Keystone logo

1 A-levels Programy w Chemia w Wolverhampton, Wielka Brytania 2023

Przegląd

Brytyjskie szkoły stosują poziomy A, aby określić, czy uczeń jest gotowy na studia na poziomie uniwersyteckim. Wysoki wynik na tych egzaminach może być kluczem do rozpoczęcia pożądanego programu studiów licencjackich.

Doktorat w dziedzinie chemii jest doktorat w dziedzinie badań podstawowych chemii. Poszczególne dyscypliny wynikające m.in., supermolekularny bioorganicznej syntezę, nanowytwarzania, nastrojowe i chemii środowiska, jak również pola ogniw paliwowych badawczych. Program oferowany jest w USA i Wielkiej Brytanii i na całym świecie często rynkowych i współpracy z innymi programami, w tym Biofizyki, Chemical Physics, klimatyczne, i Oceanic Nauki, Inżynierii Chemicznej i Biomolecular i fizyka.

Zjednoczone Królestwo Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej, powszechnie znany jako Zjednoczonego Królestwa i Wielkiej Brytanii, jest suwerennym państwem znajduje się na północno-zachodnim wybrzeżu kontynentalnej Europy.Dwa najbardziej znane (i najstarsze) uniwersytety Oxford i Cambridge (często określane jako Oxbridge przez wielu Brytyjczyków) Anglia ma również kilka innych światowej klasy instytucji, w tym kilka w Londynie (zwłaszcza w Imperial College, London School of Economics, University College London i King 's College London, wszystkie są częścią Uniwersytetu Londyńskiego)

Czytaj więcej

Filtry

 • Wielka Brytania
 • Nauki przyrodnicze
 • Chemia
 • Wolverhampton
Kierunki studiów
 • Nauki przyrodnicze (1)
  • Powrót do głównej kategorii
  Lokalizacje
  Znajdź więcej lokalizacji
  Typ stopnia naukowego
  Tempo nauki
  Język
  Język
  Forma badania

  Powiązane kierunki studiów