Dyplom na poziomie licencjackim 6 120. Dyplom w zarządzaniu biznesem i administracją składa się z 10 modułów i 6 zadań pisemnych, a każdy moduł składa się z około 40 godzin nauki z przewodnikiem. Podczas wypełniania internetowego dyplomu biznesowego studenci będą mieli dostęp do różnych materiałów do nauki, takich jak pomoc nauczyciela i webinaria, forum do nauki społecznej i dodatkowe materiały pomocne w ukończeniu kursu biznesowego dla absolwentów.

Kurs ten będzie najbardziej odpowiedni dla osób, które mają co najmniej 25 lat i mają 5 lat doświadczenia na stanowisku kierowniczym i nie mają wykształcenia, ale chcą uczyć się na studia MBA lub studia podyplomowe. Po pomyślnym ukończeniu kursu, Studenci będą mogli zapisać się na nasz podyplomowy dyplom Level 7 w zakresie zarządzania strategicznego lub szereg innych kursów podyplomowych.


Opłaty za kurs

Opłata za zapisanie się na kurs na poziomie 6 wynosi 1500 £ .

Uczniowie mogą dokonać płatności za pomocą jednej z następujących metod:

 • Karta kredytowa lub debetowa
 • Przelew bankowy
 • Miesięczne raty bez odsetek
 • Paypal
 • Western Union

Koszt obejmuje:

 • Wszystkie materiały szkoleniowe, w tym moduły online i zadania pisemne.
 • Indywidualna pomoc nauczyciela z 1-2-1 sesjami Skype
 • Dedykowane wsparcie dla studentów
 • Dostęp do internetowego forum do nauki społecznej
 • Oznaczenie zadania i informacja zwrotna
 • DARMOWA karta dodatkowa NUS o wartości 12,00 GBP
 • DARMOWY Laptop
 • Bezpłatne CV Pomoc w pisaniu po zakończeniu kursu.


Przegląd kursu

Kurs Graduate Business and Management składa się z 10 modułów i zadań pisemnych. Każdy moduł składa się z 40 godzin nauki materiału z dodatkowymi 30-50 godzinami materiałów opcjonalnych składających się z zalecanych ćwiczeń, zalecanych odczytów, zasobów internetowych i ćwiczeń samokontroli.


Pisemne zadania

Kurs zarządzania biznesowego i administracyjnego na poziomie 6 ATHE składa się z 10 modułów i 6 zadań pisemnych. Po ukończeniu modułów uczniowie otrzymają dostęp do zadań. Liczba zadań wynosi około 5000-8000 słów. Uczniowie otrzymują pomoc dotyczącą modułów i zadań za pośrednictwem sekcji "Nauczyciele" platformy edukacyjnej.

Uczniowie będą musieli wypełnić 6 z 8 jednostek Przydziału wymienionych poniżej:

 1. Zarządzanie strategiczne
 2. Dynamika przywództwa
 3. Systemy informatyczne zarządzania dla biznesu
 4. Zaawansowane finanse dla decydentów
 5. Zarządzanie marketingowe w biznesie
 6. Koncentracja na kliencie dla korzyści strategicznych
 7. Umiejętności kierownicze
 8. Zarządzanie ryzykiem w biznesie

Więcej informacji na temat jednostek poziomu 6 można znaleźć tutaj https://athe.co.uk/level-6-business-and-administrative-management-qualification/


Czy kwalifikuję się do tego programu?

Program poziomu 6 przeznaczony jest dla dojrzałych absolwentów szkół wyższych (w wieku 25 lat lub starszych), którzy mają pięcioletnie doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym i chcą się uczyć na studia MBA.


Postępy uniwersyteckie

Po ukończeniu tego kursu studenci będą mieli możliwość ubiegania się o przyjęcie do pełnego programu MBA z wielu brytyjskich uniwersytetów. Alternatywnie, studenci mogą zdecydować się na naukę naszego dyplomu na poziomie 7 w zarządzaniu strategicznym, a następnie przejść do uzupełnienia MBA na wielu uniwersytetach w Wielkiej Brytanii.


Ścieżka kariery

W trakcie studiów za dyplom online w zarządzaniu przedsiębiorstwami studenci zdobędą umiejętności w zakresie przywództwa, finansów i marketingu. Po pomyślnym ukończeniu kursu studenci mogą zajmować stanowiska w biznesie, finansach lub jako niezależny konsultant.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 14 więcej kursów w Online Business School »

Ostatnia aktualizacja February 12, 2019
Ten kurs jest Online
Data początkowa
Otwórz rejestrację
Duration
700 - 900 godziny
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Cena
1,500 GBP
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Otwórz rejestrację
Termin nadsyłania zgłoszeń

Otwórz rejestrację

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa