Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj wiele online Licencjat w dziedzinie nauk ścisłych (BSc) Programy w Zarządzanie 2023

online Licencjat w dziedzinie nauk ścisłych (BSc) Programy w Zarządzanie 2023

Przegląd

Uniwersytecie student może otrzymać stopień Bachelor of Science, wykonując około cztery lata o wartości zajęć. Poprzez studiowanie w trybie online, niektórzy uczniowie mogą mniej lub więcej czasu, aby ukończyć poziom.

Czym jest online BSc w zarządzaniu? Ten stopień daje studentom szeroką wiedzę na temat jak rozwiązać problemy i wyzwania twarzy, które odbywają się w realnym świecie biznesu. Student może wybrać specjalizację w danej dziedzinie gospodarki, takich jak handel detaliczny, sprzedaży lub personelu. Zajęcia mogą obejmować administracji, księgowości, prawa gospodarczego, marketingu i zarządzania zasobami ludzkimi. Po ukończeniu szkoły, jednostki mogą wykonywać pracę lub zdecydować się na kontynuowanie nauki.

Oprócz zyskuje szerokie wykształcenie w zakresie zarządzania, student on-line mogą nabywać inne umiejętności, które są niezbywalne do pracy i może prowadzić do lepszych perspektyw zatrudnienia lub promocji.Mogą to działa dobrze sam, wielozadaniowość sprawnie i tworzenia systemów, które wspierają efektywność.

Koszt finansowy uzyskania tego stopnia będą się różnić od jednej instytucji do drugiej. Dystans uczniowie mogą uzyskać stopień naukowy z obcym kraju, bez konieczności opuszczania domu, który może zaoszczędzić znaczną ilość pieniędzy. Przed podjęciem programu, przyszli studenci powinni przeprowadzić odpowiednie badania, aby mieć pewność, że spełni ich potrzeby.

Zarządzanie jest to zajęcie, które jest niezbędne w każdej branży. Ktoś, kto posiada wykształcenie w dziedzinie może ubiegać się o pracę jako funkcjonariusz zasobów ludzkich, kierownik działu marketingu, kierownik sklepu detalicznego lub analityk systemów. Pracodawcy mogą być małe przedsiębiorstwa, międzynarodowe korporacje, organizacje non-profit lub podmioty rządowe. Zdobywając tytuł, jednostka może być bardziej konkurencyjna w poszukiwaniu pracy i potencjalnie zarobić wyższą pensję.

Studiowanie online może być inteligentny sposób do ukończenia nauki w college'u.Aby zacząć, szukać programu poniżej i skontaktować się bezpośrednio ze biurowego wstęp szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.

Czytaj więcej

Filtry

  • Licencjat w dziedzinie nauk ścisłych (BSc)
  • Nauki społeczne
  • Nauki polityczne
Kierunki studiów
  • Nauki społeczne (0)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania