Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj wiele online Niepełny etat Certyfikat Programy w Zarządzanie nieruchomościami w Szwajcaria 2023

online Niepełny etat Certyfikat Programy w Zarządzanie nieruchomościami w Szwajcaria 2023

Przegląd

Program zarządzania nieruchomościami jest dobrym sposobem na przygotowanie się do pracy w zakresie transakcji dotyczących nieruchomości. To pole obejmuje nadzór nad cyklem życia nieruchomości, od sprzedaży i zakupów po rozwój i utrzymanie.

Szwajcaria, Konfederacja Szwajcarska oficjalnie jest federacją składającą się z 26 kantonów, z Berna jako siedziba władz federalnych. Niezależność Szwajcaria 's i neutralność dawna uhonorowany przez największych potęg europejskich. Szwajcaria jest spokojna, dostatniego i stabilnego nowoczesnej gospodarki rynkowej z niskim bezrobociem.

Certyfikat programów, które mogą zostać zdobyte w około roku, składa się z zajęć akademickich, które są oferowane na różnych poziomach zaawansowania i zdolności. Licencjackich, jak i studentów, w zależności od kierunku studiów, mogą uzyskać certyfikaty.

Nauka w niepełnym wymiarze godzin umożliwia uzyskanie stopnia naukowego lub kwalifikacji, nawet jeśli nie można uczęszczać do szkoły w pełnym wymiarze godzin. Można uczyć się we własnym tempie, stopniowo gromadząc punkty, które liczą się do końcowej kwalifikacji.

Czytaj więcej
Kierunki studiów
  • Studia biznesowe (0)
  • Powrót do głównej kategorii
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania