Keystone logo

Najlepsze uniwersytety dla online Programy w Cypr 2023

Liczba instytucji: 31
  • Nicosia

  Philips University to dynamiczna instytucja, która zapewnia stymulujące intelektualnie i wymagające programy studiów licencjackich i magisterskich. Programy Uniwersytetu Philips są dobrze wyważone, znaczące i pomocne dla studentów. Wydziały uniwersyteckie, posiadające dowody doskonałości nauczania i badań naukowych oraz zaangażowanie w naukę studentów, dostarczają programy.

  • Nicosia

  University of Cyprus zamierza stać się pionierską instytucją badawczą osiągającą międzynarodowe uznanie naukowe w europejskim szkolnictwie wyższym, oferując konkurencyjne programy i stać się centrum doskonałości w szerszym regionie euro-śródziemnomorskim.

  • Egkomi

  Cyprus Maritime Academy (CyMA), część sieci edukacyjnej Uniwersytetu w Nikozji - największego uniwersytetu na Cyprze - jest pierwszą akademią morską na Cyprze, która oferuje trzy certyfikaty kompetencji. CyMA oferuje certyfikaty kompetencji oficera odpowiedzialnego za wachtę nawigacyjną (nauki morskie), oficera odpowiedzialnego za wachtę inżynierską (inżynieria morska) i oficera elektrotechnicznego (elektrotechnika morska), wszystkie zatwierdzone przez Departament Żeglugi Handlowej Ministerstwa Transportu, Komunikacji i Pracy.

  • Nicosia

  Intercollege to niezależna, koedukacyjna uczelnia oferująca równe szanse, łącząca najlepsze elementy zachodniej edukacji, standardy jakości i międzynarodową filozofię z prawdziwą troską o swoich studentów. Zlokalizowany w Nikozji Intercollege stał się globalnym centrum edukacji oferującym szereg akademickich, zawodowych i zawodowych programów studiów.

  • Paphos

  Jednostka kształcenia na odległość (DLU) na Uniwersytecie Neapolis wykorzystuje najnowocześniejszą technologię elektroniczną jako platformę oferującą studentom studia podyplomowe na współczesnych specjalnościach. Celem DLU jest wspieranie studentów i pracowników naukowych Uniwersytetu zarówno w długoterminowej, jak i krótkoterminowej edukacji na odległość. Podstawową filozofią DLU jest zapewnienie równości w dostępie do informacji i poszanowaniu potrzeb każdego studenta naszej Uczelni. Naszą wizją jest stworzenie jednostki, która będzie prototypem w nauczaniu na odległość dla wszystkich uczelni, które oferują podobne programy studiów.

  • Turkish Republic of Northern Cyprus

  Final International University (FIU) został założony w 2015 roku w dystrykcie Kyrenia na Cyprze Północnym jako partnerstwo między Final Education Institutions, czołową marką edukacyjną w Turcji, a DMG-Akgünler Group, wiodącym operatorem w sektorze turystycznym na Cyprze Północnym.

  • Ozanköy

  Cyprus Science University znacznie się rozwija na arenie międzynarodowej, obecnie przyjmując zagranicznych studentów na Cyprze Północnym z 23 krajów z Azji, Europy i Afryki. Dzięki wyposażeniu naszej instytucji w nowoczesne laboratoria technologiczne i obiekty dydaktyczne, możliwości edukacyjne nie mają sobie równych. Tutaj, na Cyprus Science University , oferujemy naszym studentom możliwość nie tylko poszerzenia wiedzy teoretycznej, ale także praktycznego doświadczenia. Wszyscy studenci zagraniczni mają prawo do 50% stypendium podczas studiowania kursów podyplomowych na Cyprus Science University .

  • Aglantzia
  • Limassol

  CIIM - Cyprus International Institute of Management to międzynarodowa szkoła biznesu założona w 1990 roku przez grupę liderów biznesu i zespół wybitnych naukowców reprezentujących jedne z najlepszych szkół biznesu na świecie. Naszym celem było pozyskanie najlepszych nauczycieli w zakresie zarządzania absolwentami, niezależnie od lokalizacji, oraz udostępnienie ich talentu i doświadczenia na Cyprze.

  • Larnaca

  Unicaf to wiodąca platforma internetowa zapewniająca niedrogie i wysokiej jakości szkolnictwo wyższe na niedostatecznie rozwiniętych rynkach, współpracująca z renomowanymi uniwersytetami w Wielkiej Brytanii, USA, Europie i Afryce.

  • Famagusta

  Cyprus West University został założony w 2015 roku i znajduje się na Cyprze Północnym. Jako instytucja szkolnictwa wyższego symbolizuje współczesny aspekt Cypru, który jest historycznym i kulturalnym centrum Morza Śródziemnego.

  • Nicosia

  The Cyprus Institute to międzynarodowa organizacja badawcza z siedzibą w Nikozji, stolicy Cypru. Działa pod patronatem Cypryjskiej Fundacji Badań i Edukacji, zarządzanej przez uznaną na arenie międzynarodowej radę powierniczą. Jego misją jest służenie jako centrum nauki, technologii i innowacji dla regionu wschodniej części Morza Śródziemnego i Bliskiego Wschodu, zajmując się kwestiami o znaczeniu regionalnym i globalnym.

  • Paphos

  Neapolis University na Cyprze to młody, ale dynamiczny, szybko rozwijający się uniwersytet działający od 2010 roku w sercu uroczego miasta Pafos, na zachodnim wybrzeżu wyspy Cypr, oferujący programy licencjackie, magisterskie i doktoranckie w języku greckim i angielskim. . Zapisanie się na Neapolis University na Cyprze zapewnia studentom wysokiej jakości, stymulujące i przyjemne środowisko. Największą zaletą Neapolis jest jakość i poświęcenie wykładowców, z których większość ma duże doświadczenie w nauczaniu i prowadzeniu badań naukowych na uniwersytetach europejskich i amerykańskich. Opierając się na takim wydziale i ambitnej strategii, szybko staje się jednym z najlepszych prywatnych uniwersytetów na Cyprze.

  • Amsterdam
  • Famagusta

  Uniwersytet dla marzycieli i wykonawców. Uniwersytet dla światowej klasy talentów nowej generacji. Uniwersytet, od którego zaczniesz swoją przyszłość.

  • Manchester
  • Accra
  • Budapest
  • + 62 jeszcze

  World-class university preparation qualifications designed by universities for international students to succeed at university.

  • Strovolos

  Wyzwania w dzisiejszej globalnej gospodarce są ogromne i ciągle ewoluują. Dlatego studenci zdobywający wyższe wykształcenie/certyfikat w biznesie mają większy sens niż kiedykolwiek. CBS oferuje, poprzez swoje programy, szereg doświadczeń akademickich i pozaakademickich, aby wyposażyć naszych studentów w cechy nowoczesnego lidera.