Keystone logo
Czechy

Najlepsze uniwersytety dla online Programy w Czechy 2023

Liczba instytucji: 78
  • Prague 3

  Wydział Stosunków Międzynarodowych (FIR) jest jednym z największych wydziałów na Uniwersytecie Ekonomicznym i Biznesowym w Pradze. Istnieją dwa główne kierunki zarówno w nauczaniu, jak i badaniach: biznes międzynarodowy oraz polityka międzynarodowa i dyplomacja. Inne programy, koncentrujące się na biznesie i prawie, polityce międzynarodowej i dyplomacji lub turystyce, również odgrywają nieuniknioną rolę. Kluczową cechą wyróżniającą FIR jest wysoki poziom umiędzynarodowienia na wszystkich etapach z silnym naciskiem na znajomość języka studentów. FIR jest pierwszym wydziałem w Czechach, który uzyskał akredytację programu studiów przez EFMD.

  • Brno

  NEWTON University to najwyżej oceniana prywatna szkoła biznesu w Czechach. Nasze kursy dadzą Ci wiedzę i doświadczenie, które umożliwią Ci rozpoczęcie globalnej kariery przedsiębiorczej lub menedżerskiej.

  • Mlada Boleslav
  • Prague

  Jesteśmy nowoczesną, postępową i dynamicznie rozwijającą się uczelnią, która jest ściśle powiązana z branżą motoryzacyjną i innymi światowymi liderami. Zostaliśmy założeni przez dużą międzynarodową firmę – ŠKODA AUTO. Oferujemy specjalne programy studiów licencjackich i magisterskich o wyjątkowym ukierunkowaniu - połączenie studiów ekonomicznych z wysokiej jakości podstawami technicznymi, solidnym szkoleniem językowym i praktyczną wiedzą, którą zdobędziesz podczas stażu, poprowadzi Cię poza szkołą!

  • Prague 1

  Academy of Performing Arts in Prague (AMU) jest największą szkołą artystyczną w Czechach. Dzięki szerokiemu zakresowi, od teatru, muzyki i tańca po produkcję telewizyjną i filmową, UAM jest uważany za różnorodną i opiekuńczą przestrzeń, w której młodzi artyści mogą odkrywać, doskonalić i dalej rozwijać wszelkie talenty, jakie mogą posiadać.

  • Prague

  Prague School of Creative Communication to prywatna uczelnia, która doskonale przygotuje Cię do kariery we wszystkich obszarach branży kreatywnej. Nasze programy studiów / specjalizacje Kreatywny marketing i komunikacja (marketing cyfrowy i komunikacja, marketing kreatywny, zarządzanie w przemyśle kreatywnym), sztuki literackie (sztuki literackie, pisanie komercyjne w mediach) i sztuki wizualne (fotografia i sztuki audiowizualne, animacja i efekty wizualne, Projektowanie Graficzne i Media) związane są z praktyczną działalnością agencji reklamowych, studiów graficznych, wydawnictw i instytucji medialnych. Podczas studiów będziesz pracować na realne zlecenia.

  • Pilsen

  Wydział Mechaniczny jest jednym z najstarszych wydziałów w Pilźnie i od ponad 70 lat potwierdza swoją niezastąpioną pozycję w tym przemysłowym mieście.

  • Prague

  Jesteśmy największą prywatną uczelnią w Republice Czeskiej z ponad 7.000 studentami w 2 lokalizacjach w Pradze i Brnie. Założona w 2001 roku jako pierwsza prywatna uczelnia, odkąd przygotowaliśmy ponad 20.000 studentów do kariery w sektorze korporacyjnym i publicznym.

  • Ceske Budejovice

  Wydział Zdrowia i Nauk Społecznych Uniwersytetu Południowoczeskiego (FHSS USB) zajmuje wyjątkową pozycję w Republice Czeskiej, szczególnie ze względu na połączenie opieki zdrowotnej i zagadnień społecznych. Naszym celem jest, aby absolwenci zrozumieli i zastosowali podejście holistyczne, które patrzy na osobę jako całość, a tym samym zapewnia wsparcie zarówno dla ciała, jak i duszy. Harmonijne połączenie tych perspektyw stwarza możliwości szkolenia profesjonalistów, którzy mogą wykonywać swój zawód jako misję. To wielki atut Wydziału we współczesnym świecie - tak wykształcone osoby zawsze będą potrzebne w miejscu pracy. Wydział jest instytucją edukacyjną, która w sposób wyraźny koncentruje się na obszarze opieki zdrowotnej i społecznej. Prowadzi twórcze działania w sferze zastosowań, w ramach konkretnych projektów, oraz prowadzi bezpośrednią pracę kliniczną i terenową z osobami defaworyzowanymi zarówno zdrowotnie, jak i społecznie. Rozwija działalność naukowo-badawczą oraz współpracę międzynarodową z ważnymi instytucjami i ośrodkami zawodowymi.

  • Brno

  University of Veterinary Sciences Brnie został założony w 1918 roku. Obecnie uniwersytet składa się z trzech wydziałów - Wydziału Medycyny Weterynaryjnej, Wydziału Higieny Weterynaryjnej i Ekologii oraz Wydziału Farmaceutycznego. VFU Brno to jedyna uczelnia w Republice Czeskiej specjalizująca się w weterynarii, higienie weterynaryjnej i ekologii, a także tylko jedna z dwóch wykładających nauki farmaceutyczne. Znajduje się na terenie miasta Brno w dzielnicy Brno - Královo Pole, na terenie kampusu uniwersyteckiego, gdzie znajdują się wszystkie obiekty edukacyjne i badawcze.

  • Prague 6

  Czech Technical University in Prague jest najstarszym uniwersytetem technicznym w Europie, założonym w 1707 roku i obecnie jest wiodącym uniwersytetem badań technicznych w regionie oraz w klastrze badań w Pradze. CTU oferuje studia licencjackie, magisterskie i doktoranckie na 8 wydziałach: Wydział Inżynierii Lądowej, Inżynierii Mechanicznej, Elektrotechniki, Nauk Jądrowych i Inżynierii Fizycznej, Architektura, Nauki o transporcie, Inżynieria biomedyczna, Technologie informacyjne i programy w MIAS School of Business. Ponadto CTU oferuje bezpłatne kursy sportowe, możesz odwiedzić i studiować w National Library of Technology i poczuć międzynarodową społeczność na Campus Dejvice w sercu Europy.

  • Nancy
  • Metz
  • Marseille
  • + 5 jeszcze

  Université de Lorraine jest francuskim uniwersytetem publicznym, który oferuje swoim prawie 52 000 studentów pełen zakres studiów na wszystkich kierunkach i zgodnie z modelem bolońskim (licencjat / magister / doktorat).

  • Prague

  Prague Film Institute to profesjonalna szkoła filmowa w Pradze, która uczy poprzez działanie, a nie tylko nauczanie.

  • Prague

  Wyższa Szkoła Ekonomii i Biznesu w Pradze (VŠE) jest jedną z najbardziej prestiżowych uczelni w dziedzinie zarządzania i ekonomii i wielokrotnie plasowała się wśród najlepszych szkół w rankingu European Business School Financial Times.

  • Prague
  • Dubai

  Europejskie Centrum Edukacji Zawodowej zapewnia praktyczną edukację w formie unikalnych programów z zakresu prawa, biznesu międzynarodowego, technologii informatycznych, architektury i projektowania, zrównoważonego rozwoju i inżynierii. Naszym celem jest edukowanie młodych i zdolnych studentów o tym, jak naprawdę działa świat zawodowy.

  • Liberec

  Najwyższe wyniki w badaniach i nauce, doskonałość w nauczaniu i interdyscyplinarna współpraca są dowodem na Technical University of Liberec od 1953 roku. Około 7000 studentów studiuje na siedmiu wydziałach i jednym specjalistycznym instytucie.