Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 6 online Licencjat Programy w Filozofia 2023

6 online Licencjat Programy w Filozofia 2023

Przegląd

Bachelor of Arts to czteroletnie dzieło, które łączy w sobie konkretny temat z wybranymi klasami sztuk wyzwolonych. Celem jest przygotowanie Cię do kariery i zapewnienie wszechstronnej edukacji.

Czym jest licencjat z filozofii? Studiowaniem problemów dotyczących istnienia, wiedzy, rozumu, języka i wartości jest filozofia. Niektóre koncentrują się na filozofii obejmują politykę, psychologię i humanistykę. BA w filozofii obejmuje kilka podstawowych kursów, takich jak matematyka, nauka i historia. Możesz również podjąć bardziej specjalistyczne kursy, takie jak logika i paradoksy, jak się kłócić i etyka. Niektóre kursy mogą również spojrzeć na pisma wpływowych filozofów, w tym Kierkegaarda i Platona.

Niektóre umiejętności, które możesz zdobyć podczas studiowania filozofii to krytyczne myślenie, rozwiązywanie problemów i organizacja. Gdy połączysz krytyczne myślenie i rozwiązywanie problemów, możesz łatwiej rozwiązywać wspólne problemy w życiu. Dzięki organizacji możesz zaoszczędzić czas lub stworzyć uspokajające środowisko życia.

Szkoła, w której chcesz wziąć udział, odgrywa dużą rolę w określaniu twoich kosztów. Cechy, takie jak rozmiar i lokalizacja szkoły, mogą sprawić, że twój stopień będzie bardziej lub mniej kosztowny w porównaniu z innymi instytucjami. W swoim budżecie uwzględnij niezbędne elementy, takie jak książki, lekcje, jedzenie i zakwaterowanie.

Zdolność do wyrażania pomysłów w sposób logiczny i jasny może kwalifikować Cię do różnych stanowisk w wielu branżach. Niektórzy pracodawcy, którzy szukają studentów filozofii, to podmioty służby cywilnej, kancelarie prawne, szkoły, organizacje charytatywne, banki i agencje rekrutacyjne. Niektóre tytuły prac, do których możesz się kwalifikować, obejmują radcę prawnego, urzędnika samorządu lokalnego, asystenta prawnego i psychoterapeuty. Znajomość filozofii może również prowadzić do kariery pisarskiej, np. Powieściopisarz czy dziennikarz.

Możesz studiować filozofię w wielu różnych szkołach. Aby zawęzić opcje, zastanów się, czy chcesz chodzić do szkoły w trybie online, w domu lub za granicą. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Czytaj więcej

Filtry

 • Licencjat
 • Studia humanistyczne
 • Filozofia
Kierunki studiów
 • Studia humanistyczne (6)
  • Powrót do głównej kategorii
  Lokalizacje
  Znajdź więcej lokalizacji
  Typ stopnia naukowego
  Czas trwania
  Tempo nauki
  Język
  Język
  Forma badania