki zawodowej, aby konkurować lokalnie, a także we współpracy z kanadyjskimi uniwersytetami, aby kwalifikować absolwentów do pracy regionalnej i na arenie międzynarodowej. Instytut wspiera badania naukowe i zdobywanie zaufania społeczności.

  • Cairo

  Współczesny system edukacyjny wywodził swoich uczniów ze szkół Koranu i Al-Azhar w momencie jego powstania, ponieważ istniały komitety, które wędrowały po kraju, aby odwiedzić szkoły Koranu i wybrać wyróżniających się uczniów, aby dołączyli do nowoczesnych szkół, wybrano również wyróżniających się uczniów z Al-Azhar. szkół średnich w ich placówce, ale raczej niektórym z nich udało się przyłączyć do misji wysłanej przez Mohammeda na studia we Francji.

  • El Shorouk City

  UFE ma na celu przybliżenie swoim studentom doskonałości francuskiej edukacji i szkoleń w Egipcie. Oferując prawdziwie wielokulturowe doświadczenie, uniwersytet planuje wychować kolejne pokolenie pionierów i niezwykłych wizjonerów z różnych dziedzin. Dziesięć lat od otwarcia uczelnia stara się aktywnie przyczyniać się do rozwoju standardów edukacyjnych w Egipcie. UFE to pomost między Europą, Bliskim Wschodem i Afryką w Kairze.

  • El-Nahda

  Prof. Ibrahim Abouleish (1937 - 2017) założył SEKEM w 1977 r., Inicjatywę, która wspiera zrównoważony rozwój w kierunku przyszłości, w której każdy człowiek może rozwijać swój indywidualny potencjał, gdzie ludzkość żyje razem w formach społecznych odzwierciedlających ludzką godność i gdzie wszystkie działania gospodarcze są prowadzone zgodnie z zasadami ekologicznymi i etycznymi. W ramach swojej wizji prof. Abouleish założył w 2009 r. Uniwersytet Heliopolis dla Zrównoważonego Rozwoju; pierwszy uniwersytet na Bliskim Wschodzie, który jako główny kierunek wyznaczył zrównoważony rozwój.

  • Cairo
  • New York

  Założony w 1919 roku Uniwersytet Amerykański w Kairze (AUC) jest wiodącą anglojęzyczną, amerykańską instytucją sztuk wyzwolonych, akredytowaną przez USA instytucją szkolnictwa wyższego oraz centrum życia intelektualnego, społecznego i kulturalnego świata arabskiego.