Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 2 online Licencjat z zarządzania przedsiębiorstwem (BBA) Programy w Marketing międzynarodowy 2023/2024

2 online Licencjat z zarządzania przedsiębiorstwem (BBA) Programy w Marketing międzynarodowy 2023/2024

Przegląd

Zarabiając online BBA, studenci są gotowi wejść w świat biznesu i wpływać na firmy w wybranym obszarze. Zapewnia kompleksową bazę wiedzy oraz bardziej skoncentrowaną edukację w wybranym przez studenta obszarze.

Co to jest BBA online w marketingu międzynarodowym? Ukierunkowane na studentów chcących kontynuować karierę w globalnym świecie biznesu, stopień ten może pomóc im zrozumieć koncepcje kulturowe oraz praktyki biznesowe. Studenci mogą być zobowiązani do nauki drugiego języka lub uczestniczenia w zajęciach z zakresu różnorodności kulturowej. Wiele szkół oferuje zagraniczne staże lub studia za granicą, aby studenci mogli doświadczyć, jaka może być międzynarodowa kariera.

Komunikacja, budowanie zespołu i znajomość języków to tylko niektóre z możliwości wzmocnionych przez BBA w marketingu międzynarodowym.Te umiejętności mogą przynieść studentom praktyczne sposoby przez cały czas ich codziennego życia, a także uczynić je bardziej atrakcyjnymi dla międzynarodowych pracodawców.

Koszt związany z online BBA w marketingu międzynarodowym będzie różny dla każdej szkoły, w zależności od wielkości szkoły i jej lokalizacji. Szczególnie, jeśli chodzi o międzynarodowe szkoły, mogą być różne kursy dla zagranicznych studentów.

Absolwenci z BBA w marketingu międzynarodowym są oceniane przez pracodawców za wiedzę w zakresie globalnych praktyk biznesowych. Niektóre z najlepszych miejsc pracy wybranych przez studentów z tego stopnia obejmują oficer usług zagranicznych, tłumacza i międzynarodowego analityka papierów wartościowych. Podczas gdy większość studentów decyduje się na pracę w firmie globalnej po ukończeniu tego stopnia, niektórzy decydują się na udział w krajowych firmach, które prowadzą duże ilości działalności na arenie międzynarodowej.

Rosnące sieci międzynarodowe odgrywają istotną rolę w tworzeniu zapotrzebowania na utalentowanych specjalistów posiadających stopień BBA w międzynarodowym marketingu. Ponieważ potrzeba takich ekspertów nadal wzrasta, można zwiększyć liczbę miejsc pracy. Wyszukaj swój program poniżej i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz wstępny.

Czytaj więcej

Filtry

  • Licencjat z zarządzania przedsiębiorstwem (BBA)
  • Marketing
  • Marketing
  • Marketing międzynarodowy
Kierunki studiów
  • Marketing (2)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania